Strona główna serwisu
20-​latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks

20-​latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks

20-letnia Australijka oskarżona o upijanie czterech nieletnich i uprawianie z nimi seksu, uniknęła pobytu za kratkami. Sąd skazał ją na wyrok w zawieszeniu - podaje internetowe wydanie australijskiego dziennika "The Herald Sun".
Mieszkance Rosebud, niewielkiej miejscowości na południu Australii, udowodniono przed sądem co najmniej trzy incydenty, podczas których poiła alkoholem czterech chłopców - dwóch 14-latków oraz 12- i 15-latka - a następnie uprawiała z nimi seks.

Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku. Choć wina oskarżonej była niepodważalna, uniknęła ona więzienia - sąd skazał ją na karę pięciu miesięcy pozbawieniu wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto nałożył na 20-latkę półtoraroczny okres dozoru policyjnego.

Sędzia uznał za okoliczności łagodzące fakt, że kobieta wychowywała się w patologicznym środowisku, miała problemy z alkoholem oraz niską samoocenę, co - zdaniem prowadzącego sprawę - miało wpływ na popełniony przez nią czyn. Prokurator wskazywał, że 20-latka w przeszłości wchodziła już w konflikt z prawem (próba kradzieży), jednak sąd najwyraźniej nie przychylił się do uwag oskarżyciela.


Stosunkowo łagodny wyrok wywołał oburzenie niektórych środowisk walczących o prawa ofiar przestępstw, które podkreślały, że gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna.

NaSygnale.pl: Co za nieudolny rabuś! Postrzelił się podczas...

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (174)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~NO TO CO 2011-10-20 (19:24) 9 godzin i 28 minut temu

PEDOFILKA,no baby teraz już siedzą cicho.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
3
~endriu1991 2011-10-20 (18:04) 10 godzin i 48 minut temu

mnie nie musiała by upijać abym się zgodził : D

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Anty-debil 2011-10-20 (22:24) 6 godzin i 28 minut temu

Wszystkim było dobrze a komu to przeszkadzało? Moherom i dewotom.

odpowiedz

zgłoś do moderacji