więcej

Tu zobaczysz grób Jana Pawła II przez kamerę internetową.

PAP |  dodane 2011-05-03 (14:55) 3 lata 7 miesięcy 16 dni 2 godziny i 38 minut temu
drukuj


Dzięki kamerze internetowej zainstalowanej w bazylice świętego Piotra można zobaczyć nowy grób Jana Pawła II w Kaplicy Świętego Sebastiana. Papież został tam pochowany w poniedziałek.

Podczas gdy od wtorkowego poranka tłumy wiernych przychodzą do bazyliki watykańskiej, by obejrzeć nowe miejsce pochówku Jana Pawła II, osoby przebywające poza Rzymem mogą to zrobić za pośrednictwem internetu.

Obraz z Kaplicy Świętego Sebastiana widać na watykańskiej stronie internetowej.

Dotychczas taka sama kamera zainstalowana była przed grobem Jana Pawła II w Grotach Watykańskich.


(bart, mj)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 201 89.73%
nie 23 10.27%

Przeczytaj też

45 dni szedł na beatyfikację Jana Pawła II

dodane 2011-05-04 (15:10) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 2 godziny i 23 minuty temu

Benedykt XVI do Polaków o błogosławionym Janie Pawle II

dodane 2011-05-04 (12:15) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 5 godzin i 18 minut temu

Płyta z grobu Jana Pawła II jest już w Krakowie

aktualizacja 2011-05-04 (12:09) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 5 godzin i 24 minuty temu

"To dokonuje się na naszych oczach"

dodane 2011-05-03 (13:05) 3 lata 7 miesięcy 16 dni 4 godziny i 28 minut temu

Benedykt XVI usunął się w cień

dodane 2011-05-03 (10:15) 3 lata 7 miesięcy 16 dni 7 godzin i 18 minut temu

Pierwsi wierni zobaczyli już nowy grób Jana Pawła II

aktualizacja 2011-05-03 (13:11) 3 lata 7 miesięcy 16 dni 4 godziny i 22 minuty temu

Rzymskie obchody beatyfikacji Jana Pawła II zakończone

dodane 2011-05-03 (03:03) 3 lata 7 miesięcy 16 dni 14 godzin i 30 minut temu

Gigantyczna kolejka, chcą złożyć hołd papieżowi

dodane 2011-05-02 (15:05) 3 lata 7 miesięcy 17 dni 2 godziny i 28 minut temu

Jan Paweł II zostanie świętym - pod jednym warunkiem

dodane 2011-05-02 (14:30) 3 lata 7 miesięcy 17 dni 3 godziny i 3 minuty temu
materiał foto

Przybyli na beatyfikację

dodane 2011-05-01 (10:50) 3 lata 7 miesięcy 18 dni 6 godzin i 43 minuty temu

materiał foto

Tłum czeka na błogosławionego

dodane 2011-05-01 (09:24) 3 lata 7 miesięcy 18 dni 8 godzin i 9 minut temu
materiał foto

Czuwanie modlitewne

dodane 2011-04-30 (21:56) 3 lata 7 miesięcy 18 dni 19 godzin i 37 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (77)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

5
0
~ataner 2012-03-08 (18:30) 2 lata 9 miesięcy 10 dni 23 godziny i 3 minuty temu

ja to kiedys zobacze na zywo

odpowiedz

2
1
~Tomek 2011-05-03 (16:48) 3 lata 7 miesięcy 16 dni i 45 minut temu

NIe modlimy się do umarłych ale prosimy
ich o modlitwę i wstawiennictwo u Boga. Dokładnie na tych samych zasadach jak wtedy gdy żyli...

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

1
0
~Tom74 2011-05-03 (16:36) 3 lata 7 miesięcy 16 dni i 57 minut temu

Prawdziwy Boży posłaniec Jan Paweł II
Jego misja przepowiedziana została w Biblii. Przeczytajcie; NIEZNANE PROROCTWO O JANIE PAWLE II EIOBA. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
3
~antyKK 2011-05-04 (21:31) 3 lata 7 miesięcy 14 dni 20 godzin i 2 minuty temu

pytanie do katolików
- w jakim celu oglądacie grób JP2 przez kamerkę? czemu to dokładnie służy? może mi ktoś z was wyjaśnić?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
1
~leon 2011-05-03 (23:24) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 18 godzin i 9 minut temu

Bałwochwalstwo. Ohyda !

odpowiedz

1
1
~pawel0288 2011-05-03 (20:40) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 20 godzin i 53 minuty temu

dość to ja mam już słuchania o tej całej katastrofie smoleńskiej

odpowiedz

2
2
~rici 2011-05-03 (17:50) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Kocha Cie caly Swiat
Dziekujemy za wszystko, Ojcze Swiety

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~zen 2011-05-03 (16:18) 3 lata 7 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 15 minut temu

DZIĘKUJEMY !!!
Dziękujemy za tę sposobność !!! To wielkie ułatwienie dla tych, którzy nie mogą pojechać pokłonić się przed grobem Błogosławionego Jana Pawła II. I tylko krótka odpowiedź do niejakiego ~janusza: Nie interesują nas Twoje poglądy- kogo masz dość, a kogo nie. My mamy dość takich jak Ty.....

