więcej

"Jestem tą trzecią. Jestem kochanką".

Joanna Stanisławska

Logo dostawcy  wp.pl |  dodane 2009-09-26 (13:22) 4 lata 11 miesięcy 24 dni i 26 minut temu
drukuj
Jego żona widocznie nie dbała o niego wystarczająco, skoro szukał spełnienia u innej

Kochanka

Czy można być szczęśliwą jako "ta trzecia"? Natalia, Anna i Karolina twierdzą, że tak. Nie chcą się godzić na rolę "tych złych", nie wpędzają się w poczucie winy, nie samobiczują, czerpią z życia garściami. Różnią się wiekiem, doświadczeniem, mają inne motywacje, ale łączy je jedno - są kochankami żonatych mężczyzn.

Ich życie wydaje się być pasmem nieszczęść, to ciągły lęk i oczekiwanie. Ukradkowe chwile z ukochanym, czas ukradziony żonie, łapanie namiastki rodziny i normalności. One jednak nie mają problemu z tym, że taki "trójkąt" to związek bez perspektyw, tylko "na chwilę". Że partner nie może im zapewnić poczucia bezpieczeństwa czy wspólnej przyszłości. Że budują swoje szczęście na cudzym nieszczęściu. Świadomie decydują się na rolę kochanki. Czy postępują niemoralnie? Przecież to nie one rozbijają małżeństwa, ale mężczyźni, którzy zdradzają i wykorzystują, "tamte" związki to nie ich sprawa, nie one łamią przysięgę wierności.

Karolina jest po czterdziestce. Przez lata była wierną żoną, dziś rozwiedziona, ma dwoje dorosłych dzieci. Ślub wzięła, jak to określa, w „świetlanej euforii młodości”. Małżeństwo szybko przypieczętowane macierzyństwem, okazało się jednak nieporozumieniem. Gdyby nie obowiązki rodzicielskie i związki materialne z mężem, a co za tym idzie brak środków na kupno mieszkania i nowy start, decyzję o rozstaniu podjęłaby znacznie wcześniej.

Jak mówi, litowała się nad mężem, który często chorował, miał stany depresyjne, a do tego był wyjątkowo niezaradny życiowo. Po wspólnie spędzonych niemal dwudziestu latach, odeszła. Powiedziała sobie: nigdy więcej stałych związków. W pracy zbliżyła się do Zbyszka. Zaczęło się od długich rozmów na różne tematy, nie sądziła, że mają tyle wspólnego. Zaprosił ją na kolację, poszli do łóżka. Spotykają się dwa, trzy razy w tygodniu. Nie przeszkadza jej, że partner ma żonę i dwójkę dzieci, nie ma wobec tej „zaślubionej” poczucia winy. Wychodzi z założenia, że zdrada w małżeństwie wynika z winy obu stron - zarówno kobiety i mężczyzny, dlatego bycia kochanką, nie traktuje jak piętna. - Jego żona widocznie nie dbała o niego wystarczająco, skoro szukał spełnienia u innej - uważa.

Na podstawie własnych doświadczeń wyniesionych z długoletniego małżeństwa mówi, że utrzymanie zainteresowania partnera wymaga stałej, żmudnej pracy i zaangażowania. - Trzeba być kucharką, sprzątaczką, przyjaciółką, do tego zawsze gotową do seksu, a tamta miała potrzeby męża gdzieś, nie był w stanie jej do siebie przekonać – mówi. Podkreśla, że jest świadoma wszelkich konsekwencji, jakie wynikają z „układu”, jaki wprowadzili w życie z kochankiem. - Wiem, co robię i na co się narażam. Mój kochanek też odpowiada za to, co dzieje się w jego życiu. Nie zmuszam go do tego, by był ze mną – zastrzega.

- Taki układ może się wydawać wygodny, kiedy kobieta nie jest gotowa na stałe zaangażowanie w relację, na bliskość, bo na przykład ma negatywne doświadczenia z poprzednich związków, jest poraniona. Asekuruje się wiedząc, że romans z żonatym mężczyzną jest z zasady czasowy a więc bezpieczny – komentuje psycholog Iwona Jędrusik, założycielka Miejsca Mocy.

"Nie muszę prać skarpetek, przyszywać guzików"

Karolina mówi otwarcie, że czerpie satysfakcję z tego, że jest kochanką. - Spędzamy czas, tak jak zawsze marzyłam: najlepsze restauracje, dobre hotele. Mamy wspólne zainteresowania, nigdy nie nudzimy się razem. Co z tego, że nie widujemy się co dzień, ale jaka frajda jeść kolację i nie myśleć, że można kupić za to na przykład nowy garnek. Dostać kwiaty, prezent bez okazji. Nie muszę prać mu skarpetek, przyszywać guzików. Kochanka jest tylko do wielbienia i pieszczenia. Pławię się w tych pieszczotach i radościach. I co z tego, że on po upojnej nocy wraca do żony – mówi.

