więcej

9-letnia dziewczynka została matką.

wp.pl |  dodane 2010-02-03 (09:21) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 22 godziny i 1 minutę temu
drukuj

9-letnia Chinka została jedną z najmłodszych matek na świecie. Dziewczynka i jej syn czują się dobrze. Sprawą młodocianej matki zajęła się jednak policja - podaje "The Daily Express".

Dziecko urodziło się przez cesarskie cięcie w szpitalu w Changchun na północnym-wschodzie Chin. 9-latka przyjechała do lekarza po raz pierwszy, gdy była w ósmym miesiącu ciąży.

Sprawą zajęła się policja. Na razie nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. W Chinach seks z osobą poniżej 14. roku życia automatycznie traktowany jest jako gwałt. Rodzice dziewczynki nie chcą rozmawiać z prasą.

Młodociane ciąże są prawdziwym problemem w Chinach. Około 30% aborcji wykonywanych w szpitalu w Szanghaju przeprowadza się u dziewcząt, które nie skończyły jeszcze szkoły.

(pp)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 25 39.68%
nie 38 60.32%

Przeczytaj też

13-letnia matka i jej pięciu kochanków - będą zarzuty

dodane 2010-03-31 (10:22) 4 lata 3 miesiące 29 dni 20 godzin i 59 minut temu

Archeolodzy odkryli nietypową studnię sprzed 1000 lat

dodane 2010-03-22 (09:05) 4 lata 4 miesiące 8 dni 22 godziny i 16 minut temu

Najcięższa Rumunka urodziła dziecko

dodane 2010-02-18 (14:15) 4 lata 5 miesięcy 12 dni 17 godzin i 6 minut temu

Nie chciała oddać 9-letniego synka; może usłyszeć zarzuty

dodane 2010-02-04 (17:45) 4 lata 5 miesięcy 26 dni 13 godzin i 36 minut temu

Drugi na świecie mężczyzna w ciąży - rodzi za miesiąc

dodane 2010-01-27 (10:32) 4 lata 6 miesięcy 3 dni 20 godzin i 49 minut temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (169)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~bum 2010-03-07 (17:12) 4 lata 4 miesiące 23 dni 14 godzin i 9 minut temu

ja
a wiem jak sie do tego zabrać

odpowiedz

0
1
~sindi 2010-02-03 (11:30) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 51 minut temu

a ja mam 12 lat i tez bym juz w koncu chciala stracic dziewictwo ale wokol mnie tylko same niedorajdy ktorzy nie wiedza jak sie zabrac do rzeczy

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Wojtek14 2010-02-03 (10:10) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 21 godzin i 11 minut temu

Czy można się przespać z Gimnazjalistką?
.

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

1
0
~tetea 2010-02-03 (10:02) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 21 godzin i 19 minut temu

9-letnia dziewczynka została matką
od kiedy 9 letnia dziewczynka może mieć dzieci?ona nie ma jeszcze miesiączki!!!!!

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

0
0
~jojo 2010-02-03 (10:42) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 20 godzin i 39 minut temu

Zapominacie chyba, że Machomet też skonsumował
swój związek z 9 letnią Aishą...

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

1
0
~gość 2010-02-03 (17:00) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 14 godzin i 21 minut temu

szok
Ja jestem w szoku,że takie małolaty zamiast się uczyc to wolą uprawiać sex.A co na to rodzice???

odpowiedz

0
0
~JuS :] 2010-02-03 (10:21) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 21 godzin i 1 minutę temu

eh...
Ej no spoko ale ja mam 13 lat i też to już robiłam więc bez stresu ^^

odpowiedz

pokaż 24 ukryte odpowiedzi

0
0
~kacha 2010-02-03 (12:34) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 18 godzin i 47 minut temu

podpucha
niezła podpucha a Wy sie łapiecie...dajcie spokój, tutaj tego pełno, nie maja co robic w domu to wymyslaja takie podpuchy

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:28) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 18 godzin i 53 minuty temu

ciekawe co na to rodzice
Bierz się za naukę.A jeżeli to prawda co napisałaś to tylko wspołczuć twoim rodzicom.

odpowiedz

0
0
~zszokowany 2010-02-03 (12:12) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 9 minut temu

Za nauke się bierz.A nie takie rzeczy ci w glowie.Ja nie moge pojąć co się w tym kraju dzieje.

