więcej

Para z Facebooka - zabił ją za imię podczas seksu.

wp.pl | dodane 2010-09-08 (12:23)
drukuj

Podczas uprawiania seksu 44-letni Gary Higgs zamordował swoją partnerkę Joanne Kitchen - informuje "Daily Mail". Do tragedii doszło w Radcliffe w hrabstwie Greater Manchester w Wielkiej Brytanii. Wszystko wydarzyło, gdy kobieta podczas miłosnego uniesienia wykrzyknęła imię innego mężczyzny.

Gdy para się kochała, Joanne nagle wykrzyknęła imię "Chris!". Zazdrosny i wściekły Gary Higgs natychmiast wbiegł do kuchni i zabrał stamtąd nóż. Zadał kobiecie jeden cios w plecy, drugi w klatkę piersiową. Potem udusił ją kablem od budzika. Napastnik przyznał się do winy, będzie musiał spędzić w więzieniu 15 lat

Higgs tłumaczył potem policjantom, że spytał partnerkę, dlaczego powiedziała "Chris". Odpowiedziała, że widocznie myślała o chłopaku swojej córki, który ma na imię Chris. Wtedy mężczyzna wpadł w jeszcze większą wściekłość, gdy pomyślał, że Joanne mogło coś łączyć z chłopakiem córki. - Nie mogłem wówczas zebrać myśli.
Nie mogłem zrozumieć, dlaczego ona myśli o chłopaku córki.Gary Higgs
Nie mogłem zrozumieć, dlaczego ona myśli o chłopaku córki. Chciałem ją wówczas ukarać, nie pamiętam o czym myślałem - tłumaczy morderca.

Policja twierdzi, że para poznała się rok temu, przez Facebooka. Kilka miesięcy później wprowadzili się razem do Radcliffe. Ciało kobiety znalazł właściciel mieszkania po tym, jak jej rodzina nie była w stanie się z nią skontaktować i przestała pojawiać się w pracy.

NaSygnale.pl: Jak oni parkują?! - zdjęcia Internautów

(kab, ap, db)

oceń
11
5
Podziel się

  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~car40 [2010-09-08 15:54]

kto raz...
kto raz się rozwiódł z męzem , ten bedzie się rozwodził ciągle...w końcu zostanie sam...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~as [2010-09-08 13:32]

No i co z tego, że
przez Facebooka, skoro potem spotykali się w realnym życiu - sposób jak każdy inny - po prostu postęp technologiczny daje więcej możliwości. Równie dobrze mogliby napisać, że poznali się w sklepie, kościele, albo na ulicy...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Monika [2010-09-08 16:19]

15 lat??? Nie rozumeim tego świata...
Z zimną krwią, z premedytacją i kierując się zwirzęcymi (przepraszam zwierzęta) pobudkami zamordował kompletnie niewinnego człowieka i dostał tylko 15 lata sanatorium??? to mie się po prostu nie mieści w głowie. Cywilizację śmierci to już mamy, i to jaką!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~nik [2010-09-08 15:30]

Moja koleżanka też jęczała "ohh...Tooomek"
kiedy wjechałem w "Dolinę Szarloty". Strasznie mnie to ubawiło- poczułem się jak ktoś inny i zachęcilo do dalszej pracy. Hehe...zapewniam, że rano zapamiętała moje imię na dłużej.;) Nie rozumiem gościa- nie zawsze trzeba sięgać po nóż (chyba jedynie w przypadku żony).

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
wyczyniec [2010-09-08 14:26]

zwierzęce instynkty
W seksie ujawnia się zwierzęca natura człowieka. U wielu gatunków samiec zabija samicę, która mu się opiera

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~mistrz patelni [2010-09-08 16:50]

a ja poznałem swoja żone dzieki minecie
chacha................

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Tygrysica [2010-09-08 13:57]

Ja poznałam mojego męża na necie i jestem bardzo szczęśliwa z moim mężem się rozwiodłam.
.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~ted [2010-09-08 16:07]

morderca
Nikt go nie uprawomocnił do zamordowania człowieka. Ponadto to tylko jego zeznania, że w trakcie seksu itd. no i te 15 lat? za morderstwo. Ciekawy jestem ile by dostał gościu jakby zamordował córke sędziego.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kate [2010-09-08 16:02]

uprawiania seksu jest niebezpieczne
ale robto co chceta

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~newa [2010-09-08 13:15]

TRZEBA BYŁO UWAZAĆ....
a jak się jest głupim i krzyczy się w czasie seksu, to należy szukać kochanka o imieniu męża lub o imieniu Jezus - popularnym wśród latynosów

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~les [2010-09-08 13:16]

i dobrze zrobił
wiecej takich mezczyzn

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Axel Rołz [2010-09-08 15:30]

Trzeba było zdecydować się na fellatio, nie było by problemu.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Internauta [2010-09-08 15:27]

powiedziała inne Imię!!
Jednej szmaty mniej...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kalma [2010-09-08 15:23]

Coś ci Angole są nad wyraz litościwi...
dla swoich ziomków. Przecież taki czub bez Sądu kwalifikuje się na pętelkę.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kaska [2010-09-08 15:15]

Para z Facebooka.
Mam gorliwą przyjaciółkę koniecznie chcącą mnie wyswatac z kimś. Przez co najmniej 3 mies. odmawiałam zaproszeń na kolacje , by jak to ona mówiła zobaczyc świat z drugiej strony , tej przyjemniejszej. Na odczepnego zgodziłam się. Poznała kogoś właśnie na Facebooku i ja miałam go oceniic ...oceniłam !! To był mąż mojej siostry Włoch bardzo przystojny i niezwykle komunikatywny facet !!Nie zauważyłam zażenowania , ani skruchy u niego.Wręcz przeciwnie, zapowiedział ,że oni mają już to we krwi. Byłyśmy obie w szoku ! Zalogowałam się z ciekawości, chciałam wiedziec ilu jest tak naprawdę oszustów na takich portalach. Naprawdę nie rozumiem ludzi , którzy szukają takich znajomości takim sposobem. Wolę real.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
52.256406,21.017175 [2010-09-08 14:47]

ciężka praca
nie zawsze jest zrozumiana i odpowiednio wynagrodzona...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zoolog [2010-09-08 14:16]

Już od dawna wiadomo, że w seksie ujawnia się zwierzęca natura człowieka. U wielu gatunków samiec zabija samicę, która mu się opiera.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~k [2010-09-08 14:42]

Tak się niestety dzieje, jeśli nie przestrzega nie podstawowych norm moralnych. Co za bezsens mieszkać z facetem, o którym się nie myśli podczas seksu. Ona zboczona a on zabójca- nieźle im to wyszło.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
tomek_wo [2010-09-08 14:41]

coś okoprnego!
makabra

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
[2010-09-08 14:07]

Dziwne
A to dziwne, skoro poznali sie aniedawno a ich córka już kiała chłopaka...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Szukaj w serwisie

reporter wp24 chcę wyslać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Ostatnio dodane przez reporterów WP24

Pogoda długoterminowa materiał foto Pogoda długoterminowa dodane przez: Internauta WP24
Prognoza pogody materiał foto Prognoza pogody dodane przez: Internauta WP24

więcej

Sonda

Jaki prezent dasz swojej Mamie?

liczba oddanych głosów: 935