więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1053427solidarnych Solidarni z Ukrainą

Zaginęła 5-letnia April Jones. Trwają poszukiwania.

BBC/WP.PL |  dodane 2012-10-03 (13:40) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 20 godzin i 33 minuty temu
drukuj


Zaginiona April Jones
Zaginiona April Jones opinie
Polica w Machynlleth w środkowej Walii od trzech dni poszukuje 5-letniej April Jones. Dziewczynka zniknęła w poniedziałek wieczorem. Wszystko wskazuje na to, że dziecko zostało porwane - donosi BBC.

O zaginięciu April Jones donoszą wszystkie brytyjskie media. Dziewczynka ostatni raz była widziana w poniedziałek około godz. 19 na placu zabaw niedaleko swojego domu w Machynlleth. Według świadków do April podjechał szary van, do którego wsiadła. Zaraz potem kierowca odjechał.

Policjanci i służby ratunkowe wraz z psami tropiącymi od poniedziałku wieczorem przeczesują teren Machynlleth i okolic. W poszukiwania włączyło się wielu wolontariuszy. Akcja jest utrudniona ze względu na rozległy teren pełen lasów i pól.

Jak na razie nie natrafiono na żaden ślad 5-latki. Policja zatrzymała 46-letniego Marka Bridgera. Mężczyzna został zauważony, gdy samotnie szedł drogą wylotową z Machynlleth. Jest przesłuchiwany, jednak na razie nie wiadomo, czy ma on coś wspólnego ze zniknięciem dziecka.

Rodzina April jest załamana. Matka 5-latki błaga wszystkich o pomoc w poszukiwaniach córki.

(pp)

Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 7 14.29%
nie 42 85.71%

Przeczytaj też

Szczęśliwy finał poszukiwań 3-latka z Jaworzna

dodane 2012-10-10 (13:50) 1 rok 6 miesięcy 7 dni 20 godzin i 23 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Spisała was kiedyś policja ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (154)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~alex 2012-10-27 (07:14) 1 rok 5 miesięcy 22 dni 2 godziny i 59 minut temu

ludzie nie zdaja sobie sprawy w jakich czasach zyjemy ,dzieci musza byc pod opieka caly czas !po to sa bacie ciocie czy gosposie.

odpowiedz

8
0
~olo 2012-10-10 (16:12) 1 rok 6 miesięcy 7 dni 18 godzin i 1 minutę temu

Biedna Mala! Mam nadzieje, ze sie znajdzie cala i zdrowa :(

odpowiedz

7
2
~Marcela 2012-10-04 (18:15) 1 rok 6 miesięcy 13 dni 15 godzin i 58 minut temu

No i wlasnie tak to jest w calym UK !! Mieszkalam tam 6 lat i wiem!! Male dzieci takie 3-4 letnie biegaja do pozna same po ulicach bez zadnej opieki. Nie wiem co ta 5 letnia dziewczynka bez rodzica robila na placu zabaw. O 19.30 robi sie juz ciemno. Moj syn bedzie mial 5 lat za 3 tyg. i nie wyobrazam sobie puscic go samego na podworko....

odpowiedz

6
3
~kiol 2012-10-03 (23:15) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 10 godzin i 58 minut temu

czyzby matka Madzi poleciala do UK????

odpowiedz

1
5
~cedr 2012-10-03 (23:10) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 11 godzin i 3 minuty temu

ta z Sosnowca tez blagala zeby dziecko oddali,niech lepiej matke przeswietlą

odpowiedz

60
4
~tom 2012-10-03 (14:43) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 19 godzin i 30 minut temu

i się zaczyna..."gdzie była mama" bla bla bla....w tamtym kraju tak jest, są duże osiedla domków jednorodzinnych, wszyscy się znają, można powiedzieć, że czują się bezpiecznie, same dzieci bawiące się na placu zabaw to częsty widok, zwłaszcza , że place zabaw są parę kroków od domów, okropna tragedia, zamiast mieć pretensje do rodziców i wypisywać swoje mądrości, lepiej pomódlcie się, żeby dziewczynka się odnalazła a Was przypadkiem nigdy coś takiego nie spotkało...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

8
0
~SĘDZIA LUDOWY 2012-10-03 (21:54) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 12 godzin i 19 minut temu

NAPISZĘ WPROST - DZIECI I NIE TYLKO DZIECI TRZEBA PILNOWAĆ,LECZ NIKT NIE MA PRAWA ZROBIĆ KRZYWDY,CZY TO W DZIEŃ,CZY W NOCY.

odpowiedz

19
0
~ja 2012-10-03 (16:15) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 17 godzin i 58 minut temu

Zwyczajnie chyba mamy gorsze czasy. Ja sama już miałam 2 takie sytuacje i byłam z dzieckiem. Raz próbowała mi córkę wyszarpać umysłowo chora kobieta , która sama straciła syna ( i była z opiekunem), a drugi raz jak cień łaził za nami na placu jakiś facet i bacznie obserwował małą. Jakieś dobre 30 minut, aż ją zabrałam i poszłam do domu (policji nie było co zawiadamiać bo za patrzenie nic nie zrobią). Zwyczajnie trzeba pilnować dzieciaków i tyle.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

12
0
~PSYCHOLOG LUDOWY 2012-10-03 (21:10) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 3 minuty temu

