Trwa ładowanie...
d3x8soc

Donald Tusk przyłapany na poczcie. W sieci komentarze

Donald Tusk znów wywołał zamieszanie w sieci - tylko tym, że pojawił się na poczcie w Sopocie. W internecie pojawiło się zdjęcie, jak czeka w kolejce do okienka. Wywołało oczywiście szybko lawinę komentarzy. Szczególnie złośliwie zareagował Janusz Piechociński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk
Donald Tusk (East News)
d3x8soc

Donald Tusk został zauważony, jak czekał na poczcie w Sopocie. Jeden z internautów opublikował zdjęcie z komentarzem.

"Dziś przed 13 siedział cierpliwie na poczcie w Sopocie. Kolejki były spore. Podszedłem, porozmawialiśmy kilka minut. Po następnych kilku minutach podszedł do okienka z awizo i odebrał przesyłkę . Nazywa się Donald Tusk. Sorry za jakość zdjęć, ale zrobiłem czytnikiem książek" - napisał autor zdjęcia.

Pojawiły się żartobliwe komentarze. Janusz Piechociński napisał: "Widać, że ustawka. Zapraszam do placówki pocztowej w Mysiadle, krzeseł nie ma, średnio w kolejce 2 tuziny ludzi, za to gazet "dobrej zmiany" ile chcesz".

Potem dodał jeszcze: "Te wredoty pisolubne to ustawiły, żeby Tusk kojarzył się z ekstrawaganckim wypasem - nie to co moja lokalna placówka w Mysiadle".

Swój komentarz dodał także Adam Szejnfeld. "Rozumiem, że poczta została odcięta od reszty miasta, w promieniu kilometra barierki i zasieki, kilka tysięcy policjantów, na niebie dwa lub trzy helikoptery, a w tej niby kolejce sami ochroniarze w cywilnych przebraniach, prawda? No, jasne. Jak mogłoby być inaczej!" - napisał.

d3x8soc

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Lech Wałęsa o LGBT. Janina Ochojska odpowiada

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d3x8soc

Podziel się opinią

Share

d3x8soc

d3x8soc
Więcej tematów