więcej

kujawsko-pomorskie

Pociąg uderzył w samochód; zginął kierowca auta.

IAR |  dodane 2009-11-04 (17:50) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 5 godzin i 23 minuty temu
drukuj

Do tragicznego wypadku kolejowego doszło w rejonie Laskowic Pomorskich. Po godzinie 16.00 na lokalnym przejeździe kolejowym pociąg relacji Zielona Góra - Gdynia uderzył w samochód osobowy. Na miejscu zginął kierowca auta.

Na razie z powodu wypadku zatrzymany został także pociąg z Poznania do Gdyni.


(mg)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 3 50%
nie 3 50%

Przeczytaj też

Śmiertelny wypadek niedaleko Bydgoszczy

dodane 2009-11-09 (10:04) 4 lata 11 miesięcy 11 dni 13 godzin i 9 minut temu

Karetka zderzyła się z helikopterem; kierowca był pijany

dodane 2009-11-05 (20:28) 4 lata 11 miesięcy 15 dni 2 godziny i 45 minut temu

W innych serwisach


Opinie (74)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ktoś 2009-11-05 (18:36) 4 lata 11 miesięcy 15 dni 4 godziny i 37 minut temu

FACET ZA KIEROWNICĄ TO WYJAŚNIA WSZYSTKO!!!
j.w.

odpowiedz

0
0
~prawda 2009-11-05 (16:35) 4 lata 11 miesięcy 15 dni 6 godzin i 38 minut temu

facet za kółkiem to tragedia!!!
Facet za kierownicą = śmiertelny wypadek!!!!

odpowiedz

0
0
~Gość 2009-11-05 (13:42) 4 lata 11 miesięcy 15 dni 9 godzin i 31 minut temu

35 lat?
Z tego co wiem to ten mężczyzna miał ok. 25 lat

odpowiedz

0
0
~ktoś 2009-11-05 (06:47) 4 lata 11 miesięcy 15 dni 16 godzin i 26 minut temu

przejazd kolejowy
Zanim cos napiszecie na temat przejazdów kolejowych przeczytajcie art. 28 "ustawy prawo o ruchu drogowym"

odpowiedz

0
0
~jasiu 2009-11-04 (20:26) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 2 godziny i 47 minut temu

Bezmuzgowiec.
Kierowca seicento próbował ominąć opuszczony szlaban kolejowy, niestety gdy znalazł się na torach wjechał w niego rozpędzony pociąg osobowy relacji Zielona Góra - Gdynia. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu. Wypadku, do jakiego doszło o godz. 16.15 na przejeździe kolejowym w Nowych Dobrach (pow. świecki) można było uniknąć. Kierowca seicento, jadący od strony Drzycimia, mimo opuszczonego szlabanu, blokującego przejazd prawą stroną, postanowił zdążyć przed pociągiem. Zjechał na lewy pas, ominął szlaban i wjechał na tory. W tym momencie, w pełnym pędzie uderzył w niego pociąg pospieszny relacji Zielona Góra -Gdynia. Skład pchał wrak samochód prawie pół kilometra. Mężczyzna ok. 35 lat, mieszkaniec powiatu świeckiego, zginął na miejscu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
logowanie 2009-11-04 (23:06) 4 lata 11 miesięcy 16 dni i 7 minut temu

?
To jaki to w końcu był osobowy czy pośpieszny?

odpowiedz

0
0
~maro 2009-11-04 (19:24) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 3 godziny i 49 minut temu

Znowu maszynista!
Nie zachował ostrożności, nie wyhamował i walnął w samochód. Zgroza!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Spider 2009-11-04 (22:17) 4 lata 11 miesięcy 16 dni i 56 minut temu

Kretyn za kierownicą
Z kompetentnych źródeł wiem, że kierowca seicento wykazał się kompletnym brakiem wyobraźni i z sobie tylko znanych powodów ominął zamknięty, automatycznie sterowany szlaban. Wjechał prosto pod koła rozpędzonego pociągu. Jeżdżę przez ten przejazd wiele lat i takiego kretynizmu nie pamiętam. Całe szczęście że jechał sam i nie doprowadził do jeszcze większej katastrofy. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kierowców.

