Trwa ładowanie...

Łódź: ulotki wyborcze na torebkach na psie kupy

Łódź – Piotr Paduszyński kandyduje na radnego miasta z ostatniego miejsca w dzielnicy Bałuty. Samorządowiec nie zamierza się poddawać w walce o mandat. Jego ulotki wyborcze znalazły się na torebkach na psie odchody dzięki czemu o jego kandydaturze zrobiło się bardzo głośno.
Share
Ulotki wyborcze na torebkach na psie odchody. Oryginalny pomysł kandydata z Łodzi.
Ulotki wyborcze na torebkach na psie odchody. Oryginalny pomysł kandydata z Łodzi.Źródło: Facebook.com
dthle7g

Łódź – niestandardowe ulotki wyborcze

Ulotki wyborcze Piotra Paduszyńskiego wzbudziły wiele emocji pośród wyborców w Łodzi. Polityk w swoim programie zwraca uwagę na znaczący stopnień zanieczyszczenia miasta spowodowany psimi odchodami. Ulotki wyborcze przyszłego radnego przedstawiają jego program, w którym mowa jest między innymi o budowie miejsc do spacerów z psami. Kandydat ma tu na myśli wyznaczenie specjalnych stref, w których zwierzęta mogłyby załatwiać swoje potrzeby. Takie lokalizacje zostały by wyposażone w torebki na psie odchody, a także pojemniki do ich utylizacji. Jak zapewnia Piotr Paduszyński budowa takich miejsce wcale nie jest droga. Jego zdaniem wystarczy kilka drzewek oraz nawierzchnia z piasku, z której można łatwo sprzątać psie odchody.

Ulotki wyborcze trafiają do śmieci

Na pytania o to dlaczego ulotki wyborcze Piotra Paduszyńskiego przybrały formy torebek na psie odchody samorządowiec odpowiedział bardzo logicznie. Polityk wie, że większość ulotek wyborczych trafia do śmieci, a jego można przynajmniej wcześniej wykorzystać w celu zachowania czystości w Łodzi. Paduszyński nie ma żadnych problemów z tym, że ulotki wyborcze oznaczone jego nazwiskiem będą wykorzystane do noszenia psich kup. Nawołuje wręcz do tego, że jeśli posiadacz ulotki nie ma pupila to niech przekaże ją sąsiadowi, który wychodzi z psem na spacery.

Ulotki wyborcze, których autorem jest Piotr Paduszyński to torebki na psie kupy. W ich wnętrzu znajduje się również papierowa łopatka służąca do zbierania odchodów.

dthle7g

Podziel się opinią

Share
dthle7g
dthle7g
Więcej tematów