więcej

kujawsko-pomorskie

Pociąg uderzył w samochód; zginął kierowca auta.

IAR |  dodane 2009-11-04 (17:50) 4 lata 11 miesięcy 27 dni 1 godzinę i 37 minut temu
drukuj

Do tragicznego wypadku kolejowego doszło w rejonie Laskowic Pomorskich. Po godzinie 16.00 na lokalnym przejeździe kolejowym pociąg relacji Zielona Góra - Gdynia uderzył w samochód osobowy. Na miejscu zginął kierowca auta.

Na razie z powodu wypadku zatrzymany został także pociąg z Poznania do Gdyni.


(mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 3 50%
nie 3 50%

Przeczytaj też

Śmiertelny wypadek niedaleko Bydgoszczy

dodane 2009-11-09 (10:04) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 9 godzin i 23 minuty temu

Karetka zderzyła się z helikopterem; kierowca był pijany

dodane 2009-11-05 (20:28) 4 lata 11 miesięcy 25 dni 22 godziny i 59 minut temu

W innych serwisach


Opinie (74)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ktoś 2009-11-05 (18:36) 4 lata 11 miesięcy 26 dni i 51 minut temu

FACET ZA KIEROWNICĄ TO WYJAŚNIA WSZYSTKO!!!
j.w.

odpowiedz

0
0
~prawda 2009-11-05 (16:35) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 2 godziny i 52 minuty temu

facet za kółkiem to tragedia!!!
Facet za kierownicą = śmiertelny wypadek!!!!

odpowiedz

0
0
~Gość 2009-11-05 (13:42) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 5 godzin i 45 minut temu

35 lat?
Z tego co wiem to ten mężczyzna miał ok. 25 lat

odpowiedz

0
0
~ktoś 2009-11-05 (06:47) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 12 godzin i 40 minut temu

przejazd kolejowy
Zanim cos napiszecie na temat przejazdów kolejowych przeczytajcie art. 28 "ustawy prawo o ruchu drogowym"

odpowiedz

0
0
~jasiu 2009-11-04 (20:26) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 23 godziny i 1 minutę temu

Bezmuzgowiec.
Kierowca seicento próbował ominąć opuszczony szlaban kolejowy, niestety gdy znalazł się na torach wjechał w niego rozpędzony pociąg osobowy relacji Zielona Góra - Gdynia. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu. Wypadku, do jakiego doszło o godz. 16.15 na przejeździe kolejowym w Nowych Dobrach (pow. świecki) można było uniknąć. Kierowca seicento, jadący od strony Drzycimia, mimo opuszczonego szlabanu, blokującego przejazd prawą stroną, postanowił zdążyć przed pociągiem. Zjechał na lewy pas, ominął szlaban i wjechał na tory. W tym momencie, w pełnym pędzie uderzył w niego pociąg pospieszny relacji Zielona Góra -Gdynia. Skład pchał wrak samochód prawie pół kilometra. Mężczyzna ok. 35 lat, mieszkaniec powiatu świeckiego, zginął na miejscu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
logowanie 2009-11-04 (23:06) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 20 godzin i 21 minut temu

?
To jaki to w końcu był osobowy czy pośpieszny?

odpowiedz

0
0
~maro 2009-11-04 (19:24) 4 lata 11 miesięcy 27 dni i 3 minuty temu

Znowu maszynista!
Nie zachował ostrożności, nie wyhamował i walnął w samochód. Zgroza!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Spider 2009-11-04 (22:17) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 21 godzin i 10 minut temu

Kretyn za kierownicą
Z kompetentnych źródeł wiem, że kierowca seicento wykazał się kompletnym brakiem wyobraźni i z sobie tylko znanych powodów ominął zamknięty, automatycznie sterowany szlaban. Wjechał prosto pod koła rozpędzonego pociągu. Jeżdżę przez ten przejazd wiele lat i takiego kretynizmu nie pamiętam. Całe szczęście że jechał sam i nie doprowadził do jeszcze większej katastrofy. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kierowców.