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:55) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 26 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~AGa 2010-02-03 (11:53) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 28 minut temu

malolaty
a co kogo obchodzi kiedy niektore z was stracily dziewictwo?? troche mi was zal ,bo to troche o was swiadczy, i nie wiem czy w tym wieku jest to powod do dumy.eh:/

odpowiedz

0
0
~APTS 2010-02-03 (11:20) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 20 godzin i 1 minutę temu

my mamy 10 lat i też to już robiliśmy także nie wiem o co wam chodzi.. i to czworokąta xD

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~boruwka24 2010-02-03 (09:47) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 21 godzin i 34 minuty temu

Jak to możliwe?
To jeszcze dziecko,mleko smarkula ma pod nosem i od ziemi ledwo odrosła,a już chłopu do wyra wskakuje. Ja w jej wieku nie wiedziałam co to sex. Staram się o dziecko od roku w ciąże zajść nie mogę,a taka raz się z kimś prześpi i już przy nadziei. Ciekawe gdzie w tym czasie byli rodzice i jakim cudem nie wiedzieli,że ich córka spotyka się z dorosłym mężczyzną lub chłopcem,który był już na tyle dojrzały by ją zapłodnić. To się nazywa chińska patologia.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~szok!!!!! 2010-02-03 (11:53) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 28 minut temu

szok
za naukę się wiż dzieciaku a nie dupczenie ci w głowie.......ciekawa tylko jestem co twoi rodzice na to by powiedzieli?

odpowiedz

0
0
~Aga 2010-02-03 (11:51) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 30 minut temu

utrata dziewictwa w tym wieku????
co za idiotka :D:D:D tym stwierdzeniem sie chwalisz czy zalisz ...bo nie wiem ..

odpowiedz

0
0
~re` 2010-02-03 (11:49) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 32 minuty temu

to 9l. dziecko najpierw bylo przez rodzicow SPRZEDANE
z biedy jaka tam panuje i jako wlasnosc gwalcone - takie sa realia w Chinach.....rodzina z jednym dzieckiem, glownie liczy sie syn, utrzymuje na starosc rodzicow, dziewczynka jest zbędna, wiec sprzedaja ją za grosze i idzie na sluzke lub synowa dla kogos syna! Malych chlopcow czesto porywaja dla zamoznych rodzin majacych jedna corke.

odpowiedz

0
0
~nostradamus 2010-02-03 (11:32) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 49 minut temu

szok i niedowierzanie
swiat zmierza do nieuchronnej zagłady.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~MAX 2010-02-03 (11:46) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 35 minut temu

9-letnia dziewczynka została matką!?
DO D....Z TAKA "BOMBONIERKĄ" W PREZENCIE, GDZIE BRAKUJE CZEKOLADEK!!!

odpowiedz

0
0
~mis 2010-02-03 (11:35) 4 lata 5 miesięcy 27 dni 19 godzin i 46 minut temu

A feministkom to wisi.
Jest wolnosc czy nie.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Stanisław Likiernik: wtedy komory gazowe zapełniłyby się Polakami
dodane 2014-07-31 (06:00) 1 godzinę i 21 minut temu

Marek Sawicki: Polska pierwszą ofiarą sankcji nałożonych na Rosję
dodane 2014-07-31 (01:11) 6 godzin i 10 minut temu

Niemcy i UE chcą poszerzyć listę krajów, które nałożą sankcje na Rosję
dodane 2014-07-30 (22:05) 9 godzin i 16 minut temu

Walki na wschodzie Ukrainy coraz cięższe
dodane 2014-07-30 (09:38) 21 godzin i 43 minuty temu

Rosja stopuje śledztwo dotyczące obławy augustowskiej
dodane 2014-07-31 (01:25) 5 godzin i 56 minut temu

Izba Reprezentantów za wytoczeniem procesu Obamie za reformę zdrowotną
dodane 2014-07-31 (02:40) 4 godziny i 41 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy uważasz, że obecne sankcje Zachodu powstrzymają Władimira Putina?

liczba oddanych głosów: 8763