więcej

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który wypadł z samolotu w Londynie.

BBC News, WP.PL |  dodane 2013-04-12 (19:55) 1 rok 3 miesiące 11 dni 4 godziny i 6 minut temu
drukuj


Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który wypadł z samolotu w Londynie
opinie
Tożsamość mężczyzny, który we wrześniu wypadł z samolotu w Londynie, została ustalona - informuje BBC News.

Zamarznięte zwłoki znaleziono na ulicy w Mortlake w połowie września 2012 r. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia, jego ręce i nogi pokruszyły się przy upadku.

Mężczyzna prawdopodobnie próbował bez biletu przedostać się do Wielkiej Brytanii. Ukrył się w podwoziu samolotu lecącego z Luandy do Londynu. Bardzo niska temperatura doprowadziła do zamarznięcia ciała, które w momencie wysunięcia podwozia spadło na ulicę.

Policji udało się ustalić tożsamość mężczyzny - to 30-letni mieszkaniec Mozambiku Jose Matada. W ustaleniu tożsamości pomogła karta SIM, którą miał przy sobie zmarły.

Policja próbuje odnaleźć najbliższą rodzinę mężczyzny.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 58 65.17%
nie 31 34.83%

Przeczytaj też

Zarzuty dla sprawców incydentu w samolocie lecącym do Manchesteru

dodane 2013-05-26 (11:58) 1 rok 1 miesiąc 27 dni 12 godzin i 3 minuty temu

Tajemnicze zwłoki mężczyzny w Londynie. Pasażer na gapę wypadł z samolotu?

dodane 2012-09-12 (11:17) 1 rok 10 miesięcy 11 dni 12 godzin i 44 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (118)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

6
3
ala22 2013-04-28 (12:15) 1 rok 2 miesiące 25 dni 11 godzin i 46 minut temu

ale do anglii się dostał, tyle że po śmierci... Ale zawsze. Jego marzenie się spełniło

odpowiedz

1
3
~chłopek roztropek 2013-04-28 (11:01) 1 rok 2 miesiące 25 dni 13 godzin i 1 minutę temu

szalik i rękawiczki jak by miał to by przeżył no i butle z tlenem mógł zapakować, może paczkę papierosów co by se zęby ogrzał, a tak w ogóle to nieźle mu to wyszło PS: zaponialem ze palic nie mozna w samolotach

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

35
18
~szwaGIEREK 2013-04-13 (01:36) 1 rok 3 miesiące 10 dni 22 godziny i 25 minut temu

obojetnie czy czarny czy zolty, ale czlowiek. Ilu tych "wyksztalconych" na polskich uczelniach rodakow wie o tym. Za komuny przecietny Kowalski latal za babami a nie samolotem. Murzyni z Kenii czy Afryki Pld. ,Rodezji byli bardziej "swiatowi" niz Polak w PRL. Do 30 lat mieszkalem w Krakowie (35 lat mieszkam za granica) cala "komuna" byla wielka wiocha, Krakow czy Warszawa np. do Londynu czy Paryza, Sztokholmu lepiej bylo nie mowic. Rodacy nie myslcie, ze jestescie juz w zachodniej cywilizacji, musicie sie jeszcze duzo uczyc i zobaczyc. W obecnej chwili Polska dalej jest porownywana do slabo rozwinietych krajow swiata.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

7
0
~polishbirds.cba.pl 2013-04-13 (18:18) 1 rok 3 miesiące 10 dni 5 godzin i 43 minuty temu

biedak nie wiedział jakie warunki panuja w luku podwozia na wysokosciach przelotowych.... jak sie zorientowal bylo za pozno

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
6
~Jacek 2013-04-12 (23:34) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 27 minut temu

Kandydat do nagrody Darwina...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

23
1
~Marek 2013-04-12 (23:19) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 42 minuty temu

zmarł z braku tlenu na wysokości 10 km, później zamarzł

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
2
~boolek 2013-04-12 (23:44) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 17 minut temu

Wciąż stamtąd uciekają! Na statku mieliśmy ponad 40-tu uciekinierów, wyłapaliśmy ich z wyjątkiem jednego, który po 13 dniach sam wyszedł z "dziury" już prawie w Europie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
10
~poliak 2013-04-13 (04:21) 1 rok 3 miesiące 10 dni 19 godzin i 40 minut temu

