więcej

Wirtualna rzeczywistość główną przyczyną rozpadu małżeństw.

IAR |  dodane 2013-02-03 (23:05) 1 rok 6 miesięcy 17 dni 1 godzinę i 20 minut temu
drukuj


Wirtualna rzeczywistość główną przyczyną rozpadu małżeństw
opinie
Internet jest coraz częściej przyczyną rozwodów w USA. Z powodu internetowych romansów rozwodzi się rocznie ponad 400 tysięcy Amerykanów.

Ta liczba drastycznie rośnie - mówił adwokat Chris Johnson podczas nowojorskiej konferencji na temat przyczyn rozwodów w dobie Internetu. Facebook, Twitter i tysiące portali randkowych ułatwiają prowadzenie drugie życia w przestrzeni cybernetycznej.

Najczęściej zaczyna się to niewinnie, od ciekawości poznania smaku romansu przez internet - twierdzi psycholog Bob Neel. Anonimowość powoduje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa, możemy odgrywać różne role i dawać upust fantazji.

Często jednak wpadamy w pułapkę i cybernetyczna rzeczywistość staje się dla nas ważniejsza niż realny świat. Tylko w styczniu ponad 40 tysięcy amerykańskich par, które wystąpiły o rozwód, jako powód rozpadu związku podawały zdradę przez internet.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 17 51.52%
nie 16 48.48%

Przeczytaj też

Młodzi nie chcą rozwodów, choć rozpada się co trzecie małżeństwo

dodane 2012-10-19 (08:05) 1 rok 10 miesięcy 1 dzień 16 godzin i 20 minut temu

Egipcjanka wniosła pozew o rozwód, bo w domu nie było prądu

dodane 2012-08-22 (17:17) 1 rok 11 miesięcy 29 dni 7 godzin i 8 minut temu

Ruch Palikota chce, by do rozwiązania małżeństwa wystarczyło oświadczenie

dodane 2012-05-30 (07:45) 2 lata 2 miesiące 21 dni 16 godzin i 40 minut temu

W tych miastach zdradza się najczęściej

dodane 2012-04-18 (23:05) 2 lata 4 miesiące 2 dni 1 godzinę i 20 minut temu

Pod Jasną Górą też się rozwodzą

dodane 2012-02-16 (10:13) 2 lata 6 miesięcy 4 dni 14 godzin i 12 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (49)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~kowal 2013-02-04 (06:50) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 17 godzin i 35 minut temu

A co sadzicie o strych prykach co biorą młode

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

1
0
~dziadek 2013-02-11 (19:33) 1 rok 6 miesięcy 9 dni 4 godziny i 52 minuty temu

Ja się wcale nie dziwię, że oni ( ci na zdjęciu ) się rozwodzą. Przecież ona czyta "Kosher Zeit"

odpowiedz

1
0
~Antenka 2013-02-09 (15:46) 1 rok 6 miesięcy 11 dni 8 godzin i 39 minut temu

mój mąż mnie pchnął do zdrady ,nie zrobiłam tego chęstnie i stalo sia ,doszłam do wniosku ,ze facet który mi odmawia seksu notorycznie, miał w młodo.sci kochanki ,ktorych bedzie sie zapierał do konca swoich dni, miał ze mna 1 stos w w nocy ,bo tak bylo od poczatku małzenstwa a teraz nic ,teraz ja odpłacam mu pięknym za nadobne

odpowiedz

12
10
~men 2013-02-04 (01:17) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 23 godziny i 8 minut temu

bo kobietę to powinno się krótko trzymać jak to robią arabowie i wtedy taka nie myśli o głupotach

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
4
~fantagira1 2013-02-08 (22:04) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 2 godziny i 21 minut temu

facet to wieprz i kołek...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~fantagira1 2013-02-08 (22:08) 1 rok 6 miesięcy 12 dni 2 godziny i 17 minut temu

hulajnoga wy jestescie cieniasami w sexie poprostu napisales tak bo cinki bolek z ciebie

odpowiedz

23
13
~franek 2013-02-03 (23:53) 1 rok 6 miesięcy 17 dni i 32 minuty temu

baby sa bardzo wredne tylko czychaja na kase nic innego sie nie liczy a druga sprawa to nie chca brac do buzi

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

3
2
~Stalin 2013-02-04 (10:41) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 13 godzin i 44 minuty temu

Moja rada - bierzcie oziębłe, milczące i pracowite baby, którym zero sexu w głowie. A kiedy zaczynają już świrować po 50-tce to kupujcie im koty.

odpowiedz

2
1
~Dr Solfernus 2013-02-04 (10:34) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 13 godzin i 51 minut temu

Internet to wymówka, winna jest ludzka natura. Trzeba niezwykłego hartu woli i żelaznych zasad, by nie ulegać pokusom i zachowywać się przyzwoicie, oraz nie dłubiąc w nosie.

odpowiedz

1
0
~berlinczyk 2013-02-04 (07:37) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 16 godzin i 48 minut temu

Nie internet co innego zawsze cos sie znajdzie,glupi przyklad wejdz pod stol:zaszczekaj i juz problem na pana szczekasz?Najgorsze jest to ze kobieta nigdy nie zrozumie mezczyzny.

odpowiedz

6
2
~bacha 2013-02-04 (06:40) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 17 godzin i 45 minut temu

