Strona główna serwisu
Niemcy: wybory lokalne testem dla Merkel

Niemcy: wybory lokalne testem dla Merkel

• To ważny test dla Angeli Merkel i jej partii CDU
• W trzech niemieckich landach Badenii-Wirtembergii, Nadrenii-Palatynacie i Saksonii-Anhalt odbędą się dziś wybory do lokalnych parlamentów - landtagów
Chociaż to wybory lokalne, to - zdaniem komentatorów - nie ma wątpliwości, że w głosowaniu chodzi przede wszystkim o politykę rządu wobec uchodźców. Sondaże wskazują, że ugrupowanie Merkel może stracić mandaty, zwłaszcza w landtagu Badenii-Wirtembergii.

Zdaniem Roemmele - nawet przy słabym wyniku CDU kanclerz nie musi obawiać się o swoją pozycję. W opinii profesor, w partii nie ma obecnie nikogo kto wyzywałby Merkel na pojedynek.

Dzisiejsze głosowanie może okazać się sukcesem antyimigranckiej Alternatywy dla Niemiec (AfD). Sondaże dają jej kilkanaście procent głosów. Badania przewidują z kolei duże straty współrządzącej Niemcami socjaldemokratycznej SPD. W ubiegłym roku do Niemiec przyjechało ponad milion uchodźców.
IAR

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (11)
Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
126
~byk 2016-03-13 (09:46) 4 godziny i 8 minut temu

Kazdy glos dla AfD! a makrela niech spada do turcji!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
92
~ooooooo 2016-03-13 (10:39) 3 godziny i 15 minut temu

Niemcy , teraz albo nigdy jak Merkel zostanie już po was!!!!!!!!!!!!!!!!!Zostaniecie muslimami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już teraz oddajcie swoje córki i żony dla tych swoich gości

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
41
~vs 2016-03-13 (10:02) 3 godziny i 52 minut temu

Wreszcie Niemcy wezmą się za ,,MUZUŁMANÓW,, bo jak nie to ,,MUZUŁMANIE ,, wezmą się za Niemców .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
30
~Rys 2016-03-13 (13:26) 28 minut temu

Rasa Panów została wykastrowana przez plemiona z bliskiego wschodu którzy zamienią Niemcy w państwo islamskie . Podczas Drugiej Wojny było by to śmieszne teraz jak jedziemy na wspólnym wozie w UE jest to tragiczne .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
23
~aleksy 2016-03-13 (14:29) 23 godzin i 25 minut temu

proste pytanko, ilu muzułmanów przyjęła do swojej willi Merkel ????? ta chora psychicznie kobieta, jak stwierdził znany psychoanalityk Niemiecki, kompleks Narcyza i utrata kontaktu z rzeczywistością......powinna iść pod trybunał za politykę anty-europejską,...albo w kaftan na leczenie..........

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
25
~Taranis73 2016-03-13 (10:03) 3 godziny i 51 minut temu

Musi przyznać się do winy, przedstawić nowy program naprawy Niemiec i powrócić do polityki sprzed 9 lat, gdzie znaliśmy stanowczą niezwyciężoną Angele. W przeciwnym razie żydzi prędzej czy później sfinansują jakąś partię i zniszczą Niemcy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
20
~obywatel 2016-03-13 (15:07) 22 godzin i 47 minut temu

Markela moze sie czuc bezpiecznie przeciez przybylo jej milion nowych glosow

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
9
~legas 2016-03-13 (18:47) 19 godzin i 7 minut temu

Na taczki i wywieźć do uchodźców Angele

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~czyżby to były prorocze słowa autora? 2016-03-14 (02:27) 11 godzin i 27 minut temu

w książce Człowiek w poszukiwaniu sensu jest fragment, który dobitnie świadczy, dlaczego Żydzi chcą unicestwić Niemców, to jest przerażające! ale widać, że ten armagedon się właśnie rozpoczął! poprzez napływ i zalew muzułmanów chcą tego dokonać, dlaczego? odpowiedź jest w książce! Niemcy obudźcie się!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
4
~. 2016-03-13 (22:09) 15 godzin i 45 minut temu

AFD to wybawienie Niemiec a makrela zostanie rozliczona !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~kaz 2016-03-14 (14:43) 23 godzin i 11 minut temu

O kiedy to UNIA europejska rządzona jest przez jedno państwo . Ta baba nas wykończy bez wystrzału. Jarosławie Kaczyński jest pretekst żeby opuścić unię bez konsekwencji . Oskarżyć tą babę o dyktaturę i wywoływanie nacisków bez uprawnienia na inne państwa członkowskie UNI. Oskarżyć ją o rządzenie i negocjowanie spraw narodów Europy bez upoważnienia przez te narody i bez upoważnienia przez traktaty akcesyjne . Oskarżyć Panią Andrzelikę i wypowiedzieć członkostwo w UNI dopóki jest jeszcze czas. Polacy czy Wy jesteście zaślepieni, czy Wy nie potraficie samodzielnie myśleć. Precz z dyktatem Andrzeliki Przecz z dyktatem Niemiec.

odpowiedz