Trwa ładowanie...
d1hq5f0

Bohaterski pies uratował życie pijanego mężczyzny. Zwierzę samo zginęło pod kołami pociągu

Na torach w pobliżu przejazdu kolejowego w Gryficach (woj. zachodniopomorskie) doszło do potrącenia 34-letniego mężczyzny. Od śmierci pod kołami pociągu uratował go pies, który wyciągnął mężczyznę poza torowisko. Niestety zwierzęciu nie udało się uciec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pociąg Kolei Zachodniopomorskich.
Pociąg Kolei Zachodniopomorskich. (Wikipedia)
d1hq5f0

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 10:00 w pobliżu przejazdu kolejowego między ulicami Niekładzka i Nowy Świat w Gryficach. Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął na torach w skutek zbyt dużej ilości wypitego alkoholu.

- Najbardziej prawdopodobne jest, że mężczyzna zasnął na torach zmożony alkoholem, który było od niego czuć. Nie mógł być przebadany alkomatem z powodu obrażeń, których doznał. W szpitalu została pobrana od niego krew do badań, na wyniki czekamy - powiedział podkom. Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy gryfickiej policji w rozmowie z polsatnews.pl.

Policja bada dokładnny przebieg wypadku, Według wstępnej wersji zdarzeń mężczyzna zasnął pijany na torach. Według świadków zdarzenia kilka chwil przed przejazdem pociągu relacji Szczecin-Kołobrzeg zwierzę zaczęło szczekać, lizać i szarpać 34-latka, który prawdopodobnie był jego właścicielem.

Pies prawdopodobnie uratował mężczyźnie życie. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna ostatecznie ocknął się, lecz nie zdążył całkowicie uciec przed nadjeżdżającym pojazdem. Z poważnym urazem prawej ręki trafił do szpitala wojewódzkiego w Gryficach.

d1hq5f0

Podziel się opinią

Share

d1hq5f0

d1hq5f0
Więcej tematów