więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1092463solidarnych Solidarni z Ukrainą

Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli".

TMZ, WP.PL, PAP |  aktualizacja 2013-12-01 (09:07) 4 miesiące 23 dni 7 godzin i 39 minut temu
drukuj


Paul Walker
Paul Walker opinie video
Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym w południowej Kalifornii - informuje amerykański serwis TMZ.

Do wypadku doszło w mieście Santa Clarita, na północ od Los Angeles. Aktor jechał razem ze swym kolegą sportowym samochodem marki Porsche. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i według wstępnych doniesień uderzył w słup lub drzewo. Samochód stanął w płomieniach i doszczętnie spłonął.

Źródła serwisu TMZ informują, że kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Agent Paula Walkera potwierdził, że aktor nie prowadził samochodu, lecz był pasażerem.

Paul Walker miał 40 lat.

Źródła zbliżone do Paula Walkera informują, że aktor był w Santa Clarita na wystawie samochodowej, na której zbierano pieniądze dla poszkodowanych przez tajfun, który nawiedził Filipiny. Jedną z atrakcji wystawy miała być przejażdżka z aktorem w jego nowym Porsche GT.

Paul Walker zyskał ogromną popularność w USA i na całym świecie przede wszystkim dzięki roli młodego policjanta Briana O'Connora w serii filmów "Szybcy i wściekli" o gangach organizujących samochodowe wyścigi uliczne.


(miko, msz)

Przeczytaj też

materiał wideo

Raport koronera po wypadku Paula Walkera. Przyczyną wypadku nadmierna prędkość

dodane 2014-01-06 (17:49) 3 miesiące 17 dni 22 godziny i 57 minut temu

W innych serwisach


Złóż kondolencje (1372)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~WP.PL 2014-03-24 (18:05) 30 dni 22 godziny i 41 minut temu

DAJ NUMER TELEFONU DO TWOJEJ ŻONY

odpowiedz

0
0
~John 2014-02-06 (21:57) 2 miesiące 17 dni 18 godzin i 49 minut temu

Paul spoczywaj w pokoju ;( Brak nam Ciebie, kiedyś może się spotkamy, tam ,,Na Górze '' [*]

odpowiedz

2
2
~mruczka89@gmail.com 2013-12-19 (20:32) 4 miesiące 4 dni 20 godzin i 14 minut temu

BARDZO ZAL MI PAULA BYL MOIM FANEM ZALUJE ZE GO NIE POZNALAM ...PRZEZYWAM TEN BOL RAZEM Z JEGO BLISKIMI ...NA ZAWSZE W MOIM SERCU

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Ktoś 2014-01-06 (16:27) 3 miesiące 18 dni i 19 minut temu

a nie będzie szybcy i wściekli 7 :( a już były trailer :c

odpowiedz

0
0
~Dawid Walker 2014-01-02 (20:00) 3 miesiące 21 dni 20 godzin i 46 minut temu

szkoda mi go

odpowiedz

12
4
~Ania 2013-12-05 (23:34) 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 12 minut temu

Wybrańcy Boga umierają młodo .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
0
~marta.mariaas 2013-12-13 (19:24) 4 miesiące 10 dni 21 godzin i 22 minuty temu

WIELKA SZKODA.Paul Walker zrobił dużo dobrego dla ludzi i zwierząt.Inni też mają pieniądze ale nie gest.A to ,że za wygląd nie musial przepraszać to także zaleta.Szkoda i kierowcy.

odpowiedz

4
0
~Emiko 2013-12-11 (21:22) 4 miesiące 12 dni 19 godzin i 24 minuty temu

Ride or Die ! [*]

odpowiedz

4
0
~Andrzej Palica 2013-12-10 (23:39) 4 miesiące 13 dni 17 godzin i 7 minut temu

szkoda takiego aktora ... był dobry i miał renomę... młodo zginął ... co to jest 40 lat

odpowiedz

0
0
~fdsfsd 2013-12-10 (14:40) 4 miesiące 14 dni 2 godziny i 6 minut temu

Ride Or Die Remember <3

odpowiedz

7
22
~hm 2013-12-04 (11:36) 4 miesiące 20 dni 5 godzin i 10 minut temu

aktor jednego filmu....

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
10
~szybciej szybciej 2013-12-07 (09:27) 4 miesiące 17 dni 7 godzin i 19 minut temu

Niektórzy jeszcze w wieku lat 40 pozostają głupkowaci jak wtedy gdy mieli 16 lat..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
7
~PŁATWOPALNY 2013-12-01 (14:12) 4 miesiące 23 dni 2 godziny i 34 minuty temu

Dobrze ,że podli jaki to typ samochodu -wiadomo ,ze tego GT NIE KUPOWAĆ .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

19
6
~kikidee0 2013-12-01 (13:47) 4 miesiące 23 dni 2 godziny i 59 minut temu

Zginą z dobrego serca Ludzie czytajcie ze zrozumieniem Licytowano przejażdżkę z nim jego nowym autem kierowca to człowiek ktory wygrał licytację chyba za kierownicą troche go wyobraźnia poniosła

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

7
0
~rip [*] 2013-12-01 (16:24) 4 miesiące 23 dni i 22 minuty temu

teras siudma czesc szybcy i wsciekli niebedzie taka sama jak wczesniej. spoczywaj w spokoju Paul .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~Aneta Jałowiecka 2013-12-01 (17:42) 4 miesiące 22 dni 23 godziny i 4 minuty temu

Najszczersze Kondolencje...!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
11
~Kowal 2013-12-01 (18:33) 4 miesiące 22 dni 22 godziny i 13 minut temu

Żal mi was ludzie. Myślicie, że to cokolwiek da? Że ktoś z jego rodziny to czyta?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
~magdalena.sobusiak.9 2013-12-01 (21:24) 4 miesiące 22 dni 19 godzin i 22 minuty temu

[*] Przykre, moje kondolencje dla rodziny i znajomych.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
5
alinabor 2013-12-05 (19:23) 4 miesiące 18 dni 21 godzin i 23 minuty temu

Szczere wyrazy współczucia Całej Rodzinie...Wierze, ze sie spotkamy w niebie...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
~Edyta 2013-12-08 (11:43) 4 miesiące 16 dni 5 godzin i 3 minuty temu

Dron go zestrzelił

odpowiedz