Trwa ładowanie...
d2135yv
d2135yv

Andrzej Halicki: Michał Kamiński szkodzi Ewie Kopacz

- Michał Kamiński próbuje się zasłaniać Ewą Kopacz i jej używać. Uważam to za nieetyczne i krzywdzące w stosunku do niej. Działa na jej niekorzyść - mówił w #dziejesienazywo b. minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki (PO), pytany o byłego spin doktora PiS, który został zawieszony w prawach członka klubu PO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2135yv

Zdaniem Halickiego, Michał Kamiński musi zdecydować, co chce robić w życiu. - Jeśli znalazł się w parlamencie z naszych list, to myślę, że powinien być lojalnym członkiem klubu PO. Lojalnym tzn. respektującym pewne zasady w zbiorowości - tłumaczył.

Były szef resortu administracji i cyfryzacji nie ukrywał swojego krytycznego stosunku do Kamińskiego. - Jest ewidentnie nielojalny. Przypomnę moje obawy i stanowisko ws. kandydowania Kamińskiego z list PO. Dostał drugie miejsce i ledwo wszedł. I powiem szczerze - efekt tego kandydowania jest raczej ujemny niż dodatni dla PO - oświadczył.

Jednocześnie chwalił obecnego lidera PO. - Żałuję, że Schetyna został przewodniczącym tak późno. To powinno się wydarzyć parę lat temu. Bardzo dobrze radzi sobie w roli przywódcy. Jego dynamika i otwartość jest bardzo widoczna - dodał.

d2135yv

Podziel się opinią

Share
d2135yv
d2135yv
Więcej tematów