Trwa ładowanie...
d33nvl8

Kontrowersyjny wpis Kurskiego na Twitterze. Lawina komentarzy

"Krew jego dawne bohatery a imię jego czterdzieści i cztery. Prezydentura wraca w godne ręce dokładnie 1944 dni po śmierci Lecha Kaczyńskiego" - napisał na Twitterze Jacek Kurski. Jego uwaga wywołała lawinę komentarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Kurski
Jacek Kurski (WP, Fot: Wojciech Nieśpiałowski)
d33nvl8

Już w chwilę po zamieszczeniu wpisu, pojawiło się pod nim wiele komentarzy. W większości niezbyt przychylnych wyliczeniom Kurskiego.

"A Pan to za długo na słońcu nie przebywał...?" - martwi się Jacek JS. Inni użytkownicy proponują "zmianę dilera" lub sugerują, że doszło do pomylenia tabletek. "Mocarz był grany?" - zastanawia się z kolei Ibrahim Diop. "Pan oszalał" - pyta wprost Dariusz Brzezicki.

d33nvl8

"I 168 lat po tym jak na stację w Katowicach wjechał pierwszy pociąg osobowy" - drwi Anna Zlocka. "I 2015 lat po Chrystusie. Przypadek? Nie sądzę" - dodaje rysownik Andrzej Milewski. Wicked Firestarter przypomina z kolei, że dzisiaj też obchodzone jest święto niepodległości na Jamajce.

"Septima Vector z Hogwartu byłaby bardzo dumna. Numerologia to musiał być Pana ulubiony przedmiot" - napisał Artur Kukla. Cześć użytkowników Twittera zastanawia się, czy Jacek Kurski nie szykuje się do nowego zawodu. "Jak nie dostanie się do sejmu, to z taką wiedzą matematyczną może w jakieś szkole znajdzie się posada" - podpowiada Justyna Gubała. "Widzę że zawód 'numerolog' jest Panu pisany" - przewiduje z kolei Paweł Strumiński.

W wielu komentarzach przewija się też sugestia, że Jacek Kurski próbuje w każdy możliwy sposób wrócić do łask dawnych kolegów z PiS. "Nice try, ale i tak Pana nie wezmą na listy" - przewiduje użytkownik o nicku GPCodziennapodziemna. "Tyle wazeliny, a na listach Pana nadal nie widać?" - zauważa Marek Lewandowski. "Boziu! Człowieku! Nie masz już nic honoru, chociaż odrobina przyzwoitości! Poza polityką jest też życie, ogarnij się Jacek!" - podpowiada Bi-Obi.

Zamiłowanie do liczb i zbiegów okoliczności Kuski wyrażał również już wcześniej:

d33nvl8

Podziel się opinią

Share
d33nvl8
d33nvl8