Strona główna serwisu
Policja zastrzeliła sprawcę ataku na bar w Tel Awiwie

Policja zastrzeliła sprawcę ataku na bar w Tel Awiwie

• Policja zastrzeliła izraelskiego Araba poszukiwanego po strzelaninie w barze w Tel Awiwie
• Naszat Melhem oskarżony był o zabicie trzech osób
• Do ataku doszło 1 stycznia
Izraelskie służby podczas poszukiwań napastnika Izraelskie służby podczas poszukiwań napastnika ()
Według izraelskich służb bezpieczeństwa 31-letni Melhem został wyśledzony w meczecie w swojej rodzinnej miejscowości Arara na północy kraju i zabity w wymianie ognia.

Lokalne media podawały, że mężczyzna ukrywał się w świątyni.

Policja poinformowała, że Melhem był napastnikiem, który tydzień temu zabił dwóch Izraelczyków w popularnym barze, a następnie izraelskiego kierowcę taksówki, który wiózł go po ataku. Krewni rozpoznali go na nagraniach z monitoringu, dokumentujących strzelaninę w Tel Awiwie.

W następstwie ataku na bar w całym kraju rozpoczęto pościg za sprawcą i zaostrzono środki bezpieczeństwa.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (59)
Nie zgadzam się z opinią
9
Zgadzam się z opinią
260
~oficer 2016-01-08 (17:42) 10 godzin i 5 minut temu

Brawo izraelskie służby.Nasi pewnie strzelali by w powietrze.Patologię trzeba eliminować a nie resocjalizować - z korzyścią dla podatnika.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
164
Historyk. 2016-01-08 (18:06) 9 godzin i 41 minut temu

Tyle lat "jeździłem" po żydach za prześladowania Palestyńczyków, że aż mi wstyd. Patrząc na Europę wychodzi na to, że inaczej się nie da.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
153
~amx 2016-01-08 (17:54) 9 godzin i 53 minut temu

Wysłać Żydów do Niemiec. Pomogą biednej policji szybko zrobić porządek z arabusami.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
68
~Verayher 2016-01-08 (17:41) 10 godzin i 6 minut temu

Brawo! Ci się nie certolą z arabskimi bandytami. Dobry islamista to martwy islamista!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
61
~sisi 2016-01-08 (17:52) 9 godzin i 55 minut temu

Oczywiście władze MECZETU są niewinne i nic nie wiedziały!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
50
~paco 2016-01-08 (18:19) 9 godzin i 28 minut temu

jednego mniej brawo

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
48
~Art 2016-01-08 (18:14) 9 godzin i 33 minut temu

Brawo Izrael! Jednego muslimskiego ścier...jada!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
44
~emil 2016-01-08 (18:21) 9 godzin i 26 minut temu

Ci to potrafią sobie radzić z dziczą

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
44
~TAK TRZYMAĆ 2016-01-08 (18:00) 9 godzin i 47 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
41
~nika 2016-01-08 (17:59) 9 godzin i 48 minut temu

Brawo Żydzi! muslin TO BANDYTA!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
41
~belfer 2016-01-08 (18:24) 9 godzin i 23 minut temu

Lubię Żydów za ich praktyczne podejście do Islamu. Kaczor powinien się od nich uczyć.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
31
~* 2016-01-08 (18:52) 8 godzin i 55 minut temu

...a Niemcy w odpowiedzi na gwałty i molestowanie chcą dyskutować o integracji kulturowej...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
34
~miły 2016-01-08 (17:59) 9 godzin i 48 minut temu

Brawo, dobry arab to ........ arab

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
29
~a-z 2016-01-08 (18:12) 9 godzin i 35 minut temu

Dobra wiadomosc dla pozostalych panstw w sciganiu i natychmiastowym likwidowaniu patologi tego swiata!.Szwedzi Brevica dalej trzymaja na talerzu podatnika!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
31
~Fg 2016-01-08 (17:41) 10 godzin i 6 minut temu

Izraelski Arab ?! A którz ci on??? Hybryda, jak Toyota

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
21
~Red 2016-01-08 (18:58) 8 godzin i 49 minut temu

he,he..w poprawnej francji napisaliby, że to obywatel Francji.Nie odymiony Francuz.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
19
~am 2016-01-08 (19:14) 8 godzin i 33 minut temu

...ten meczet powinni spalić albo zrównać z ziemią....podobnie, jak powinni zastrzelić szwagra tego Farooka, co w Stanach z żoną zamach popełnił....tak na wszelki wypadek...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
22
~joźin 2016-01-08 (19:01) 8 godzin i 46 minut temu

Po raz pierwszy muszę powiedzieć dobre słowo o zydach. Takich nam potrzeba w takich sytuacjach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
16
~Pol118 2016-01-08 (18:41) 9 godzin i 6 minut temu

Tak powinno wyglądać prawo podnosisz rękę na kogoś bedzie obcięcieta odbierasz życie po trzykroć bedzie Ci odebrane ! A nie jak w zje.....ych Niemczech!?

odpowiedz