Trwa ładowanie...
d36gciy
d36gciy

Co dalej z Komorowskim? Ekspert: zasłużona emerytura, bo w PO już się nie zmieści

W polskiej polityce trudno dziś wyobrazić sobie miejsce dla Bronisława Komorowskiego - mówi redaktor naczelny czasopisma Liberte Leszek Jażdżewski. - W PO się nie zmieści, bo tam są już rozdane karty, a na arenie międzynarodowej porusza się dość niezręcznie. Zasłużona emerytura to najbardziej prawdopodobny scenariusz - uważa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d36gciy

– Kochani, nie udało się. Tak zdecydowali obywatele. Demokracja to nie tylko uznanie, ale i szanowanie wyników. Gratuluję Andrzejowi Dudzie. Gratuluję wyniku i życzę mu udanej prezydentury. Życzę mu udanej prezydentury, bo dobrze życzę Polsce – powiedział Bronisław Komorowski po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyborów.

Po przeliczeniu głosów z 51 okręgów okazało się, że zwycięzcą wyborów jest Andrzej Duda, którego poparło 51,55 procent Polaków. Na Bronisława Komorowskiego swój głos oddało 48,45 proc. uprawnionych do głosowania.

Bronisław Komorowski był prezydentem od 2010 roku, wcześniej pełnił funkcję marszałka Sejmu oraz ministra obrony. W czasach PRL-u był zaangażowany w działalność opozycyjną.

d36gciy

Podziel się opinią

Share
d36gciy
d36gciy
Więcej tematów