więcej

Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii.

"Daily Mail", WP.PL |  dodane 2013-08-30 (16:52) 1 rok 3 miesiące 20 dni 17 godzin i 25 minut temu
drukuj


Dwaj Polacy zgwałcili 19-latkę w Wielkiej Brytanii
opinie
W Hull w Wielkiej Brytanii 19-letnia studentka została zgwałcona przez dwóch Polaków. Mężczyźni zostali skazani na osiem lat i dziewięć miesięcy więzienia - informuje "Daily Mail".

W marcu studentka wybrała się do klubu, gdzie - jak podaje "Daily Mail" - "dosypano jej czegoś do drinka". Dziewczynie udało się wsiąść do taksówki. 19-latka nie była jednak w stanie dokładnie powiedzieć, gdzie ma zostać zawieziona. Taksówkarz wysadził ją w niewłaściwym miejscu - przed domem dwóch Polaków.

Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję.

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, znaleźli Romana S. w łóżku z 19-latką.

Sędzia Michael Mettyear podkreślił, że mężczyźni przyznali się do winy nie z powodu poczucia winy, ale przez to, że dowody przeciw nim były przytłaczające.

Roman S. mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii od dwóch lat, Krzysztof D. - od ponad pięciu lat.

19-latka powiedziała, że chciałaby, żeby mężczyźni po wyjściu z więzienia zostali deportowani.

(ib, db)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 342 84.44%
nie 63 15.56%

Przeczytaj też

Brytyjski sąd uniewinnił gwałciciela 13-letniej dziewczynki

dodane 2013-08-08 (14:57) 1 rok 4 miesiące 12 dni 19 godzin i 20 minut temu

Skandal w Wielkiej Brytanii. Parlamentarzysta oskarżony o gwałt na mężczyźnie

dodane 2013-05-04 (23:08) 1 rok 7 miesięcy 16 dni 11 godzin i 9 minut temu

Rodzice w Wielkiej Brytanii tropią pedofilów. Policja: sami damy radę

dodane 2013-05-02 (12:03) 1 rok 7 miesięcy 18 dni 22 godziny i 14 minut temu

Matka Jakuba T. twierdzi, że ma dowody jego niewinności

dodane 2013-02-19 (18:07) 1 rok 10 miesięcy 1 dzień 16 godzin i 10 minut temu

Dane, które zaszokowały Wielką Brytanię

dodane 2013-01-11 (15:15) 1 rok 11 miesięcy 9 dni 19 godzin i 2 minuty temu

W innych serwisach


Opinie (457)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
3
teshner 2013-08-30 (17:20) 1 rok 3 miesiące 20 dni 16 godzin i 57 minut temu

Uczynni pszczelarze. :)

odpowiedz

1
1
~mario 2013-08-30 (23:26) 1 rok 3 miesiące 20 dni 10 godzin i 51 minut temu

to ta elita tuskowa, która miała wracać....

odpowiedz

7
7
~Krzychu 2013-08-30 (22:35) 1 rok 3 miesiące 20 dni 11 godzin i 42 minuty temu

Jaka rasistka!!! Parzcież dostali pakę więc o co jej chodzi?? Gdy by gwałciciele byli Anglikami to tez by ich chciała deportować?? Brytyjskie szczeniaki: ćpają na umór a później wpadają do ogródka.

odpowiedz

3
3
~sondziarz 2013-08-30 (22:05) 1 rok 3 miesiące 20 dni 12 godzin i 12 minut temu

a ty, kogo byś ukłuł, kaczyńskiego, czy tuska?

odpowiedz

4
4
~Echelon 2013-08-30 (21:20) 1 rok 3 miesiące 20 dni 12 godzin i 57 minut temu

wszystko manipulacja i propaganda. a wogole to 280 opni jest moich. nikt was nie slucha :p

odpowiedz

2
2
~ooo 2013-08-30 (19:31) 1 rok 3 miesiące 20 dni 14 godzin i 46 minut temu

Dla wszystkich broniących tych zwyrodnialców - PRZYZNALI SIĘ DO WINY. Gdyby sama się na to godziła to na pewno by się starali jakoś tłumaczyli a siedzą cicho bo nie mają nic na swoją obronę

odpowiedz

2
2
~boluś 2013-08-30 (19:09) 1 rok 3 miesiące 20 dni 15 godzin i 8 minut temu

To ostatnio tylko to się stało Brytanii Wielkiej?. No, no. Ale nius.