~Sopocianka Dziecko ma dziwnie smutne oczy...jakby w domu panowała przemoc...kto wie, może rodzina za tym stoi... - NIE PRAWDA - OCZY TEJ DZIEWCZYNKI - MÓWIĄ,ŻE JEST BARDZO MĄDRA - MA WRODZONY TALENT.

odpowiedz

3
0
~nick 2012-10-03 (21:09) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 4 minuty temu

Pracowalem w przedszkolach i szkolach w anglii[tak z malej litery]pedofilia jest tutaj jak paraliz ,kazdy sie jej boi i strach spojrzec czy odezwac sie do dziecka,by nie zostac posadzonym.Kraj wieje zgroza,ale samie angole sobie to pieklo zgotowali i choc raz nie zgonia winy na emigrantow...

odpowiedz

0
0
~fel 2012-10-03 (21:07) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 6 minut temu

i dalej cie pilnuje? chore to.

odpowiedz

3
1
~matka 2012-10-03 (21:05) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 8 minut temu

ładnie 5-latka sama na placu zabaw ? gdyby mamusia pilnowała dziecko to dziś by go nie szukała!!!

odpowiedz

36
9
~mama 2012-10-03 (16:31) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 17 godzin i 42 minuty temu

Bardzo czesto chodze z synkiem na plac zabaw i widze dzieci w wieku 4-6 lat same bez opieki . Dziwie sie takim rodzicom , jak mozna puscic dziecko samo. Pod blokami tez gromada dzieciakow bez opieki . Codziennosc. Powinni za cos takiego wlepiac rodzicom mandaty .

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

1
1
~lukdar 2012-10-03 (21:03) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 10 minut temu

Prezio kazał... bojówki wykonały... ave PIS

odpowiedz

1
0
~AGENT 000 2012-10-03 (21:02) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 11 minut temu

BYŁEM W UK -NIE ZAUWAŻYŁEM TAM NIC ZŁEGO - OWSZEM UWAŻAŁEM TYLKO NA OBCOKRAJOWCÓW.POCHWALAM SŁUŻBY SPECJALNE - WIĘC IM PODPOWIEM - MACIE NIEBEZPIECZNY PRZEMYT DO WASZEGO KRAJU.

odpowiedz

0
2
~s 2012-10-03 (21:00) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 13 minut temu

po cholere pisza o tym porwaniu w polskich wiadomosciach?

odpowiedz

54
29
~Roodak 2012-10-03 (15:15) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 18 godzin i 58 minut temu

Mieszkam na Wyspach od 6-ciu lat. Niestety tak to tutaj wygląda. Dzieci (nawet te mające 3-4 lata) biegają bez nadzoru kogokolwiek dorosłego. Rodzice w tym czasie wolą siedzieć w domu i pić piwsko lub, jeszcze lepiej, szpikują się narkotykami. Kiedy zwraca się im uwagę potrafią człowieka zbesztać, że to nie jego dziecko i żeby się nie czepiał. A potem płacz i lament, że dziecku coś się stało. Patologia, żuje na socjalu i ma wszystko (łącznie ze swoimi dziećmi) głęboko w czterech literach. Nie mówię, że tak było w tym przypadku ale, jak już mówiłem, tak to tutaj wygląda. Zgroza.

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

0
1
~AGENT 000 2012-10-03 (20:51) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 22 minuty temu

April podjechał szary van - JEŚLI TO PRAWDA - TO JUŻ WSZYSCY WŁAŚCICIELE TYCH SAMOCHODÓW,POWINNI BYĆ SPRAWDZENI.SZUKAJCIE=ZNAJDZIECIE.POZDRAWIAM UK - BYŁEM WIDZIAŁEM=DZIĘKUJĘ.

odpowiedz

0
15
~AlojzBytom 2012-10-03 (20:43) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 30 minut temu

unos na Heimacie Katowice takie bajtle idom ino na organy nacht Dojczland. Hanysy w tym biznesie ryhtyk robiom. Pyrsk Hanysy!!!

odpowiedz

0
0
~izabka 2012-10-03 (20:43) 1 rok 6 miesięcy 14 dni 13 godzin i 30 minut temu

o takiej godzinie dziecko powinno lezec juz w lozku ,albo przynajmniej byc po kapieli i ogladac bajke w domu, a nie wloczyc sie po podworku... co to za rodzice ,ktorzy nie wiedza ze dziecko o takiej godzinie powinno byc w domu!!!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Anna Maria Dyner dla WP.PL: Chiny będą stawiać Putinowi warunki
dodane 2014-04-18 (08:00) 2 godziny i 13 minut temu

Tragedia pod Mount Everestem. Rośnie liczba ofiar
dodane 2014-04-18 (06:47) 3 godziny i 26 minut temu

Jewgen Worobiow dla WP.PL: drugiego Krymu nie będzie
dodane 2014-04-18 (09:07) 1 godzinę i 6 minut temu

Zderzyły się cztery samochody. Jedna osoba nie żyje
dodane 2014-04-18 (08:30) 1 godzinę i 43 minuty temu

Kim jest Jan Sz., właściciel klubów Cocomo?
dodane 2014-04-17 (14:33) 19 godzin i 40 minut temu

Pożar w kamienicy w Bytomiu: cztery dziewczynki w szpitalu
dodane 2014-04-18 (09:28) 45 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się wojny na Ukrainie?

liczba oddanych głosów: 4601