więcej

Seryjny morderca wyjdzie na wolność.

TVN24 |  dodane 2012-04-04 (07:39) 2 lata 6 miesięcy 27 dni 1 godzinę i 45 minut temu
drukuj

Za dwa lata na wolność wyjdzie Mariusz Trynkiewicz, który w 1988 roku wykorzystał seksualnie, a następnie zabił trzech chłopców w wieku 11 i 12 lat. Według biegłych po opuszczeniu więzienia może dalej popełniać zbrodnie. - To skutek bezzasadnej amnestii z 1989 roku - tłumaczy były minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.
TVN24


Zniesiono wtedy karę śmierci, na którą czterokrotnie skazano Trynkiewicza, nie zastępując jej dożywociem. Jego kara została zamieniona na najwyższą obowiązującą ówcześnie - 25 lat pozbawienia wolności. Kwiatkowski zapewnił, że nowe przepisy nie pozwalają na powtórzenie się takiej sytuacji. - Sąd może zarządzić dalsze obowiązkowe leczenie przestępcy w zakładzie zamkniętym - powiedział.




Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 9 5.45%
nie 156 94.55%

Przeczytaj też

Aleksander Łukaszenka postuluje amnestię bez polityki

dodane 2012-06-12 (16:55) 2 lata 4 miesiące 18 dni 16 godzin i 29 minut temu

Brytyjski sąd skazał 15-latka na dożywotnie więzienie

dodane 2012-04-03 (01:50) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 7 godzin i 34 minuty temu

Olsztyn: Opiekunka próbowała zabić staruszkę

dodane 2012-04-02 (11:30) 2 lata 6 miesięcy 28 dni 21 godzin i 54 minuty temu

23-latek ugodził nożem swoją 16-letnią dziewczynę

dodane 2012-03-30 (10:25) 2 lata 7 miesięcy 22 godziny i 59 minut temu

Zabił 15-latkę, bo nie chciała uprawiać seksu?

dodane 2012-03-21 (21:59) 2 lata 7 miesięcy 9 dni 11 godzin i 25 minut temu

Po 12 latach złapali sprawców brutalnej zbrodni?

dodane 2012-03-20 (10:45) 2 lata 7 miesięcy 10 dni 22 godziny i 39 minut temu

"W samoobronie" zastrzelił 17-latka niosącego zakupy

dodane 2012-03-19 (20:35) 2 lata 7 miesięcy 11 dni 12 godzin i 49 minut temu

Zabiła trzyletnią córkę - nie pójdzie do więzienia?

dodane 2012-03-19 (11:20) 2 lata 7 miesięcy 11 dni 22 godziny i 4 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (274)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

9
0
rafikzabki 2012-04-07 (08:45) 2 lata 6 miesięcy 24 dni i 39 minut temu

no cóż KS uwolnił by społeczeństwo od tego zwierzęcia .... ale niektórym się wydaje że są humanitarni...jak robią to nei swoim kosztem tylko następnych ofiar takich i innych dewiantów i morderców

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~zafrasowany 2012-04-12 (14:50) 2 lata 6 miesięcy 18 dni 18 godzin i 34 minuty temu

Kwiatkiewicz - do szkoly. Podstawowej !!! Uczyc sie mowienia prawidlowo w jez polskim.

odpowiedz

2
0
~48 2012-04-12 (13:45) 2 lata 6 miesięcy 18 dni 19 godzin i 39 minut temu

Mam nadzieję , że osoba bliska jednej z ofiar czy zespołowo zorganizują przyjęcie dla pana mordercy po przekroczeniu bramy - chętnie służę pomocą ...!!!!

odpowiedz

1
0
~KOmiX 2012-04-12 (08:29) 2 lata 6 miesięcy 19 dni i 55 minut temu

Hmmm, może ktoś ma numer do Dextera?

odpowiedz

0
3
~ku ku 2012-04-11 (17:01) 2 lata 6 miesięcy 19 dni 16 godzin i 23 minuty temu

O to moze on zabije KATARZYNE W??? Za Madzie:)

odpowiedz

3
0
~ja 2012-04-11 (07:21) 2 lata 6 miesięcy 20 dni 2 godziny i 3 minuty temu

Tylko wm tym chorym POronionym kraju.

odpowiedz

24
3
~zołza 2012-04-05 (00:00) 2 lata 6 miesięcy 26 dni 9 godzin i 24 minuty temu

Prosimy o podanie nazwiska polityka, który tak bezmyślnie ułaskawił bydlę. Najwyższa pora, aby społeczeństwo dostawało informację, jaki poseł na co głosował. Wtedy może skończy się anonimowość partyjna.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
0
~pol 2012-04-09 (13:38) 2 lata 6 miesięcy 21 dni 19 godzin i 46 minut temu

zdechl mi pies. moge go wziasc na lancuch.

odpowiedz

14
1
~KAPO 2012-04-05 (12:04) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 21 godzin i 20 minut temu

Ten morderca to Mariusz Trynkiewicz były nauczyciel z Piotrkowa Tryb.Syn kuratora oświaty ( jedynak).Zamordował 4 chłopców 11-12 lat.Niech wyjdzie - Piotrków i rodziny ofiar czekają na tego kata.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
1
lo19lek66 2012-04-07 (05:33) 2 lata 6 miesięcy 24 dni 3 godziny i 51 minut temu

tylko ulica,a może jakiś pies chce,zeby śmieć mu zerżnął dzieciaka?

odpowiedz

2
1
~Sylwekk401 2012-04-06 (21:08) 2 lata 6 miesięcy 24 dni 12 godzin i 16 minut temu

Takie właśnie jest polskie prawo :)

odpowiedz

5
0
~DD 2012-04-06 (19:28) 2 lata 6 miesięcy 24 dni 13 godzin i 56 minut temu

ZE TE BESTII KTOS NIE WYMIERZYL PRAWDZIWY WYROK W WIEZIENIU. PEWNO PILNOWALI GO DZIEN I NOC PRZE 25 LAT ABY MU SIE KRZYWDA NIE WYDARZYLA TERAZ ZROBI ZNOWI JAKIEMUS DZIECKU KRZYWDE I POTEM DOSTANIE DOZYWOCIE. CHORY SYSTEM BRAK LOGIKI.

odpowiedz

7
1
~Tomek 2012-04-06 (13:48) 2 lata 6 miesięcy 24 dni 19 godzin i 36 minut temu

Podajcie kiedy wychodzi a jakiś dobry samarytanin zrobi to co konieczne...

odpowiedz

8
0
~bronco billy 2012-04-05 (18:55) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 14 godzin i 29 minut temu

Ględzenie o skuteczności zinstytucjonalizowanej resocjalizacji to bałach. Podziękujcie Zollom i Filarom i wszystkim "lyberałom" w następnych wyborach.

odpowiedz

5
0
~loko 2012-04-05 (18:45) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 14 godzin i 39 minut temu

Ci bandyci wszyscy są na wolności i nic nie zrobiłeś żeby to zmienić.

odpowiedz

8
1
~Andrzej 2012-04-05 (16:31) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 16 godzin i 53 minuty temu

Panowie sedziowie!!!! cowy robicie - jakie wyjscie i leczenie- sami sie leczcie w czpe i koniec .A w ostatecznosci dozywoci!!!!!! Opamietajcie sie!!!! Kto to i w jakim czsie wymyslil takie przepisy!!!!

odpowiedz

76
1
Kpiny z facetów 2012-04-04 (09:49) 2 lata 6 miesięcy 26 dni 23 godziny i 35 minut temu

Jak przypuszczam rodziny zamordowanych dzieci oczekują uwolnienia tego bandyty z niecierpliwością ... ? Kraj absurdu! Kiedy rodziny pomordowanych, zgwałconych, okaleczonych ... nie znajdzie sprawiedliwości, kiedy sądy będą ferowały śmiesznie niskie wyroki za ciężkie przestępstwa ... zacznie dochodzić do samosądów! Ludzie wezmą sprawiedliwość we własne ręce! Obym nie była ... czarnym prorokiem ...

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

47
3
~Eni 2012-04-04 (09:33) 2 lata 6 miesięcy 26 dni 23 godziny i 51 minut temu

Przecież tacy ludzie nie powinni żyć! Nie ma kary śmierci, ale dożywocie powinien dostać i tyle! Psychologowie jednogłośnie orzekli, że jest niebezpieczny, podobno całych czas malował akty młodych chłopców, a oni chcą go wypuścić? Ciekawe jakby to był ich sąsiad, a Ci wszyscy mądrzy z rządu mieszkali by ze swoimi synami obok tego mordercy, czy też byliby tacy obojętni? To się w głowie nie mieści, to jest naprawdę chory kraj, chorzy ludzie, nie wierzę, że nie można nic zrobić

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
0
~zdzichu 2012-04-05 (10:19) 2 lata 6 miesięcy 25 dni 23 godziny i 5 minut temu

Ten gaduła chorował, może jeszcze choruje bo wydaje mu się, że ciągla ma rację!!!! To jest taki dyżurny pleciucha PO popisuje sie swoja erudycją, ale jest wątlak umysłowy!

odpowiedz

8
1
~romeo 2012-04-05 (03:00) 2 lata 6 miesięcy 26 dni 6 godzin i 24 minuty temu

Proszę wykonać zbiórkę niepełnosprawnych i przewlekle chorych w zakładach karnych w Polsce. Guatanamo to pikuś.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Autobus staranował dziewięć aut we Wrocławiu
dodane 2014-10-30 (14:07) 19 godzin i 17 minut temu

materiał wideo
materiał wideo

Jakie są szanse na ekstradycję Polańskiego?
dodane 2014-10-30 (04:55) 1 dzień 4 godziny i 29 minut temu

materiał wideo

Pościg po kradzieży taksówki w Olsztynie. Nie żyje pasażer
dodane 2014-10-30 (06:40) 1 dzień 2 godziny i 44 minuty temu

Dron, który ratuje życie
dodane 2014-10-30 (06:53) 1 dzień 2 godziny i 31 minut temu

Polak pobił rekord Guinnessa w graniu w grę komputerową
dodane 2014-10-30 (05:01) 1 dzień 4 godziny i 23 minuty temu

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 2-tygodniowy noworodek
dodane 2014-10-29 (11:27) 1 dzień 21 godzin i 57 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Kto nagrał najśmieszniejszy spot wyborczy? Zobacz najbardziej komiczne spoty wyborcze

liczba oddanych głosów: 618