więcej

Dominik Pańka mistrzem turnieju pokerowego na Bahamach. Wygrał 1,5 mln dolarów.

Radio Zet,WP.PL |  dodane 2014-01-14 (13:06) 10 miesięcy 11 dni 13 godzin i 13 minut temu
drukuj


Dominik Pańka (z lewej)
Dominik Pańka (z lewej) opinie
Dominik Pańka wygrał PokerStars Caribbean Adventure, jeden z najbardziej prestiżowych turniejów świata, zaliczany do pokerowego pucharu świata, czyli European Poker Tour. 21-latek z Brześcia Kujawskiego przy finałowym stole ograł Kanadyjczyka Mike'a McDonald'a.

W środowisku pokerzystów to duże zaskoczenie. Mile zaskoczony jest też wiceburmistrz Brześcia Kujawskiego Paweł Małas, który o wygranej swojego mieszkańca dowiedział się od Radia Zet. - Z dużą radością przyjmuję taką informację. Będziemy starali się tę sytuację wykorzystać, na pewno w kwestiach promocyjnych miasta - powiedział wiceburmistrz.

Za pośrednictwem Radia Zet burmistrz zaprosił Dominika Pańkę do ratusza, chce mu osobiście pogratulować.

Źródło: Radio Zet,pokerstrategy.com

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 464 95.47%
nie 22 4.53%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (349)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

44
10
~Addictowa 2014-01-14 (16:43) 10 miesięcy 11 dni 9 godzin i 36 minut temu

Nie znacie Dominika i w sumie pewnie nic was nie obchodzi, jaki z niego człowiek. A teraz wszyscy będą się uważali za eksperta w dziedzinie jego życia, sukcesów i ogólnie dla was wygrana to tylko szczęście. Nie wiecie, że to mądry mężczyzna, który skończył studia, zawsze świetnie sobie radził z matematyką i że jest naprawdę bardzo zabawnym chłopakiem. Media tak wszystko zniekształcają - a właściwie to zawistni ludzie to robią! Domin! Gratulacje <3

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

68
3
~poker1 2014-01-14 (16:05) 10 miesięcy 11 dni 10 godzin i 14 minut temu

No tak. Widzę, że większości osób wydaje się, poker że to totolotek. Nic bardziej mylnego. Kto nie zna zasad matematyki, a szczególnie prawdopodobieństwa - to będzie tak twierdził. Powiem więcej są zasady pokera, książki opisujące, uczące zasad "nauczania" pokera. Tylko w Polsce jest mało lektury na ten temat np. Harrington, ale co z tego w USA rozpracowują temat na różne sposoby a u nas średniowiecze. To nie jest tak, że jak mam AA to tylko wtedy gram i mówię "all in". Oczywiście poker to gra dla inteligentnych ludzi. Także gratulacje wielkie dla tego młodego człowieka. Na całym świecie poker jest uznawany, oczywiście w Polsce to hazard i nic poza tym. Ci co grają w pokera mogą potwierdzić, że przy tej grze "trzeba myśleć" a nie działać na komendy "postawię wszystko lub nie postawię". Należy zauważyć, że trzeba obserwować graczy przy stoliku ?czy studia psychologiczne to też hazard:)/ a tu trzeba być psychologiem niezłym. Może w pewnych sytuacjach potrzeba troszkę szczęścia - ale poker to gra jak uniknąć zagrożeń. I dodam, że do gry w pokera trzeba mieć stalowe nerwy a nie, że idę do totalizatora i sprawdzam cyfry. Także podsumowując pokerzysta musi być inteligentny (do gry w totka nie musi być), musi umieć matematykę (do totka nie musi), musi być dobrym psychologiem (w totka to też jest niepotrzebne), musi być wytrzymały psychicznie (do totka niekoniecznie) a co do szczęścia to jak w życiu i wszędzie, gdzie szczęście jest niepotrzebne?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

