Strona główna serwisu
Podczas seksu "przypadkowo" zabił 17-​latkę

Podczas seksu "przypadkowo" zabił 17-​latkę

Zarzut zabójstwa 17-letniej kochanki postawiono 37-letniemu Szwedowi, choć mężczyzna twierdzi, że śmierć dziewczyny to nieszczęśliwy rezultat seksu, który wymknął się spod kontroli - podaje portal TheLocal.se.
Mężczyzna wykorzystał marzenia 17-latki z Blekinge o zostaniu modelką. Przedstawił się jako fotograf i reprezentant domu mody, roztoczył przed dziewczyną wizję kariery, dzięki czemu udało się zdobyć jej względy. Między obojgiem wybuchł romans, który zakończył się tragedią.

Doniesienie o zabójstwie złożył na policji krewny 37-latka. Również matka zaalarmowała funkcjonariuszy, zaniepokojona tym, że nie może skontaktować się z córką, która wyszła na spotkanie z mężczyzną podającym się za reprezentanta domu mody. Policja aresztowała oszusta, wkrótce odnaleziono zwłoki 17-latki.

Według ustaleń śledczych, mężczyzna udusił nastolatkę w swoim apartamencie, a następnie porzucił jej zwłoki w lesie niedaleko Lindshammar w południowo-wschodniej Szwecji . W poniedziałek 37-latek został oficjalnie oskarżony o morderstwo, nie przyznaje się jednak do tego zarzutu twierdząc, że śmierć nastolatki to nieszczęśliwy rezultat seksualnej zabawy, która "zaszła za daleko".


W ręce śledczych wpadł ponadto komputer oskarżonego. Okazało się, że 17-latka nie była jedyną ofiarą, w podobny sposób okłamywał wiele innych kobiet marzących o karierze modelki.

Oprócz zarzutu morderstwa, mężczyzna został dodatkowo oskarżony o zbezczeszczenie zwłok i gwałt na innej nieletniej, do którego miało dojść jeszcze w 2007 roku - podaje serwis TheLocal.se.

NaSygnale.pl: Nadziali się na patrol i wtedy zaczęły się problemy

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (87)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
53
~Bob 2012-06-24 (15:19) 3 godziny i 5 minut temu

za dlugo sluchal slonia-love forever no i sie skonczylo ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
33
~ded 2012-06-24 (06:34) 11 godzin i 50 minut temu

Kobietki zrobia wszystko aby byc modelką,

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
26
~ZK 2012-06-24 (14:12) 4 godziny i 12 minut temu

Zycze gosciowi powodzenia na celi :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji