Strona główna serwisu
Gmyz: to nie Niemcy na nas napadają, tylko napadają na nas polscy dziennikarze

Gmyz: to nie Niemcy na nas napadają, tylko napadają na nas polscy dziennikarze

- Problem stosunków polsko-niemieckich polega na tym, że to nie Niemcy na nas napadają, tylko napadają na nas Polacy, którzy inspirują niemieckie media i polityków - powiedział w #dziejesienazywo Cezary Gmyz z "W Sieci". Wyjaśnił, że chodzi o niektórych polskich dziennikarzy.
Gmyz powiedział, że według niego takimi dziennikarzami są Bartosz Wieliński i Paweł Wroński ("Gazeta Wyborcza").

Z kolei Cezary Łazarewicz z WP powiedział, że "polscy dziennikarze nie inspirują fali zachodnich komentarzy na temat sytuacji w Polsce". - Nie mogę już tego słuchać. Zagraniczni dziennikarze przyjeżdżają do Polski zobaczyć co się tutaj dzieje. Mamy w Europie łatkę państwa, które zmierza w kierunku "orbanizacji" i to budzi zainteresowanie - wyjaśnił.

Dodał, że "nie rozumie polskiej awantury z Niemcami".

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (927)
Nie zgadzam się z opinią
220
Zgadzam się z opinią
1538
~Kasia 2016-01-13 (20:08) 21 godzin i 30 minut temu

Polacy ? Posiadać obywatelstwo Polskie a być prawdziwym Polakiem to ogromna różnica co właśnie ci konfidenci udowodnili swoimi donosami. Brzydzę się ludzmi,którzy w imię partyjnych rozgrywek plują na moją,Naszą ojczyznę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 22

Nie zgadzam się z opinią
83
Zgadzam się z opinią
774
~lgs 2016-01-13 (20:36) 21 godzin i 2 minuty temu

Nie wiedziałem,nie przypuszczałem że w Polsce jest tyle K.....,POwcy wystawcie Polskę na Allegro,co to dla was za problem,widzicie jak obcy kapitał robi z Polski kolonię,eksploatuje Naród ile może,wykupuje wszystko,a wy się cieszycie,kłaniacie w pas i liżecie tyłki,dla mnie to jest nie pojęte,czy aż tak nienawidzicie Polskę.Tusk człowiek Berlina,a Komorowski człowiek Moskwy,czy to dla was jest wolna niepodległa Polska?sprzedajecie swoją matkę za srebrniki,Europejczycy za 5,20,nikt was nie będzie nigdy szanował,teraz klepią was po plecach bo jesteście im potrzebni do wyprzedaży Polski,ale jutro kopną was w tyłek bo do takich ludzi nie ma się zaufania i się nimi gardzi.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
79
Zgadzam się z opinią
643
~prozba 2016-01-13 (21:07) 20 godzin i 31 minut temu

Lisie do nory i cisza!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji