Trwa ładowanie...

Kolejna edycja "Bezpiecznej Warszawianki" w październiku

Zapisy odbędą się 17 i 18 września!

Kolejna edycja "Bezpiecznej Warszawianki" w październiku
d3hd8gy
d3hd8gy

Elementy krav magi, jiu-jitsu i karate, podstawy wiktymologii, nauka zadawania ciosów oraz umiejętność odparcia ataku przy pomocy posiadanych przy sobie przedmiotów – te i inne zagadnienia zostaną poruszone podczas kolejnej edycji „ Bezpiecznej Warszawianki ". Kolejny kurs rusza już 2 października. Na mieszkanki Warszawy czeka 200 wolnych miejsc. Właściwych zachowań oraz efektywnych taktyk samoobrony będą uczyć profesjonalni trenerzy sztuk walki, będący funkcjonariuszami straży miejskiej. Jak co roku, udział w kursie jest bezpłatny.

Do tej pory w kursach wzięło udział ponad 2000 mieszkanek Warszawy. Instruktorzy uczą nie tylko zadawania ciosów, ale przede wszystkim jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Dlatego też bardzo ważnym elementem kursu są elementy wiedzy z zakresu wiktymologii. Kursantki dowiadują się jak mogą działać potencjalni agresorzy, jakie sytuacje wykorzystują, a także dlaczego i jak kobiety stają się ofiarami ich ataków. Instruktorzy pokazują sposoby odparcia ataku wykorzystujące proste techniki sztuk walki.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 2 października. *Zapisy będą przyjmowane w dniach 17 i 18 września w godzinach 8:00 – 14:00 *pod numerem telefonu: 22 855 33 11.

Udział w kursie jest bezpłatny. Zajęcia trwają 10 tygodni, odbywać się będą w czwartki (dwie grupy: godzina 17:00 i 19:00) w piątki (dwie grupy: godzina 17:00 i 19:00), soboty (dwie grupy: godzina 10:00 i 12:00) oraz w niedziele (dwie grupy: godzina 10:00 i 12:00) na Ursynowie w siedzibie II Oddziału Terenowego przy ul. Szolc-Rogozińskiego 1. Uczestniczka kursu musi być pełnoletnia oraz powinna posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki, umożliwiające udział w treningach fizycznych.

d3hd8gy
d3hd8gy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hd8gy
Więcej tematów