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

1
2
~leon 2011-07-02 (14:45) 3 lata 5 miesięcy 17 dni 2 godziny i 48 minut temu

Po co ?? Bałwochwalstwo ! Ohyda !!

odpowiedz

1
2
~janek 2011-05-04 (19:47) 3 lata 7 miesięcy 14 dni 21 godzin i 46 minut temu

a czy ktos sie zastanowil
ze wola Boza moze byc zupelnie inna ? Jakim prawem My smiertelnicy nadajemy komus swietosc,A gdzie w tym wszystkim Bog ? Oddajemy sie balwochwalstwu i to jest przerazajace.

odpowiedz

0
1
~e. 2011-05-03 (23:06) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 18 godzin i 27 minut temu

To tak samo
jak bociany w Przygodzicach !

odpowiedz

1
2
~s 2011-05-03 (18:44) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 22 godziny i 49 minut temu

TRAGEDIA
Narod poklada nadzieje w czlowieku , zamiast w BOGU

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

1
3
~leon 2011-06-26 (22:26) 3 lata 5 miesięcy 22 dni 19 godzin i 7 minut temu

A jak ja nie chce oglądać żadnego grobu, a zwłaszcza - tego !

odpowiedz

0
2
~doktor 2011-05-04 (19:27) 3 lata 7 miesięcy 14 dni 22 godziny i 6 minut temu

Katolicy ujawniają ciekawe preferencje
wojeuryzm i nekrofilia w jednym.

odpowiedz

2
4
~roman 2011-05-04 (17:29) 3 lata 7 miesięcy 15 dni i 4 minuty temu

a dlaczego kamery nie zainstalowano
w trumnie ? to by dopiero byla ogladalnosc ,tak samo jak byl kiedys taki program BIG BR..... i cos tam dalej nie pamietam,to ludzie do pracy nie chodzili zeby to zobaczyc,bysmy mogli na zywo sledzic losy blogoslawionego.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
5
~xxx 2011-07-09 (17:41) 3 lata 5 miesięcy 9 dni 23 godziny i 52 minuty temu

Nie dałoby się zrobić, żeby nagrobek raz na jakiś czas krwawił? To chyba nie przerasta możliwości współczesnej techniki.

odpowiedz

0
0
~Brrv 2011-07-02 (23:07) 3 lata 5 miesięcy 16 dni 18 godzin i 26 minut temu

piszący nizej-wyżej to mają rozum.Ja wiem ,że nie

odpowiedz

0
0
~zeus 2011-05-03 (23:25) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 18 godzin i 8 minut temu

Średniowieczny horror...
Pójdźmy dalej, nabijmy czaszkę na pal i módlmy sie do niej. Przcież chrześcijanstwo ze swoimi wynaturzonymi obrzedami nie wyszło z epoki sredniowiecza i w XXI wieku dostarcza nam różnych przeżyć rodem z horrorów. Amen.

odpowiedz

0
0
~Korek 2011-05-03 (20:00) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 21 godzin i 33 minuty temu

Swięte słowa
Amen!

odpowiedz

0
0
~Polak racjonalista 2011-05-03 (19:17) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 22 godziny i 16 minut temu

Nie wchodzę do biznesu religijnego i nie będę "ubogacać" kasty kapłanów
Jedynym beneficjentem zysków materialnych z wierzeń religijnych są kapłani i tak było zawsze.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińskie służby: zapobiegliśmy zamachowi terrorystycznemu w centrum Kijowa
dodane 2014-12-19 (11:00) 6 godzin i 33 minuty temu

Polski konwój z polską pomocą humanitarną dotarł do Charkowa
dodane 2014-12-19 (11:05) 6 godzin i 28 minut temu

Zuzanna M. i Kamil N. nie okazują emocji
dodane 2014-12-19 (10:15) 7 godzin i 18 minut temu

Gen. Roman Polko: terroryści atakują tam, gdzie jest im łatwiej uderzyć
dodane 2014-12-18 (10:24) 1 dzień 7 godzin i 9 minut temu

Włoska prasa o przełomie amerykańsko-kubańskim: osobisty sukces papieża
dodane 2014-12-18 (10:05) 1 dzień 7 godzin i 28 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

liczba oddanych głosów: 29167