Trwa ładowanie...
d1mni42

Można zgłaszać uwagi do planu zagospodarowania przestrzennego. Sprawdź, gdzie można konsultować

• Mieszkańcy mogą decydować o planie zagospodarowania przestrzennego
• Konsultacje potrwają do 2 lutego
• Kończą się również konsultacje ws. obszaru Bieńczyce - Szpital
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Można zgłaszać uwagi do planu zagospodarowania przestrzennego. Sprawdź, gdzie można konsultować
(WP, Fot: Robert Kulig)
d1mni42

Mieszkańcy Krakowa mogą składać swoje uwagi do planu zagospodarowania przestrzennego w okolicy Łobzowa. Zgodnie z planami, ma zostać poprawiona komunikacja w tej trudnej do przejazdu okolicy.

Jak informują urzędnicy, projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz niezbędną dokumentacją udostępniony zostanie do wglądu w dniach od 4 stycznia do 2 lutego 2016 r. (z wyjątkiem: sobót, niedziel i świąt) w urzędzie miasta przy ul. Józefa Sarego 4.

"Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu miejscowego obszaru 'Łobzów - rejon ulic Łokietka i Wrocławskiej' zostanie przeprowadzona w dniu 21 stycznia 2016 r., w Urzędzie Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4, Sala Portretowa, początek o godz. 15:00" - czytamy w komunikacie BIP.

d1mni42

Okolice Łobzowa od lat dostarczają kierowcom i pieszym sporo problemów komunikacyjnych. Głos mieszkańców w sprawie zagospodarowania, może poprawić obecną sytuację.

Przypomnijmy również, że w czwartek (7 stycznia) mija termin składania uwag dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "Bieńczyce - Szpital".

Krakowianie mieli możliwość zapoznania się z projektem planu, prognozą oddziaływania na środowisko oraz niezbędną dokumentacją od 23 listopada do 21 grudnia.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1mni42

Podziel się opinią

Share
d1mni42
d1mni42
Więcej tematów