Strona główna serwisu
Katastrofa samolotu Boeing 777. Wdowa po ofierze rejsu MH370 pozywa malezyjskie linie lotnicze

Katastrofa samolotu Boeing 777. Wdowa po ofierze rejsu MH370 pozywa malezyjskie linie lotnicze

• Yen Li Chong pozywa Malaysian Airlines za katastrofę Boeinga 777
• Wdowa po ofierze podała, że "poniosła trudne do opisana straty"
• W pozwie napisano, że "samolot nie zniknąłby", gdyby nie zaniedbania linii lotniczych
• Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami zaginął 8 marca 2014 roku
• Najprawdopodobniej maszyna rozbiła się, wraku nie odnalzeiono
Boeing 777 malezyjskich linii lotniczych zaginął 8 marca 2014 r. Boeing 777 malezyjskich linii lotniczych zaginął 8 marca 2014 r. ()
Wdowa po ofierze katastrofy malezyjskiego boeinga 777 pozywa Malaysian Airlines. Powołując się na przepisy przewidujące odpowiedzialność linii lotniczych za wypadki powietrzne, Yen Li Chong twierdzi, że poniosła trudne do opisana straty i wstrząs psychiczny. Odpowiedzialnością za to obarcza malezyjskiego przewoźnika.

W pozwie napisano, że "samolot nie zniknąłby", gdyby nie zaniedbania linii lotniczych. Wśród nich wskazano brak zapewnienia bezpieczeństwa lotu, niepodjęcie rozsądnych i adekwatnych środków ostrożności oraz brak stałego monitorowania i śledzenia maszyny.

To kolejne powództwo dotyczące lotu MH370 skierowane przeciw Malaysian Airlines. Pierwsze wpłynęło w październiku 2014 roku. Rodzina ofiary malezyjskiego rejsu oskarżyła wówczas przewoźnika o zaniedbanie działań związanych ze zniknięciem samolotu.


Boeing 777 Malaysia Airlines z 239 osobami, w tym ponad 150 Chińczykami, na pokładzie zniknął z radarów 8 marca 2014 roku, mniej niż godzinę po starcie z lotniska w stolicy Malezji, Kuala Lumpur. Samolot leciał do Pekinu. Mimo, że eksperci są pewni, iż maszyna rozbiła się w południowej części Oceanu Indyjskiego, dotychczas nie udało się odnaleźć wraku. Jedynie w lipcu ubiegłego roku, na plaży na wyspie Reunion, znaleziono część skrzydła, które należało do boeinga.

IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (62)
Nie zgadzam się z opinią
35
Zgadzam się z opinią
93
~tcw 2016-02-24 (12:54) 7 godzin i 30 minut temu

amerykanie wiedzą co zrobili z tym samolotem

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
49
~sssaaaaasssssaaaaa 2016-02-24 (12:33) 7 godzin i 51 minut temu

Redaktorek po podstawówce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
25
~konstruktor 2016-02-24 (12:28) 7 godzin i 56 minut temu

Redaktor to istna "ofiera" swojej nieudolnosci. Nieuk i ignorant.Pismak jeden.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
19
~ja 2016-02-24 (13:40) 6 godzin i 44 minut temu

gdzie Pekin a gdzie ocean Indyjski i wyspa Reunion, ten samolot normalnie nie leciałby taką trasą bo to zupełnie nie po drodze.. komuś musiało zależeć na tym żeby go rozbić. podobno lecieli jacyś inżynierowie wracający z kongresu.. pewnie wiedzieli za dużo albo coś ważnego udało im się opracować.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
~rada 2016-02-24 (12:47) 7 godzin i 37 minut temu

dlaczego nie pozwie rotshilda ktory odziedziczyl patent nalezacy do kilku osob z tego samolotu??? on jeden mial motyw i pieniadze zeby wykonac ten manewr...to nie jest mozliwe normalnie zeby samolot zniknal i nie wiadomo w ktora strone polecial...przy tej technice szpiegowskiej jaka ma cia??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
17
~Max 2016-02-24 (13:58) 6 godzin i 26 minut temu

WP to antypolski i liberalny portal, który zakłamuje prawdę i szkaluje prawicę !!! To nie jest sprawiedliwy portal !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
12
~Adam 2016-02-24 (12:45) 7 godzin i 39 minut temu

