więcej

Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli".

TMZ, WP.PL, PAP |  aktualizacja 2013-12-01 (09:07) 7 miesięcy 22 dni 10 godzin i 42 minuty temu
drukuj


Paul Walker
Paul Walker opinie video
Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym w południowej Kalifornii - informuje amerykański serwis TMZ.

Do wypadku doszło w mieście Santa Clarita, na północ od Los Angeles. Aktor jechał razem ze swym kolegą sportowym samochodem marki Porsche. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i według wstępnych doniesień uderzył w słup lub drzewo. Samochód stanął w płomieniach i doszczętnie spłonął.

Źródła serwisu TMZ informują, że kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Agent Paula Walkera potwierdził, że aktor nie prowadził samochodu, lecz był pasażerem.

Paul Walker miał 40 lat.

Źródła zbliżone do Paula Walkera informują, że aktor był w Santa Clarita na wystawie samochodowej, na której zbierano pieniądze dla poszkodowanych przez tajfun, który nawiedził Filipiny. Jedną z atrakcji wystawy miała być przejażdżka z aktorem w jego nowym Porsche GT.

Paul Walker zyskał ogromną popularność w USA i na całym świecie przede wszystkim dzięki roli młodego policjanta Briana O'Connora w serii filmów "Szybcy i wściekli" o gangach organizujących samochodowe wyścigi uliczne.


(miko, msz)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

Przeczytaj też

materiał wideo

Raport koronera po wypadku Paula Walkera. Przyczyną wypadku nadmierna prędkość

dodane 2014-01-06 (17:49) 6 miesięcy 17 dni 2 godziny i 1 minutę temu

W innych serwisach


Złóż kondolencje (1373)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~NIEEEE ! 2014-05-21 (14:54) 2 miesiące 2 dni 4 godziny i 55 minut temu

OmG dlaczego ty dlaczego nie ktoś inny byłeś w mojej top 5 najlepszych i najzajefajniejszych aktorów świata

odpowiedz

0
0
~WP.PL 2014-03-24 (18:05) 3 miesiące 29 dni 1 godzinę i 44 minuty temu

DAJ NUMER TELEFONU DO TWOJEJ ŻONY

odpowiedz

0
0
~John 2014-02-06 (21:57) 5 miesięcy 16 dni 21 godzin i 52 minuty temu

Paul spoczywaj w pokoju ;( Brak nam Ciebie, kiedyś może się spotkamy, tam ,,Na Górze '' [*]

odpowiedz

2
2
~mruczka89@gmail.com 2013-12-19 (20:32) 7 miesięcy 3 dni 23 godziny i 17 minut temu

BARDZO ZAL MI PAULA BYL MOIM FANEM ZALUJE ZE GO NIE POZNALAM ...PRZEZYWAM TEN BOL RAZEM Z JEGO BLISKIMI ...NA ZAWSZE W MOIM SERCU

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Ktoś 2014-01-06 (16:27) 6 miesięcy 17 dni 3 godziny i 22 minuty temu

a nie będzie szybcy i wściekli 7 :( a już były trailer :c

odpowiedz

0
0
~Dawid Walker 2014-01-02 (20:00) 6 miesięcy 20 dni 23 godziny i 49 minut temu

szkoda mi go

odpowiedz

12
4
~Ania 2013-12-05 (23:34) 7 miesięcy 17 dni 20 godzin i 15 minut temu

Wybrańcy Boga umierają młodo .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
0
~marta.mariaas 2013-12-13 (19:24) 7 miesięcy 10 dni i 25 minut temu

WIELKA SZKODA.Paul Walker zrobił dużo dobrego dla ludzi i zwierząt.Inni też mają pieniądze ale nie gest.A to ,że za wygląd nie musial przepraszać to także zaleta.Szkoda i kierowcy.

odpowiedz

4
0
~Emiko 2013-12-11 (21:22) 7 miesięcy 11 dni 22 godziny i 27 minut temu

Ride or Die ! [*]

odpowiedz

4
0
~Andrzej Palica 2013-12-10 (23:39) 7 miesięcy 12 dni 20 godzin i 10 minut temu

szkoda takiego aktora ... był dobry i miał renomę... młodo zginął ... co to jest 40 lat

odpowiedz

0
0
~fdsfsd 2013-12-10 (14:40) 7 miesięcy 13 dni 5 godzin i 9 minut temu

Ride Or Die Remember <3

odpowiedz

7
22
~hm 2013-12-04 (11:36) 7 miesięcy 19 dni 8 godzin i 13 minut temu

aktor jednego filmu....

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
10
~szybciej szybciej 2013-12-07 (09:27) 7 miesięcy 16 dni 10 godzin i 22 minuty temu

Niektórzy jeszcze w wieku lat 40 pozostają głupkowaci jak wtedy gdy mieli 16 lat..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
7
~PŁATWOPALNY 2013-12-01 (14:12) 7 miesięcy 22 dni 5 godzin i 37 minut temu

Dobrze ,że podli jaki to typ samochodu -wiadomo ,ze tego GT NIE KUPOWAĆ .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
6
~kikidee0 2013-12-01 (13:47) 7 miesięcy 22 dni 6 godzin i 2 minuty temu

Zginą z dobrego serca Ludzie czytajcie ze zrozumieniem Licytowano przejażdżkę z nim jego nowym autem kierowca to człowiek ktory wygrał licytację chyba za kierownicą troche go wyobraźnia poniosła

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

7
0
~rip [*] 2013-12-01 (16:24) 7 miesięcy 22 dni 3 godziny i 25 minut temu

teras siudma czesc szybcy i wsciekli niebedzie taka sama jak wczesniej. spoczywaj w spokoju Paul .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~Aneta Jałowiecka 2013-12-01 (17:42) 7 miesięcy 22 dni 2 godziny i 7 minut temu

Najszczersze Kondolencje...!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
11
~Kowal 2013-12-01 (18:33) 7 miesięcy 22 dni 1 godzinę i 16 minut temu

Żal mi was ludzie. Myślicie, że to cokolwiek da? Że ktoś z jego rodziny to czyta?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~magdalena.sobusiak.9 2013-12-01 (21:24) 7 miesięcy 21 dni 22 godziny i 25 minut temu

[*] Przykre, moje kondolencje dla rodziny i znajomych.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
5
alinabor 2013-12-05 (19:23) 7 miesięcy 18 dni i 26 minut temu

Szczere wyrazy współczucia Całej Rodzinie...Wierze, ze sie spotkamy w niebie...

odpowiedz