więcej

kujawsko-pomorskie

Brutalne morderstwo w Grudziądzu - weszli do domu i zabili.

Gazeta Pomorska |  dodane 2009-11-24 (20:04) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 7 godzin i 23 minuty temu
drukuj

Czterech mężczyzn wtargnęło do mieszkania i brutalnie pobiło Tadeusza Sz. oraz Iwonę Ż. 49-letni mężczyzna zginął na miejscu. Uderzona kobieta straciła przytomność - czytamy w wydaniu internetowym "Gazety Pomorskiej".

Gdy kobieta ocknęła się, zobaczyła leżącego na ziemi mężczyznę. Na jego ciele były widoczne ślady dotkliwego pobicia. Wciąż trwają czynności na miejscu przestępstwa, gdzie prokurator i policja zabezpieczają ślady.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w mieszkaniu zajmowanym przez pokrzywdzonych dochodziło w przeszłości do aktów przemocy. Prokuratura prowadzi w tej sprawie również obecnie postępowanie dotyczące fizycznego i psychicznego znęcania się nad Iwoną Ż. - poinformował Artur Krause, rzecznik prokuratury okręgowej w Toruniu.

Więcej w wydaniu internetowym

(jks)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 2 40%
nie 3 60%

Przeczytaj też

Morderstwo na wrocławskim osiedlu

aktualizacja 2009-12-01 (17:09) 4 lata 10 miesięcy 30 dni 10 godzin i 18 minut temu

Wróciła z pracy, w domu leżały zwłoki córki i męża

dodane 2009-11-25 (07:24) 4 lata 11 miesięcy 6 dni 20 godzin i 3 minuty temu

Tragiczny finał domowej awantury - ojciec zadźgał 4-latka

dodane 2009-11-24 (20:44) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 43 minuty temu

Makabryczne odkrycie na Kaukazie

aktualizacja 2009-11-24 (21:26) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 1 minutę temu

Porachunki na warszawskiej Pradze - nożownik w areszcie

dodane 2009-11-24 (18:33) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 8 godzin i 54 minuty temu

Głośne zabójstwo w Łomży - 25 lat dla mordercy

aktualizacja 2009-11-24 (14:46) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 12 godzin i 41 minut temu

Polscy imigranci w przestępczej czołówce w Hiszpanii

dodane 2009-11-24 (10:16) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 17 godzin i 11 minut temu

"Speckomórka" nową bronią bitych kobiet

dodane 2009-11-23 (21:50) 4 lata 11 miesięcy 8 dni 5 godzin i 37 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (30)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~katolik 2012-07-01 (21:57) 2 lata 3 miesiące 30 dni 5 godzin i 30 minut temu

a co ma wiara do takich zbrodni??? osoba wierzaca zyje tak jak powinna, a tacy ludzie nie sa katolikami...oni tylko sa wpisani w ksiegach kosciola i z wiara nie zbyt wiele maja wspolnego.

odpowiedz

0
0
~seb 2012-06-22 (23:36) 2 lata 4 miesiące 9 dni 3 godziny i 51 minut temu

Już wiadomo dlaczego Polska nie dała rady wyjść z grupy, Wpiszcie sobie w Google "dlaczego nasze orly nie graja 90 min"

odpowiedz

0
0
~seb 2012-06-22 (23:36) 2 lata 4 miesiące 9 dni 3 godziny i 51 minut temu

Mam dla was misje, siędze z 15 min nad zdjęciem i nie moge tego ogarnać. Wpiszcie w Google "Zdjęcie do rozkminienia" i niech ktoś mi powie o co tu chodzi.

odpowiedz

2
0
~MADEVIL 2009-11-24 (20:24) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 7 godzin i 3 minuty temu

SZKODA MIEJSCA DLA MORDERCÓW W WIEZIENIU OD RAZU PALIĆ NA STOSACH ŻYWCEM

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

1
0
~S. 2009-11-26 (13:56) 4 lata 11 miesięcy 5 dni 13 godzin i 31 minut temu

Brutalne morderstwo w Grudziądzu - weszli do domu i zabili
tato był jaki był, ale to zawsze tato- niesmaczne są niektóre wypowiedzi, nawet jęsli Iwona była ofiarą znęcnia się jakiegokolwiek z jego strony,to nikt nikomu nie dał prawa odbierać mu życia...

odpowiedz

1
1
~Igo 2009-11-24 (21:43) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 44 minuty temu