MH 370 przeciez sie odnalazl na Ukrainie 6

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
13
~easy300 2016-02-24 (12:14) 8 godzin i 10 minut temu

wraku nie odnalzeiono kolego piszesz z błędami

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
8
~zielonomitu 2016-02-24 (14:43) 5 godzin i 41 minut temu

złoto nie powinno latać tym samym samolotem co ludzie bo dla wielu drani jest cenniejsze od ludzkiego życia... Ten rejs z uwagi na ładunek musiał się tak skończyć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~mann50 2016-02-24 (16:27) 3 godziny i 57 minut temu

układ i spółka broni Bolka i nie ważna szokująca prawda ...szuka się byle pretekstu aby dowalić Pis

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
6
~kpt. Arianator 2016-02-24 (14:47) 5 godzin i 37 minut temu

Polska płaci za torturowanie więźniów przez CIA, a linie Malaysian Airlines płacą za zestrzelenie go przez US Navy. Taka jankeska "sprawiedliwość"!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
4
~Adud Rausip Iksńyzcak 2016-02-24 (14:56) 5 godzin i 28 minut temu

To nie była katastrofa lotnicza w Smoleńsko, to było morderstwo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
3
~Ja 2016-02-24 (12:59) 7 godzin i 25 minut temu

Brakuje tylko informacji na ile ich pozwala.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
5
~xyz 2016-02-24 (12:48) 7 godzin i 36 minut temu

Ten samolot rozbił się na Ukrainie. Przemalowano tylko numery, ale najpierw na Diego Garcia wyładowano złoto, zlikwidowano inżynierów obecnych na pokładzie (patenty) i resztę świadków.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~Marta 2016-02-25 (08:17) 12 godzin i 7 minut temu

Brawo Rosjanie! Brawo! Amerykanie chcą napaść na Rosję i montują koalicje do wojny z Rosją. Popieram Rosjan! Precz z Amerykanami to kłamliwy naród! Kłamali przez wojna z Irakiem gdzie ta bron chemiczna jaka rzekomo miał mieć Irak??

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
4
~arec 2016-02-24 (13:12) 7 godzin i 12 minut temu

To nie linie lotnicze są winne a człowiek sam sobie bo zamiast łazić po ziemi do czego został stworzony to zachciało mu się latać!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~KOMIAJA 2016-02-24 (18:49) 1 godzinę i 35 minut temu

KOMISJA MILERA I LASEK W CIĄGI 1 GODZINY WYJAŚNIĄ WSZYSTKO ! TP POWSCY SPECJALISCI OD KLAMSTWA FAŁSZU !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~KAZNODZIEJA 2016-02-24 (13:54) 6 godzin i 30 minut temu

ROBCIE ZDJECIA KODOWCOM NA DEMONTRACJI CI LUDZIE NIECH SZUKAJA PRACY W NIEMCZECH USOROZA KTORY DAJE PIENIADZE PETRU NA TE DEMONSTRACJE !!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
6
~Wlad 2016-02-24 (13:28) 6 godzin i 56 minut temu

Amatorzy. ...Antek daje gwarancję że w ciągu 30 godzin rozwiąże każda katastrofę! !!trzeba tylko wcześniej ustalić z nim jak to wszystko ma wyglądać! !on potwierdzi i sprawa wyjaśniona! !jezeli chodzi o terminy to prowadzi w kwalifikacji wyprzedzając rząd i prezydenta ..u nich trzeba czekać 100 dni!ale warto bo dotrzymuje słowa! !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~L 2016-02-24 (15:37) 4 godziny i 47 minut temu

pewnie wiedza , co sie z tym samolotem stalo, ale prawda jest niewygodna, najprawdapodobniejsze sa dwie rzeczy: albo mial defekt jak to Boeing cud amerykanskiej technologii i spadl, albo zostal zestrzelony przypadkowo przez uss militarnych i faktycznie w w takim przypadku, wrak ciezko znalezc, bo jest w malych kawaleczkach rozruconych po dnie Oceanu Indyjskiego. Bo niepodobna, zeby po wielkim samolocie znalezli kompletne nic. Albo ktos go porwal i gdzies przetrzymuje miedzy nadzieje, ze z zywymi ludzmi.

odpowiedz