To wina Tuska i Komorowskiego ! Dlaczego oni nie obniza ceny lotow do Londynu ? Gdyby Jaro byl prezydentem to bysmy latali po calym swiecie za jedna zlotowke :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
4
M M A 2013-04-13 (13:08) 1 rok 3 miesiące 10 dni 10 godzin i 53 minuty temu

Chciał do lepszego świata i się w nim znalazł

odpowiedz

13
8
~polak 2013-04-13 (04:56) 1 rok 3 miesiące 10 dni 19 godzin i 5 minut temu

spoko jeszcze ze 4 do 8 lat radow pelo i tak bedziecie uciekac z polski czym sie da gdzie sie da i za co da a praktycznie to tylo nazwa bedzie POLSKA POPIERAJCIE pelo CZYNEM A UMRZECIE DUZO WCZESNIEJ PRZED TERMINEM

odpowiedz

6
7
~zyg 2013-04-13 (01:07) 1 rok 3 miesiące 10 dni 22 godziny i 54 minuty temu

KWAŚNIEWSKI?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
4
~Masterblaster 2013-04-13 (02:42) 1 rok 3 miesiące 10 dni 21 godzin i 19 minut temu

To się nazywa prawdziwa skrucha... dosłownie się skruszyć...

odpowiedz

6
2
~dfsfsdsdfad 2013-04-13 (00:35) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 26 minut temu

Wy piszecie tak o czlowieku ktory samoloty pewnie widzial co najwyzej z ziemi, a skonczyl pewnie gora kilka klas szkolki przyparafialnej albo nawet tego nie. Podczas bitwy pod Stalingradem - zolnierze armii Hitlera wychowani w Europie i dla Waszej wiadomosci biali Aryjczycy(czyli wg. Was idealni wynalazcy), mieszkajacy do tej pory w Berlinie czy innych "wielkich wspanialych miastach", z rodowodem("rasowi") robili dokladnie to samo w momencie gdy nie zostali legalnie zabrani i ewakuowani - chwytali sie skrzydel samolotow. chowali sie w podwoziu etc. Oczywiscie albo zrzucali ich piloci albo poprostu zamarzali i sami spadali...

odpowiedz

69
2
~kora 2013-04-12 (22:01) 1 rok 3 miesiące 11 dni 2 godziny i 1 minutę temu

...biedak....chciał do lepszego świata......

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

37
4
~K...W 2013-04-12 (22:41) 1 rok 3 miesiące 11 dni 1 godzinę i 20 minut temu

Skoro znaleźli po karcie SIM to pewnie miał abonament. I od września to ustalali? to prawie jak polska prokuratura...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

101
34
~Biolog 2013-04-12 (20:22) 1 rok 3 miesiące 11 dni 3 godziny i 39 minut temu

Myślałem, że tożsamość ustala się na podstawie DNA a nie karty SIM. Po co nam genetyka ????

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

13
3
~CX 2013-04-13 (00:12) 1 rok 3 miesiące 10 dni 23 godziny i 49 minut temu

Mógł zadzwonić z telefonu jak robiło mu się zimno,że na pokładzie jest bomba.to by miał przystanek i bliżej celu by mógł wysiąść.

odpowiedz

2
7
~janus 2013-04-12 (23:42) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 19 minut temu

Nie mam nic przeciwko murzynom w Afryce .A tego tam nie napisali, ze byl Afroamerykaninem.

odpowiedz

26
6
~Max 2013-04-12 (23:07) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 54 minuty temu

Pamiętacie polski film "700mil do nieba" gdy dwóch naszych wyrostków ukryło się w podwoziu TIRA i tak uciekło do Szwecji. Film był oparty na faktach. Facet może widział ten film, ale pomylił pojazdy.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

8
1
~heh 2013-04-12 (23:34) 1 rok 3 miesiące 11 dni i 27 minut temu

po coz oni tak wysoko lataja ? nie mozna troche nizej/cieplej? :)

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Jeden z separatystów przyznaje, że bojownicy mieli zestaw Buk
dodane 2014-07-23 (21:15) 2 godziny i 46 minut temu

Ciała ofiar katastrofy lotniczej przekazane do identyfikacji
dodane 2014-07-23 (23:45) 16 minut temu

Małgorzata Kidawa-Błońska: Rok Polski w Rosji - odwołany
dodane 2014-07-23 (21:56) 2 godziny i 5 minut temu

Spacer 175 metrów nad ziemią
dodane 2014-07-23 (23:29) 32 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 5218