Trwa ładowanie...

Janusz Palikot: wzywam Ryszarda Petru do debaty

- Wzywam Ryszarda Petru, Beatę Szydło i Ewę Kopacz do debaty gospodarczej - powiedział Janusz Palikot. - Ryszard Petru jest lobbystą, którego można wynająć i załatwić interesy - powiedział i zaproponował Petru weksel na 200 tys. zł za lobbowanie za wprowadzeniem większej płacy minimalnej.
Share
Janusz Palikot: wzywam Ryszarda Petru do debaty
Źródło: PAP, Fot: Jakub Kamiński
dqim7hx

- Ryszard Petru jest lobbystą, którego można wynająć i u którego można kupić miejsce na liście - mówił Palikot. Odniósł się w ten sposób do słów Petru, który wyjawił, że "jedynki" na jego listach muszą wpłacić 30 tys. zł na kampanię wyborczą.

- Wystarczy spojrzeć na CV Petru, ten człowiek całe życie pracował dla banków i instytucji finansowych - powiedział.

Nowoczesna w niedzielę zapowiedziała, że składa w trybie wyborczym pozew ws. naruszenia dobrego imienia Ryszarda Petru przez Leszka Millera i Janusza Palikota. Pozew dotyczy naruszenia dobrego imienia Ryszarda Petru przez Leszka Millera i Janusza Palikota. Na wspólnej konferencji mówili, że Petru to "człowiek wynajęty przez banki".

- Wiarygodność człowieka wynajętego przez banki do sprzedawania złych produktów jest taka właśnie, że można z góry przewidzieć co zrobi, jeśli wejdzie do parlamentu, zadzwoni do prezesa Związku Banków Polskich i zamelduje wykonanie zadania - mówił Palikot.

dqim7hx

Podziel się opinią

Share
dqim7hx
dqim7hx
Więcej tematów