odpowiedz

0
0
~pol 2009-11-04 (22:10) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 21 godzin i 17 minut temu

A kto miał zginąc
MASZYNISTA?

odpowiedz

0
0
~andrzej 2009-11-04 (20:33) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 22 godziny i 54 minuty temu

kiedy w Polsce znikną te obeszczane budki dróżników..
A zacznie się stawiać automatyczne zapory.chyba Rumunia już nas prześcignęła.mniej ludzi straci życie ,a większość kierowców zaoszczędzi na czasie i nie będzie go musiało nadrabiać w trasie.a w PKP tylko wypłacają sobie grube premie i pilnują dobrych pensji. i jedno pytanie którą partię zasila PKP ?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~miki 2009-11-04 (21:45) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 21 godzin i 42 minuty temu

bezmuzgowiec
leko muzgowiec z tego kolesia byl zeby zdazy przed pogiagiem

odpowiedz

0
0
~et221090 2009-11-04 (21:40) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 21 godzin i 47 minut temu

odpowiedz
facet chyba sam z Rumuni pochodzi piszac takie cuda....wez rozbieg i mocno walnij głową w mur........

odpowiedz

0
0
~eu-07 2009-11-04 (21:40) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 21 godzin i 47 minut temu

WYSTARCZYŁOBY TYLKO ABY KIEROWCA PRZESTRZEGAŁ KODEKSU DROGOWEGO.
JAK SIE CZYTA TE PSEUDOOPINIE ZNAWCOW LAIKOW TO NAWET NIECHCE SIE Z NICH SMIAC,,,, jak sie nieznasz na temacie nie pisz nic ,

odpowiedz

0
0
~brahmin 2009-11-04 (21:31) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 21 godzin i 56 minut temu

jak kiedyś jeździły parowozy to było widać kitę dymu
nawet zza niewyciętych krzaków przy przejeździe. a teraz NIC nie widać

odpowiedz

0
0
~Anty 2009-11-04 (21:13) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 22 godziny i 14 minut temu

Nadmierna prędkość!
Maszynista pociągu nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Fotoradary na tory!!!

odpowiedz

0
0
Wirtualny_Polak 2009-11-04 (21:09) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 22 godziny i 18 minut temu

Kompletny brak wyobraźni
.

odpowiedz

0
0
~Max v na prostej 2009-11-04 (21:01) 4 lata 11 miesięcy 26 dni 22 godziny i 26 minut temu

Wyciąć wszystkie słupy
trakcji to przez nie ginie tyle osób na drogach!!! Również należy wyciąć wsyzstkie drzewa w pobliżu dróg, w promieniu 1km nie powinno być ani jedno drzewko i krzaczek.

odpowiedz

0
0
~mic 2009-11-04 (18:26) 4 lata 11 miesięcy 27 dni 1 godzinę i 1 minutę temu

znowu.....
dróżnik nachlany.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~birk 2009-11-04 (18:50) 4 lata 11 miesięcy 27 dni i 37 minut temu

ja gdy widze niestrzezony przejazd to zamykam oczy
i wciskam gaz do dechy , zawsze mi sie udaje przejechac,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
rysia 2009-11-04 (18:25) 4 lata 11 miesięcy 27 dni 1 godzinę i 2 minuty temu

znowu jakiś
nie strzeżony przejazd?

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Kto zostanie sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej?
dodane 2014-10-31 (07:05) 12 godzin i 22 minuty temu

Mocne słowa Michała Kamińskiego: Jarosław Kaczyński to tchórz
dodane 2014-10-31 (08:45) 10 godzin i 42 minuty temu

"Wprost" pozywa Romana Giertycha i "Gazetę Wyborczą"
dodane 2014-10-31 (07:45) 11 godzin i 42 minuty temu

Mężczyzna zginął pod kołami autobusu
dodane 2014-10-31 (09:06) 10 godzin i 21 minut temu

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 1 dzień 5 godzin i 20 minut temu

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 14 godzin i 32 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy? Zobacz najbardziej komiczne spoty wyborcze

liczba oddanych głosów: 748