Trwa ładowanie...

Mateusz Morawiecki składa życzenia Polakom: spełnienia marzeń o wielkiej i wspaniałej Polsce

Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z najważniejszymi dla nas ludźmi, naszymi rodzinami i przyjaciółmi, a w nadchodzącym roku spełnienia marzeń o wielkiej i wspaniałej Polsce - tego życzy Polakom premier Mateusz Morawiecki.

Share
Mateusz Morawiecki składa życzenia Polakom: spełnienia marzeń o wielkiej i wspaniałej Polsce
Źródło: Twitter.com/Kancelaria Prezydenta/screen
d3dk6h6

W nagraniu wideo, zamieszczonym na profilu Kancelarii Premiera na Twitterze, premier występuje w gronie dzieci, z którymi przystraja choinkę, czyta im książkę przed kominkiem i otwiera prezenty.

- Jak co roku z utęsknieniem wyczekujemy tego najpiękniejszego czasu - wieczoru wigilijnego i świąt Bożego Narodzenia. To święta szczególne, podczas których spotykamy się z najbliższymi, by złożyć życzenia pomyślności na nadchodzący rok - mówi premier. - Pamiętajmy, żeby dzielić się tym wszystkim, co jest w nas najcenniejsze: serdecznością, uśmiechem, miłością i ciepłym słowem - dodał.

Zaapelował, by "ten nadzwyczajny czas" odsunął podziały. - Zasiądźmy do wigilijnej kolacji pogodzeni ze sobą, a podczas tych świąt, ale i każdego dnia w roku, bądźmy hojni dla siebie - hojni życzliwością, zrozumieniem i wsparciem - mówił Mateusz Morawiecki.

d3dk6h6

Podziel się opinią

Share
d3dk6h6
d3dk6h6
Więcej tematów