Strona główna serwisu
Donald Trump wykorzystał muzykę Adele. Jest reakcja piosenkarki

Donald Trump wykorzystał muzykę Adele. Jest reakcja piosenkarki

• Donald Trump wykorzystywał muzykę Adele w trakcie kampanii prezydenckiej
• Piosenkarka wydała oświadczenie, w którym wyraziła swój sprzeciw wobec takich praktyk
• Rzecznik Adele wyraźnie stwierdził, że piosenkarka nie wyraziła zgody na wykorzystywanie jej muzyki w jakiejkolwiek kampanii politycznej
Adele Adele ()
Adele zwróciła się do Donalda Trumpa, twierdząc, że nie ma pozwolenia na używanie jej piosenek podczas swojej kampanii prezydenckiej. Chodzi o fakt wykorzystania refrenu wielkiego hitu Adele "Rolling In The Deep" tuż przed wystąpieniem Trumpa w ramach kampanii wyborczej. W związku z głosami oburzenia fanów piosenkarki postanowiono wydać specjalne oświadczenie w tej sprawie.Rzecznik piosenkarki w rozmowie z "The Independent" powiedział: "Adele nie wyraziła zgody, żeby jej muzyka była wykorzystywana w jakiejkolwiek kampanii politycznej". Oświadczenie Adele pojawiło się po tym, jak jej fani wyrazili swój gniew na wykorzystanie muzyki wokalistki w kampanii Trumpa.


Republikański kandydat na prezydenta USA wykorzystał już wcześniej fragment innej piosenki Adele "Skyfall". Zrobił to po tym, jak wygłosił słynną apokaliptyczną wizję o Ameryce.

Fani Adele na mediach społecznościowych dali wyraz swojej wściekłości. "Wątpię, że poprosił ją o zgodę. Mam nadzieję, że ona [Adele] się sprzeciwi" – brzmi jeden z tweetów. Pojawiły się też podejrzenia, że Trump wykupił od Adele prawa do wykorzystania utworu.

Oświadczeniem swoim Adele przerwała spekulacje w sprawie wykorzystywania jej muzyki na rzecz polityki.
TVN24

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (29)
Nie zgadzam się z opinią
12
Zgadzam się z opinią
50
~gorszy sort 2016-02-02 (12:06) 13 godzin i 35 minut temu

Gdyby miała prawa do utworu to by go pozwała. A Trump pewnie kupił za grosze pozwolenie na użycie tego fragmentu od wytwórni.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
20
Zgadzam się z opinią
34
~asw 2016-02-02 (14:08) 11 godzin i 33 minut temu

brawo trumpf gonic tych muslemow ,wiem ze zostaniesz prezydentem bo bog tak chce

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
14
~karolek 2016-02-02 (12:41) 13 godzin temu

zbieranina , jaka zebrali amerykanie dla przeciwwagi im uzasadnienia wojny w Syrii jest pseudo-opozycją wychrzycieli. Zrobili bałagan na całym wybrzeżu arabskim i nie potrafia tego opanowac.

odpowiedz

zgłoś do moderacji