32
0
~sdfghjkl 2014-02-02 (09:53) 9 miesięcy 23 dni 16 godzin i 26 minut temu

Gratuluję Ci młody człowieku...uwazaj na polskie banki, bo Cie zaraz oskubią....uciekaj z Tą kasa z tego kraju...

odpowiedz

23
0
~Torrino 2014-02-02 (09:41) 9 miesięcy 23 dni 16 godzin i 38 minut temu

Młody Człowieku. G R A T U L U J Ę ! ! !

odpowiedz

7
0
~jw 2014-01-21 (22:06) 10 miesięcy 4 dni 4 godziny i 13 minut temu

Szacun.

odpowiedz

4
2
~oow 2014-01-19 (09:48) 10 miesięcy 6 dni 16 godzin i 31 minut temu

Błazny...

odpowiedz

1
0
~Michał - VegasMaster Polska 2014-01-16 (14:30) 10 miesięcy 9 dni 11 godzin i 49 minut temu

Dobrze, że poker i hazard w ogóle wraca do debaty publicznej. Może uda się, nie od razu, ale po jakimś czasie przeforsować zmiany w ustawie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Michał - VegasMaster Polska 2014-01-16 (14:32) 10 miesięcy 9 dni 11 godzin i 47 minut temu

Dobrze, że hazard, w tym hazard internetowy, waraca do debaty publicznej. Może wygrana Dominika to mały krok na drodze do zmiany ustawy na bardziej przyjazną graczom.

odpowiedz

2
1
~Netx 2014-01-16 (11:46) 10 miesięcy 9 dni 14 godzin i 33 minuty temu

JA POWIEM TAK , NA JEGO MIEJSCU KUPIL BYM TAM DOM I ZOSTAL , BO TU ZARAZ ODDA PODATKI A MALAS BEDZIE CHCIAL GO PROMOWAC , MOZE NIECH POCHWALI SIE FONTANNA W BRZESCIU WYBUDOWANA ZA 1,5 MILIONA HEHEHEHEHE , SAM LEPSZA BYM ZROBIL ZA 15 TYS ZL ODDAJCIE PIENIADZE ZLODZIEJE , GDZIE TYLKO WSADZI PALCE TAM PIENIADZE SIE KLEJA . PAWEL MALAS I JEGO INWESTYCJE , Z NAUCZYCIELA ZROBIL SIE ZLODZIEJ GRATULUJE FONTANNY W BRZESCIU !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

4
2
~eugeniusz kłopotek 2014-01-16 (11:35) 10 miesięcy 9 dni 14 godzin i 44 minuty temu

do wszystkich, którzy piszą, że poker to gra oparta wyłącznie na umiejętnościach(pewnie początkujący, którzy widzą siebie w roli zawodowych graczy wygrywających miliony). Sukces w pokerze jest rzeczywiście w głównej mierze oparty na umiejętnościach, ale w szczególności w dużych turniejach typu mtt dochodzi bardzo duża część składowa szczęścia. Nie można wygrać turnieju bez dobrych kart, które przychodziłyby w odpowiednim momencie. Zaraz mi ktoś napisze, że bluff czyni cuda. Bluffować to można, ale sporadycznie, a nie opierać na tym całą grę, bo inaczej szybko inni, przecież niegłupi gracze by się zorientowali. Są pojedynczy gracze, którzy kilka razy byli na stole finałowym. Ale zastanówmy się dlaczego tak rzadko dochodzą do najlepszej 9, a już o wygranej nie wspominając. Nawet jeden z najlepszych graczy na świecie Daniel Negreanu powtarza jak mantrę, że w wielkich turniejach nie wystarczą umiejętności, ale potrzebna jest też masa szczęścia. Podobnie w grach cashowych, od średniego poziomu zaczyna się duży udział wariancji. Downswingi mogą zabić. I tyle w temacie.