odpowiedz

1
1
~adwokat 2013-08-30 (18:44) 1 rok 3 miesiące 20 dni 15 godzin i 33 minuty temu

CZY POLACY MOGA W SADZIE WYGLASZAC DEMONSTRACYJNIE POTRZEBE DEPORTACJI OBCOKRAJOWCOW I CZY TO UKAZE SIE W ICH MEDIACH?........

odpowiedz

1
1
~weu 2013-08-30 (17:52) 1 rok 3 miesiące 20 dni 16 godzin i 25 minut temu

Niech ich teleportuja do polski.

odpowiedz

1
1
~as 2013-08-30 (17:46) 1 rok 3 miesiące 20 dni 16 godzin i 31 minut temu

Pokolenie "Róbta co chceta" z wyjątkiem policzkowania Miecugowa.

odpowiedz

1
1
~antysyjonfr 2013-08-30 (17:43) 1 rok 3 miesiące 20 dni 16 godzin i 34 minuty temu

Polacy?Oni pewnie tylko papiery mają polskie.

odpowiedz

1
1
~Gregor 2013-08-30 (17:36) 1 rok 3 miesiące 20 dni 16 godzin i 41 minut temu

Co za bandyci! Wykorzystali bezbronna dziewczyne, ktora potrzebowala pomocy! Powinno powiesic sie ich za j..!

odpowiedz

2
2
~Kaszub 2013-08-30 (17:27) 1 rok 3 miesiące 20 dni 16 godzin i 50 minut temu

Polenland

odpowiedz

0
1
~tytka 2013-08-31 (05:12) 1 rok 3 miesiące 20 dni 5 godzin i 5 minut temu

Działanie tabletek gwałtu polega na tym, że ofiara traci świadomość a jednocześnie następuje u niej wzmożony popęd seksualny. Ci "Polacy" nie wiedzieli, że dziewczyna znajduje się pod działaniem tego środka. Przyszła do nich i pewnie była wyzywająca to ją przygarnęli. Kiedy przyjechała policja to oczywiście dziewczyna zrobiła z siebie ofiarę. Potem już tylko pozostało polskim mediom nadanie rozgłosu i wyretuszowanie...

odpowiedz

0
1
~LOLO 2013-08-30 (23:49) 1 rok 3 miesiące 20 dni 10 godzin i 28 minut temu

Ogólnie rzecz biorąc , miejsce dla polskiego motłochu , jest w Polsce ...Żaden kraj nie powinien ich przyjmować , bo z tego korzystają same cwaniaczki i bandziory ....

odpowiedz

0
1
~EMIGR 2013-08-30 (20:39) 1 rok 3 miesiące 20 dni 13 godzin i 38 minut temu

powiem tak ,od tego rozwydrzonego tatalajstwa ,jak najdalej!!!!!!!te malolaty maja nie tylko naje...e w bani ale i sa nie do r....a.Poczwary grube i cuchnace.

odpowiedz

0
1
~ADHD 2013-08-30 (19:31) 1 rok 3 miesiące 20 dni 14 godzin i 46 minut temu

Polaki sa fajne.

odpowiedz

20
21
~aha ! 2013-08-30 (19:01) 1 rok 3 miesiące 20 dni 15 godzin i 16 minut temu

A ten "przechodzeń" to zadzwonił na pewno przez zemstę , bo się nie "załapał" ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
4
~trybek 2013-08-31 (00:38) 1 rok 3 miesiące 20 dni 9 godzin i 39 minut temu

Tzn jak to było??porządna dziewczyna czy studentka,bo to tak ładnie brzmi !! totalnie zalana wpadła do ogródka polaków??a potem wszyscy wiedzą co było ha ha gdyby matka nie narobiła rabanu to by nic się nie stało a tak to zwyrodnialcy do paki a potem deport ........no nie ale cyrk.

odpowiedz

4
6
~detektyw 2013-08-31 (00:27) 1 rok 3 miesiące 20 dni 9 godzin i 50 minut temu

Ta historia kupy się nie trzyma.

odpowiedz