Ukarac wedlug katolickiej tradycji, milosiernie i bez rozlewu krwi.
** SZKODA MIEJSCA DLA MORDERCÓW W WIEZIENIU OD RAZU PALIĆ NA STOSACH ŻYWCEM. SZKODA MIEJSCA DLA MORDERCÓW W WIEZIENIU OD RAZU PALIĆ NA STOSACH ŻYWCEM. ** Tak, ukarac wedlug katolickiej tradycji, milosiernie i bez rozlewu krwi.

odpowiedz

1
1
~herman 2009-11-24 (21:20) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 7 minut temu

Katolicy?
95% przestępców w Polsce to katolicy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~leon 2009-11-24 (21:14) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 13 minut temu

pokolenie jp2, krzyż symbolem zbrodni i ludobójstwa

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~polo 2009-11-24 (21:36) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 51 minut temu

Ateisci
Wszyscy zadklerarowali sie jako zagorzali ateisci. Widac wyraznie do czego prowadzi brak wiary w Boga.

odpowiedz

0
0
~Tadla 2009-11-24 (21:35) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 52 minuty temu

Czyżby elektorat Tuska
Wziął się za likwidację hazardu!!!????

odpowiedz

1
1
~PaniPrzestroga 2009-11-24 (21:33) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 54 minuty temu

Szczerze?!
Biedny zamordowany też był odważny znęcając się nad swoją żoną,czy kim tam ona była.Trafiła kosa na kamień i tyle.Jak dla mnie,to takim zwyrodnialcom jak ten 49-latek należy się mała nauczka,może morderstwo,to nadużycie,ale porządne pogruchotanie kości jak najbardziej.Pozdrawiam

odpowiedz

0
1
~ssak 2009-11-24 (21:30) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 57 minut temu

Pokolenie JPII.
Typowy przyklad.

odpowiedz

1
0
~maniek83 2009-11-24 (21:30) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 5 godzin i 57 minut temu

Zginął czy raczej Zmarł ??????????
49-letni mężczyzna zginął na miejscu jak mógł zginąć na miejscu ?? Zginąć można w wypadku, ale nie od pobicia, od pobicia można umrzeć, ale nie zginąć !

odpowiedz

0
0
~dafne6 2009-11-24 (20:32) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 55 minut temu

jeden prosty wniosek!!
Iwonka miala dosyc molestowania pozalila sie osilkom, ktorzy dla nie poznaki Iwonke lekko podrapali a meza zamietli na zlecenie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~emerytka 2009-11-24 (21:19) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 8 minut temu

Trzeba z tym skonczyc definitywnie - utrzymywac mordercow. Wiem ze mamy lepsze czasy to nie prawda - boimy sie o siebie , bliskich , przyjaciol i co z tego ? coraz wiecej mordują i sa glaskani po glowach a rodziny cierpia . Jestem za przywroceniem kary smierci i nie beda za nasze pieniadze utrzymywac ich w wiezieniu - dostanie dozywocie i zyje jak paczek w masle. za 3 000 moze i wiecej. Wiem co to znaczy stracic biska osobe ktora miala 21 lat - i co sprawca dostal 7 lat - nieumyslne spowodowanie smierci - wyjecie broni i strzelic !!! KARA ŚMIERCI i koniec - te pieniadze dac tym ktorzy nie maja z czego zyc - nie leserom czy alkoholikom.

odpowiedz

0
0
~mam 2009-11-24 (21:03) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 24 minuty temu

mordercy
Mordercy,zlodzieje,kanciaze,pedofile i im podobni,powinni byc likwidowani a nie zamykani w wiezieniu.My mamy ich utrzymywac za to ze nam dokuczaja,to w takim razie kto tu jest nie normalny?

odpowiedz

1
0
~pepe 2009-11-24 (20:55) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 32 minuty temu

to nisom ludzie
ma byc kara smierci dla takich zwyrodlancow

odpowiedz

0
0
kristofer77 2009-11-24 (20:38) 4 lata 11 miesięcy 7 dni 6 godzin i 49 minut temu

BANDZIORY ODWAZNE W grupie.
pojedynczo podobnie jak ci w kapturach uciekaja. cieniasy.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kto zostanie sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej?
dodane 2014-10-31 (07:05) 20 godzin i 22 minuty temu

Mocne słowa Michała Kamińskiego: Jarosław Kaczyński to tchórz
dodane 2014-10-31 (08:45) 18 godzin i 42 minuty temu

"Wprost" pozywa Romana Giertycha i "Gazetę Wyborczą"
dodane 2014-10-31 (07:45) 19 godzin i 42 minuty temu

Mężczyzna zginął pod kołami autobusu
dodane 2014-10-31 (09:06) 18 godzin i 21 minut temu

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 1 dzień 13 godzin i 20 minut temu

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 22 godziny i 32 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.