odpowiedz

8
8
~Ciekawy 2014-01-14 (16:09) 10 miesięcy 11 dni 10 godzin i 10 minut temu

Czy to legalne?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
3
~gabriel 2014-01-15 (19:00) 10 miesięcy 10 dni 7 godzin i 19 minut temu

Ciekawe z jaka kwotą usiadł do stołu ? Należą się gratulacje za odwagę i ryzyko.

odpowiedz

19
4
~ADHD 2014-01-14 (15:55) 10 miesięcy 11 dni 10 godzin i 24 minuty temu

Dlaczego w Polsce nie wolno grac w karty o pieniadze?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
1
~Tomas 2014-01-14 (16:34) 10 miesięcy 11 dni 9 godzin i 45 minut temu

To już po nim!!!!Musiał wcześniej grać w necie a to w POLsce jest ZAKAZANE!!!!!!O take przecież wolność walczyła Solidarność!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~kookua11 2014-01-15 (14:08) 10 miesięcy 10 dni 12 godzin i 11 minut temu

ale z was kretyni ja pier**** haha :D Kocham ludzi ktorzy pier**** o rzeczach o ktorych nie maja pojecia :D:D:D

odpowiedz

64
17
~fury 2014-01-14 (14:49) 10 miesięcy 11 dni 11 godzin i 30 minut temu

co za glupoty..promowac miasto, bo mieszkaniec umie grac w karty?? w karty!!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

11
0
~mk 2014-01-15 (08:34) 10 miesięcy 10 dni 17 godzin i 45 minut temu

Dominik Gratulacje... wpłac kasę w baku szwajcarskim i nie przywoź do Polski bo Cię Tusk ograbi.

odpowiedz

35
2
~onlinepokerplayer 2014-01-14 (17:44) 10 miesięcy 11 dni 8 godzin i 35 minut temu

Niestety ludzie slyszac "poker" ciagle widze tylko Wielkiego Szu, przegrywane auta i domy, a co najwazniejsze wydaje im sie ze to ten sam poker a to zupelnie inna odmiana. Stary poker ( 5 cio kartowy, dobierany ) - zgadza sie, to 99% hazard, natomiast ten poker - sportowy - turniejowy ( texas hold'em na 2 karty ) to w dlugim okresie tylko i wylacznie umiejetnosci, zadne szczescie czy nic innego. A co do podatku, zaplaci podatek tak jak on gry w lotto, poniewaz gral LEGALNIE, ZA GRANICA, a nie w Polsce, takze nie ma sie czego obawiac, przyjedzie z pieniedzmi i mydla rowniez nie bedzie musial podnosic. Pozdrawiam kraj bedacy 100 lat za murzynami :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
1
~Znowy umarło dziecko bez pomocy 2014-01-14 (17:53) 10 miesięcy 11 dni 8 godzin i 26 minut temu

A co zrobił dla nas Tusk w tym czasie?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

12
0
~KLEMENS 2014-01-14 (19:23) 10 miesięcy 11 dni 6 godzin i 56 minut temu

Gratulacje i więcej sukcesów!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Mężczyzna zginął pod kołami Pendolino podczas jazdy testowej
dodane 2014-11-25 (17:49) 8 godzin i 30 minut temu

Rosja po raz kolejny przestrzega Ukrainę przed dążeniem do NATO
dodane 2014-11-25 (17:15) 9 godzin i 4 minuty temu

20 złotych za głos? W Płocku rusza śledztwo
dodane 2014-11-25 (18:05) 8 godzin i 14 minut temu

Zatrzymano 2 osoby ws. zabójstwa Jarosława Ziętary
dodane 2014-11-25 (10:03) 16 godzin i 16 minut temu

Kalisz atakuje Millera: to zamach na demokrację
dodane 2014-11-25 (09:09) 17 godzin i 10 minut temu

"Wpadka" służb specjalnych. SWW zdekonspirowana?
dodane 2014-11-25 (08:10) 18 godzin i 9 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.