Dla utrzymania zwiazku kobieta musi unikac seksu bo faceci bardzo boja sie seksu,przewaznie juz wyczerpali swoje limity za mlodu i w wieku lat 30 nie chca juz o tym slyszec.Jesli kobieta lubi seks-jest to gwarancja rozpadu zwiazku,facet zawsze wybierze taka,co sprzata,gotuje,i boli ja glowa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~tino 2013-02-04 (06:53) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 17 godzin i 32 minuty temu

Naprzyklad powodem rozpadu 90 % malzenstw polonijnych w Kanadzie sa pieniadze. Wsrod niepolonijnych tez pieniadze , w usa podobnie. Nie sadze zeby w Polsce bylo istotnie inaczej.

odpowiedz

5
3
~Jurek 2013-02-04 (06:39) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 17 godzin i 46 minut temu

faceci dbajcie o siebie!!co 5 polak jest bez zębów ,zaniedbany itd a potem sie dziwi ze zona zdradza!

odpowiedz

26
20
~hulajnoga 2013-02-04 (01:13) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 23 godziny i 12 minut temu

czy stary pryk moze cos powiedziec mlodym? bzdura za bzdura. Mialem kochanke ponad dwa lata. Cudowna kobieta. Niemal codziennie miala orgazm i czesto mowila: mam wytrysk wewnatrz. Jesli kobieta traktuje seks jako normalna rzecz, to obie strony sa szczesliwe. SZCZESLIWE. Zrozumcie to glupie suki: SZCZESLIWI. A jesli mezczyzna jest szczesliwy , to tylko glupek zdradzi kobiete. No coz, byly dzieci, wrocilem dla dzieci. I ti byl najwiekszy blad, bo i tak drogi sie rozeszly, stracilem rodzine, dzieci i cudowna kobiete. Dlatego powiem z cala odpowiedzialnoscia: rozwody sa z powodu ciagle MARUDZACYCH SUK. Jesli kobieta bedzie cudowna, to internet moze isc na bok. Cudowne kobiety maja cudowne zycie. A wiec wszystko , powtarzam WSZYSTKO ZALEZY OD NASTAWIENIA PSYCHICZNEGO kobiety. Jesli kobieta powie ci choc raz: tobie w glowie tylko seks, to kopnij w d... i uciekaj od poniewierania. PSYCHIKA, tylko to sie liczy. Jesli kobieta sie wstydzi, ze jest kobieta, to wypier....z domu. Glupie suki mowia: ja sie narobie w domu i nie mam na nic ochoty, a on tyko by........i nic nie pomoze. Jesli dziewczyna bedzie cudowna i odlozy na bok roboty domowe, to kazdy facet uszczesliwiony pomoze bardzo w domu. Po prostu suki chca rzadzic i tyle. Jeszcze nigdy nie wyszlo z tego nic dobrego. Powiedz swojemu facetowi jakiego seksu chcesz i nie wstydz sie zachcianek na najdziwniejsze twoje zachcianki, bo moze on wlasnie w tym bedzie szczesliwy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
1
~bukwa A 2013-02-04 (05:39) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 18 godzin i 46 minut temu

Powinny być jakieś testy psychologiczne dla ludzi by ich prawidłowo dobierać, a nie na zasadzie: kto pod ręką.

odpowiedz

10
0
~iga 2013-02-04 (05:14) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 19 godzin i 11 minut temu

przyczyna rozwodow jest brak milosci!

odpowiedz

3
2
~Wojtanek 2013-02-04 (05:08) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 19 godzin i 17 minut temu

Główną przyczyną wszystkich rozpadów małżeństw jest i pozostanie ślub... :/

odpowiedz

7
0
~adam56 2013-02-04 (04:50) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 19 godzin i 35 minut temu

Dobrego to i knajpa nie popsuje, a złego to i kościół nie naprawi.

odpowiedz

15
1
~BERLINER 2013-02-04 (04:17) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 20 godzin i 8 minut temu

Mama mi powiadała że łatwiej trafić 6 w toto-lotek niż dobre małżeństwo dodając że na początku jest miłość a potem tylko przyzwyczajenie a że Bóg ich połączył a diabeł przy tym 6 par butów zdarł żeby ich połączyć razem nic z takiego małżeństwa nie będzie i na małżeństwo nie ma REGUŁY - Żyjemy już razem 36 lat, 3 dzieci i do dzisiaj jeszcze żeśmy się nie pokłócili ale wszędzie zawsze razem, pierwszy rok były trudne chwile i jedyne lekarstwo - wszędzie zawsze razem - wspólne kasa-konto - ograniczyć popęd za pieniędzmi - jeden drugiemu ustąpić i wszystkie problemy, słabości przetrzymać a będą później owocować - 90% to z jakiej rodziny pochodzi wybrana osoba.

odpowiedz

35
8
~wiem co mowie lamusy 2013-02-03 (23:31) 1 rok 6 miesięcy 17 dni i 54 minuty temu

to nieprawda... jak baba k***wa sie urodzila to kanarkiem nie zdechnie i komputer czy internet niewiele ma z tym wspolnego

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

John Kerry: Państwo Islamskie zostanie zmiażdżone
dodane 2014-08-20 (23:00) 1 godzinę i 25 minut temu

Rossija24: ciężarówki zawróciły z przejścia granicznego z Ukrainą
dodane 2014-08-20 (19:27) 4 godziny i 58 minut temu

Wojna plakatowa między PO a PiS
dodane 2014-08-20 (09:32) 14 godzin i 53 minuty temu

Premier Izraela: kampania w Gazie może być przedłużona
dodane 2014-08-20 (22:00) 2 godziny i 25 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się, że wirus Ebola dotrze do Polski?

liczba oddanych głosów: 4983