więcej

18-latek zabił 15-latka - nakrył go w łóżku z własną matką.

wp.pl |  dodane 2010-05-29 (19:54) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 8 godzin i 28 minut temu
drukuj

Do tragicznego zdarzenia doszło w Wielkiej Brytanii, gdy 18-latek zabił o trzy lata młodszego od siebie nastolatka po tym, jak przyłapał go w łóżku ze swoją pijaną matką - czytamy na stronie internetowej "Daily Mail".

Kiedy 18-letni Matthew nakrył w łóżku 15-letniego Johna z własną matką, będącą w wyraźnym stanie nietrzeźwości, wpadł we wściekłość. Rzucił się na nastolatka, bo był przekonany, że doszło do gwałtu. Johnowi udało się jednak uciec do położonego niedaleko domu babci.

Tak sprawa jednak się nie zakończyła. Jakiś czas później 15-latek razem z kolegami wrócił do domu Matthewa, by skonfrontować z nim i jego matką oskarżenie o gwałt, choć formalnie nikt nie wniósł zawiadomienia o jego popełnieniu.

Początkowo 18-latek nie reagował na zaczepki wyrostków. Jednak gdy grupa zaczęła zaczepiać jego nietrzeźwą matkę, wziął z kuchni nóż i zadał nim śmiertelny cios 15-latkowi. - Dźgnąłem go, bo gwałcił moją mamę - miał powiedzieć później policji.

Sąd skazał chłopca na pięć lat więzienia. Ojciec ofiary nazwał wyrok "farsą". - Nie mogę w to uwierzyć. Tylko tyle warte jest dla sądu życie mojego syna - powiedział cytowany przez "Daily Mail". Ostro skrytykował też matkę chłopca za to, że poszła z jego 15-letnim synem do łóżka.

NaSygnale.pl: Uderzył policjanta szpadlem w głowę!

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 21 67.74%
nie 10 32.26%

Przeczytaj też

Grupa wyrostków zaatakowała i poturbowała 101-latka

dodane 2010-10-25 (19:21) 4 lata 3 miesiące 1 dzień 9 godzin i 1 minutę temu

Polak zadał 83 ciosy nożem - bo nie miał na czynsz

dodane 2010-05-13 (16:12) 4 lata 8 miesięcy 13 dni 12 godzin i 10 minut temu

6 lat temu zabił młotkiem ojca, teraz zasztyletował matkę

dodane 2010-04-01 (13:35) 4 lata 9 miesięcy 25 dni 14 godzin i 47 minut temu

15-latek zasztyletowany w tłumie na stacji metra

dodane 2010-03-26 (12:49) 4 lata 10 miesięcy 15 godzin i 33 minuty temu

9 lat za 191 stosunków z nastolatkiem

dodane 2010-02-26 (16:29) 4 lata 11 miesięcy 11 godzin i 53 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (114)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~polak emigrant 2010-11-22 (15:51) 4 lata 2 miesiące 4 dni 12 godzin i 31 minut temu

"skazal chlopca" nowomowa
toz to zwykla brytyjska patologia ...do ktorej dolaczyla polska

odpowiedz

0
0
~thespecialone 2010-07-09 (17:13) 4 lata 6 miesięcy 17 dni 11 godzin i 9 minut temu

i dobrze zrobił stara rura rozłożyła nogi to gnojek sobie poruchał. Jak suka nie da pies nie ruszy.

odpowiedz

0
0
~TIRówka 2010-05-30 (13:12) 4 lata 7 miesięcy 27 dni 15 godzin i 10 minut temu

bo Matthew był z PIS
a John z PO i stond taka walka na życie !!!

odpowiedz

0
0
~js 2010-05-30 (07:43) 4 lata 7 miesięcy 27 dni 20 godzin i 39 minut temu

A CO PANA SYN ROBIŁ Z PIJANĄ BABĄ W ŁÓŻKU !!!
Zawsze taka sztuczna "opiekuńczość" wzbudza we mnie agresję. Najpierw rodzice kładą tzw."laske" na dzieciaka i ten robi co chce a później przynoszą jego zdjęcia do sądu i mówią to było takie dobre dziecko.... BYŁO!!

odpowiedz

0
0
~kacha 2010-05-30 (01:28) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 2 godziny i 54 minuty temu

madafaka taka jest wlasnie anglia

odpowiedz

0
0
~braindead 2010-05-30 (01:06) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 3 godziny i 16 minut temu

I BARDZO DOBRZE!
JA TEZ BYM TAKIEGO ZATLUKL!

