Trwa ładowanie...
d371eu3

Kaczyński jednak premierem? Jarosław Gowin zdradza, jak może być

- Premier Morawiecki na pewno do 2019 roku pozostanie premierem - powiedział Jarosław Gowin. Co będzie natomiast po tej dacie? - Nie zdziwiłbym się gdyby po wygranych wyborach nowym premierem został Jarosław Kaczyński - stwierdził. Odniósł się także do słów prezesa PiS na temat nowego premiera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jednak Kaczyński dobrze ocenił expose nowego premiera
Jednak Kaczyński dobrze ocenił expose nowego premiera (East News)
d371eu3

- Taktykę trzeba dostosowywać do sytuacji na boisku - mówił Jarosław Gowin w "Kwadransie politycznym” TVP1.

- Obecnie taktyka jest bardziej ofensywna, przynajmniej jeśli chodzi o gospodarkę - wyjaśnił.

Zobacz żarty Morawieckiego podczas expose:###

Gość programu stwierdził, że całkowicie zgadza się z prezesem Kaczyńskim w ocenie nowego premiera. - Z całą pewnością Mateusz Morawiecki jest najciekawszą i najwybitniejszą postacią, która się w polityce pojawiła - przyznał.

d371eu3

Zaznaczył, że rola Kaczyńskiego się zwiększy. - Jestem przekonany, że po roku 2019, po, miejmy nadzieję wyborach wygranych przez obóz Zjednoczonej Prawicy, rola Jarosława Kaczyńskiego będzie jeszcze większa - powiedział.

Wcześniej sam Jarosław Kaczyński zapowiadał głębokie zmiany. - Premierem nie jestem, ale na początku stycznia będą głębokie zmiany - powiedział.

- Zmieniamy jednego bardzo dobrego premiera na drugiego świetnego premiera. Wynika to ze zmiany sytuacji, ale nigdy nie powinniśmy zapomnieć, że do tej pory dobrym, odważnym, twardym premierem była Beata Szydło – podkreślił Kaczyński.
Przeczytaj więcej o zmianach w rządzie:

d371eu3
d371eu3

Podziel się opinią

Share
d371eu3
d371eu3
Więcej tematów