odpowiedz

0
0
~pol 2009-11-04 (22:10) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 3 minuty temu

A kto miał zginąc
MASZYNISTA?

odpowiedz

0
0
~andrzej 2009-11-04 (20:33) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 2 godziny i 40 minut temu

kiedy w Polsce znikną te obeszczane budki dróżników..
A zacznie się stawiać automatyczne zapory.chyba Rumunia już nas prześcignęła.mniej ludzi straci życie ,a większość kierowców zaoszczędzi na czasie i nie będzie go musiało nadrabiać w trasie.a w PKP tylko wypłacają sobie grube premie i pilnują dobrych pensji. i jedno pytanie którą partię zasila PKP ?

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~miki 2009-11-04 (21:45) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 28 minut temu

bezmuzgowiec
leko muzgowiec z tego kolesia byl zeby zdazy przed pogiagiem

odpowiedz

0
0
~et221090 2009-11-04 (21:40) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

odpowiedz
facet chyba sam z Rumuni pochodzi piszac takie cuda....wez rozbieg i mocno walnij głową w mur........

odpowiedz

0
0
~eu-07 2009-11-04 (21:40) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

WYSTARCZYŁOBY TYLKO ABY KIEROWCA PRZESTRZEGAŁ KODEKSU DROGOWEGO.
JAK SIE CZYTA TE PSEUDOOPINIE ZNAWCOW LAIKOW TO NAWET NIECHCE SIE Z NICH SMIAC,,,, jak sie nieznasz na temacie nie pisz nic ,

odpowiedz

0
0
~brahmin 2009-11-04 (21:31) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 42 minuty temu

jak kiedyś jeździły parowozy to było widać kitę dymu
nawet zza niewyciętych krzaków przy przejeździe. a teraz NIC nie widać

odpowiedz

0
0
~Anty 2009-11-04 (21:13) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 2 godziny i 1 minutę temu

Nadmierna prędkość!
Maszynista pociągu nie dostosował prędkości do warunków jazdy. Fotoradary na tory!!!

odpowiedz

0
0
Wirtualny_Polak 2009-11-04 (21:09) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 2 godziny i 4 minuty temu

Kompletny brak wyobraźni
.

odpowiedz

0
0
~Max v na prostej 2009-11-04 (21:01) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 2 godziny i 12 minut temu

Wyciąć wszystkie słupy
trakcji to przez nie ginie tyle osób na drogach!!! Również należy wyciąć wsyzstkie drzewa w pobliżu dróg, w promieniu 1km nie powinno być ani jedno drzewko i krzaczek.

odpowiedz

0
0
~mic 2009-11-04 (18:26) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 4 godziny i 47 minut temu

znowu.....
dróżnik nachlany.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~birk 2009-11-04 (18:50) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 4 godziny i 23 minuty temu

ja gdy widze niestrzezony przejazd to zamykam oczy
i wciskam gaz do dechy , zawsze mi sie udaje przejechac,

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
rysia 2009-11-04 (18:25) 4 lata 11 miesięcy 16 dni 4 godziny i 48 minut temu

znowu jakiś
nie strzeżony przejazd?

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Rosyjska prasa: Szwedzi znaleźli powód, żeby się zbroić
dodane 2014-10-20 (09:35) 13 godzin i 38 minut temu

Zmarł znany astronom i astrofizyk prof. Janusz Gil
dodane 2014-10-20 (09:30) 13 godzin i 43 minuty temu

materiał wideo

Wypadek w Rakoniewicach. Osiem osób rannych
dodane 2014-10-20 (09:17) 13 godzin i 56 minut temu

Marek Sawicki: za "frajerów" przepraszam, ale nie podam się do dymisji
dodane 2014-10-20 (08:37) 14 godzin i 36 minut temu

Dziesiątki tysięcy wiernych na mszy beatyfikacyjnej Pawła VI
dodane 2014-10-19 (10:50) 1 dzień 12 godzin i 23 minuty temu

Wypadek w Zieleńcu. Zginęli kobieta w ciąży i jej mąż
dodane 2014-10-19 (12:30) 1 dzień 10 godzin i 43 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy wierzysz w pojednanie Tusk-Kaczyński?

liczba oddanych głosów: 30026