Trwa ładowanie...

60 policjantów z psami tropiącymi szukało śladów Iwony Wieczorek

• Przeszukiwano miejsca związane z zaginięciem dziewczyny
• Iwona Wieczorek zaginęła w 2010 roku

Share
60 policjantów z psami tropiącymi szukało śladów Iwony Wieczorek
Źródło: WP, Fot: Zenon Kubiak
d2oydm4

Gdańscy śledczy wrócili do sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek - informuje tvn24.pl. Przez ostatnie dwa tygodnie przeszukiwano m.in. miejsca, które miały być związane ze zniknięciem dziewczyny. Zabezpieczone ślady przekazano do badań.

- W sensie formalnym postępowanie nie zostało na nowo wszczęte. Wykonywane były czynności zmierzające do zweryfikowania przekazanych informacji. Na chwilę obecną przekazane informacje nie potwierdziły się - powiedział portalowi podkom. Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego KWP w Gdańsku.

d2oydm4

Śladów Iwony Wieczorek poszukiwało ponad 60 funkcjonariuszy - policjantów z wydziałów dochodzeniowo-śledczego oraz kryminalnego, biegłych z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, techników kryminalistycznych oraz dwóch przewodników z psami tropiącymi.

Iwonę Wieczorek ostatni raz widziano po godz. 4.00 rano 17 lipca 2010 roku. Wracała samotnie wzdłuż plaży z dyskoteki w Sopocie. Do domu nie dotarła. Od tamtej pory nie wiadomo, co się z nią stało.

d2oydm4

Podziel się opinią

Share
d2oydm4
d2oydm4
Więcej tematów