Trwa ładowanie...

Kradli laptopy, biżuterię, a nawet religijne książki. Wpadli na gorącym uczynku

Funkcjonariusze przedstawili włamywaczom zarzuty za 4 włamania

Kradli laptopy, biżuterię, a nawet religijne książki. Wpadli na gorącym uczynku
di4zll3
di4zll3

Policjanci z Bielan zatrzymali na gorącym uczynku Romana M. i Marcina N. Mężczyźni w ciągu ostatnich kilku tygodni włamywali się do mieszkań na terenie Warszawy i powiatów. - 39-latek i 28-latek narazili właścicieli na straty sięgające prawie 60 tys. złotych - poinformowała Komenda Stołeczna Policji .

Panowie wpadli na gorącym uczynku , gdy wyłamali zamki w drzwiach wejściowych do mieszkania na terenie Piastowa. Jak szybko ustalili policjanci, mieli na swoim koncie więcej podobnych przestępstw. Czynności operacyjne, jakie przeprowadzili mundurowi, szybko doprowadziły do ustalenia kiedy i do jakich jeszcze mieszkań włamywali się mężczyźni.

Po raz pierwszy włamywacze dokonali przestępstwa w mieszkaniu przy ulicy Heroldów. Zabrali stamtąd m.in. zwoje pergaminowe w języku hebrajskim, kielich mszalny, zabytkowe książki o tematyce religijnej, obraz, złotą biżuterię, a także laptopa. Z dwóch kolejnych mieszkań wynieśli głównie złotą biżuterię i pieniądze. ****

Mężczyźni trafili już do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty za 4 włamania do mieszkań. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

di4zll3
di4zll3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di4zll3
Więcej tematów