Trwa ładowanie...
d540gvf
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kerry: trzeba znaleźć polityczne rozwiązanie konfliktu syryjskiego

Sekretarz stanu USA John Kerry podkreślił w Londynie potrzebę wznowienia wysiłków mających na celu znalezienie politycznego rozwiązania konfliktu syryjskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Kerry
John Kerry (AFP, Fot: Evan Vucci)
d540gvf

Wyraził przekonanie, że Rosja i Iran mogą pomóc w nakłonieniu prezydenta Syrii Baszara al-Asada do przystąpienia do rokowań. Powiedział też, że wprawdzie Asad musi odejść, ale nie musi to nastąpić "od razu".

Amerykański sekretarz stanu mówił też, że USA i Rosja "mają te same cele", jeśli chodzi o walkę z terroryzmem. Obiecał, że Stany Zjednoczone silniej wesprą Europę, która zmaga się z kryzysem, wywołanym przez napływ uchodźców.

d540gvf

Podziel się opinią

Share

d540gvf

d540gvf
Więcej tematów