Trwa ładowanie...
d3dt2fa
d3dt2fa

Europejski problem z imigrantami. Thun: to największe cmentarzysko obecnego świata

To największe cmentarzysko obecnego świata. Musimy pamiętać, że za każdą cyfrą i liczbą, kryje się człowiek - uważa Róża Thun z PO. Z kolei Ryszard Czarnecki z PiS powiedział, że "nie wiemy czy ci ludzie, którzy do nas przyjadą, to będą imigranci ekonomiczni czy uchodźcy".
Share
d3dt2fa

W programie Wirtualnej Polski "Dzieje się na żywo", Róża Thun z Platformy Obywatelskiej powiedziała, że "uchodźcy masami topią się w Morzu Śródziemnym". - To największe cmentarzysko obecnego świata. Musimy pamiętać, że za każdą cyfrą i liczbą, kryje się człowiek - dodała.

- Polska wydała od 1 stycznia 2014 roku do sierpnia 2015 roku aż 1,1 mln wiz dla obywateli Ukrainy, którzy są de facto imigrantami ekonomicznymi. To jest ta sama sprawa, bo nie wiemy czy ci ludzie, którzy do nas przyjadą, to będą imigranci ekonomiczni czy uchodźcy - powiedział europarlamentarzysta PiS Ryszard Czarnecki.

Według niego, liczba uchodźców może być znacznie wyższa, ponieważ 3/4 osób stanowią młodzi mężczyźni, którzy będą chcieli ściągnąć do Polski swoje rodziny.

d3dt2fa

Podziel się opinią

Share
d3dt2fa
d3dt2fa
Więcej tematów