Strona główna serwisu
Ponura zbrodnia w Teksasie. 19-​latek zastrzelił matkę i dwóch braci

Ponura zbrodnia w Teksasie. 19-​latek zastrzelił matkę i dwóch braci

• 19-letni mieszkaniec osady McAllen, w stanie Teksas, zastrzelił swoją matkę i dwóch braci
• Mężczyzna popełnił samobójstwo
• Dotąd nie ustalono motywów działania sprawcy
Do zbrodni doszło w piątek. 19-latek, zidentyfikowany jako Dylan Westerburg, po zabójstwie matki, udał się do domu braci, gdzie zastrzelił ich, po czym popełnił samobójstwo - poinformował Charlie Mendeke, szeryf okręgu Uvalde, w którym położona jest osada.

Wezwana policja początkowo sądziła, że desperat zabarykadował się w domu i przystąpiła do ewakuacji okolicznych mieszkańców. Dopiero w sobotę funkcjonariusze weszli do domu, gdzie znaleźli zwłoki trzech mężczyzn.

Dotychczas nie ustalono motywów działania sprawcy. Mieszkańcy osady są w szoku.

Osada McAllen położona jest w odległości 137 km na zachód od miasta San Antonio.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (14)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
5
~pp 2016-02-08 (14:01) 3 godziny i 34 minut temu

I co nadal wielu z was chce aby każdy bez problemu miał dostęp w Polsce do broni ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~abc 2016-02-08 (14:30) 3 godziny i 5 minut temu

Ponoć broń jest potrzebna Amerykanom do ''samoobrony'' ? Widać tego efekty co chwila a to w strzelaninie w szkołach ,na ulicy czy w rodzinach .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
5
~a co ? 2016-02-08 (09:47) 7 godzin i 48 minut temu

ciekawe czy będą hasła " nie dla amerykanizacji europy ", ostatnioo jak w stanach zabił kilka osób muzułmanin to odrazu wszystkich by zabijali , ale jak biali chcrześcijanie coś taiego robią to juz inna para butów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2