odpowiedz

0
0
~Weterynarz 2010-05-30 (00:16) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 6 minut temu

znowu Imigrant skazany?
niech zgadnę z jakiego kraju oczywiście I pijana horna trzydziestka. Znowu ta patologia polska.

odpowiedz

0
0
aro29 2010-05-30 (00:16) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 6 minut temu

MADAFAKA
taka jest właśnie sprawiedliwość

odpowiedz

0
0
~Dami 2010-05-30 (00:05) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 17 minut temu

po co sie lepek pchal
JA to samo bym zrobil z gnojem. Ale zaje*** go w pierwszej akcji a nie później. Matka to matka. Koles napewno nie zaluje. A ojciec nie lepiej wychowa syna

odpowiedz

0
0
~antyUK 2010-05-30 (00:00) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 22 minuty temu

welcome 2 the UK
kraj debili i psycholi.

odpowiedz

0
0
~niezłe 2010-05-29 (23:57) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 25 minut temu

matki dają córki?
i tak za darmo,swoje?,w każdy piątek,czyli cotygodniowo,chyba jednak dbają o te córki

odpowiedz

0
0
~TRUTEŃ 2010-05-29 (23:45) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 37 minut temu

Oto Unia i Zachód
jeden wielki burdel oto co mogą dać ,oto ich wkład do cywilizacji tzw.UE.

odpowiedz

0
0
~Marta 2010-05-29 (23:36) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 46 minut temu

Tatus sie oburza
a gdzie byl wczesniej zeby 15 latek juz sie seksil ze stara baba tatusu to wstyd dla ciebie i nie oburzaj sie za wyrok jest sluszny i to ty go powinienes odsiedziec a raczej okleczec bo tak wychowales synalka

odpowiedz

0
0
~Hana 2010-05-29 (23:25) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 4 godziny i 57 minut temu

tragedia
po ci ci chłopcy szli jeszcze do tego domu pianej kobiety ? Prowokowali już zdenerwowanego 18-latka...a potem krew się leje.

odpowiedz

0
0
~MICHAL 2010-05-29 (23:22) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 5 godzin i 1 minutę temu

ANGLIA
TAKIE SA TAM FASZYSTOWSKIE WYROKU JAK NA NASZYM TOMASZU.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~f 2010-05-29 (23:19) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 5 godzin i 3 minuty temu

Znów anglia a uazają ze na wschodzie to jest upodlenie
w anglii w piatek mozna zaliczyc co się chce , matki corki daja za darmo kazdemu :)

odpowiedz

0
0
~Marek 2010-05-29 (23:18) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 5 godzin i 4 minuty temu

Powinni go uniewinnić
W najgorszym wypadku powinien dostać "zawiasy"

odpowiedz

0
0
~Gosiaczek 2010-05-29 (23:17) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 5 godzin i 5 minut temu

wiedziałam xD
Nie wiem dlaczego ale jak tylko przeczytałam nagłówek to od razu wiedziałam że chodzi o Wielką Brytanię xD nawet zdziwiło by mnie gdyby o nią nie chodziło xD cóż;) na swoją opinie sama ciężko pracuje;)

odpowiedz

0
0
~synek 2010-05-29 (23:06) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 5 godzin i 16 minut temu

Matka
daje od tyłu.

odpowiedz

0
0
misiek2321 2010-05-29 (23:04) 4 lata 7 miesięcy 28 dni 5 godzin i 18 minut temu

No tak tak
Czytałem na jednym z portali właśnie podobne zachowanie tyle ze świadomościa ze matka spi z kolegami syna i do tego czerpie z tego przyjemnosc. Nie wiem ile w tym prawdy no ale opisanie bylo bardzo skrupulatne wiec kto wie jak było no ale przykro ze sie tak stało. "Świat schodzi na psy, Ty razem z nim"

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wybuch w centrum Warszawy. 5 osób rannych
dodane 2015-01-26 (13:03) 15 godzin i 19 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Stan wyjątkowy na wschodzie Ukrainy
dodane 2015-01-26 (14:15) 14 godzin i 7 minut temu

Medinski o obchodach 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau
dodane 2015-01-26 (14:12) 14 godzin i 10 minut temu

Czołgi armii USA będą stacjonować na stałe w Polsce?
dodane 2015-01-26 (14:54) 13 godzin i 28 minut temu

Paweł Kowal o polityce UE wobec Rosji: to cicha Jałta
dodane 2015-01-26 (10:39) 17 godzin i 43 minuty temu

WP: Awaryjne lądowanie w Pyrzowicach. Samolotem leciało 38 pasażerów
dodane 2015-01-26 (10:12) 18 godzin i 10 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 18437