Kochanka jest tylko do wielbienia i pieszczenia. Pławię się w tych pieszczotach i radościach. I co z tego, że on po upojnej nocy wraca do żony Kochanka
- Związek z żonatym mężczyzną może dostarczać bardzo silnych emocji. Kochankowie nie mają szansy znudzić się sobą, bo spotykają się rzadko – mówi Jędrusik. Aura czegoś zakazanego i konieczność utrzymywania tajemnicy – zwłaszcza na początku - może być bardzo ekscytująca i dająca sporo adrenaliny. - Potajemne schadzki, atmosfera napięcia, niebezpieczeństwa, to wszystko podnosi temperaturę w tej relacji. „Zwykły”, codzienny związek z drugą osobą nie daje nam aż takich emocji – dodaje psycholog pracująca terapeutycznie i rozwojowo z osobami dorosłymi. Jak podkreśla, to wszystko to jednak życie w iluzji, która miała być bezpieczna a często kończy się bólem i rozstaniem – trudno jest będąc z kimś nie angażować się, a z kolei angażując się nie chcieć więcej dawać i brać w związku. A taki związek jest nierówny ponieważ „ta druga” kobieta nie może niczego oczekiwać od żonatego kochanka i nie ma praw, na przykład do okazywania uczuć publicznie, do jego czasu, do dzwonienia do niego kiedy tego chce, do uczestniczenia w jego życiu. Taki związek polega dla kochanki na ciągłym dostosowywaniu się – mówi Jędrusik

Karolina nie ma wyrzutów sumienia. - Wiem, że większość osób uzna, że to ja jestem wszystkiemu winna, że go do zachęcałam do zdrady, czarowałam, ale przecież do tanga trzeba dwojga – broni się.

Z podobnego założenia wychodzi Natalia. Ma 29 lat, jest kierownikiem oddziału w dużej firmie. Wdała się w romans z przełożonym, starszym o 15 lat. Od początku wiedziała, że kochanek ma żonę i od niej nie odejdzie, bo ta wychowuje jego córkę. - Nie interesuje mnie jego żona. Nie ja rozbiłam to małżeństwo. Ono już od dawna było fikcją, istnieje tylko na papierze. Są razem tylko dlatego, że lata temu wpadli z dzieckiem – podkreśla. Jak mówi, dla jej kochanka żona przestała być obiektem seksualnego zainteresowania na własne życzenie i dlatego nie jest o nią zazdrosna. – Była wiecznie niezadowolona, zmęczona, jęcząca, przejęta tylko sobą, a nie swoim mężczyzną, a on przecież ma swoje potrzeby – tłumaczy. To nie ona dążyła do romansu z żonatym, zapewnia, kochanek sam ją znalazł.


Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 163 75.81%
nie 52 24.19%

Przeczytaj też

Małżeństwo oskarżone o seksualny trójkąt z 14-latką

dodane 2009-09-18 (08:50) 5 lat 1 dzień 4 godziny i 58 minut temu

Chcieli zakosztować seksu przed ślubem, czeka ich chłosta

dodane 2009-09-18 (07:25) 5 lat 1 dzień 6 godzin i 23 minuty temu

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (940)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

4
0
~pola 2009-09-26 (21:50) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 15 godzin i 58 minut temu

aaaaaaaaaaaaaa
Sama jestem młodą, pracującą, atrakcyjną dziewczyną więc nie piszę z perspektywy porzuconej, zdradzanej żony żeby nie było. Muszę powiedzieć, że jestem przerażona wypowiedziami pań i niektórymi komentarzami. Zero wrażliwości, czy to że ktoś mnie kiedyś skrzywdził daje mi prawo do krzywdzenia innych? Warto myśleć nie tylko o sobie

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~heat13 2012-02-14 (22:27) 2 lata 7 miesięcy 4 dni 15 godzin i 21 minut temu

JA Z KOLEI NIE ZWIĄZYWAŁBYM SIĘ Z NASTĘPNĄ KOBIETĄ BĘDĄC ŻONATYM, A ONA MĘŻATKĄ. DLACZEGO?-- OTÓŻ JEŻELI ONA ZDRADZI ZE MNĄ SWOJEGO MĘŻA-- TO PÓZNIEJ BĘDĄC ZE MNĄ ZROBI PODOBNIE.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
2
~m 2012-12-08 (10:31) 1 rok 9 miesięcy 11 dni 3 godziny i 17 minut temu

powiem tak. poslubilem kobiete ktora kochalem, teraz mamy dziecko a ona traktuje przysiege malzenska jak cos oczywistego... nie dba o siebie, ciagle narzeka, patrzy tylko na corke, mnie juz nie ma od dawna, nie kochalismy sie 6 mies po ciazy a jestesmy po slubie 3 lata... nie mialem zadnych oporow... jak dbasz tak masz- nie dbasz ptaszek wyfruwa z klatki... jestem tylko czlowiekiem i mam swoje potrzeby...

odpowiedz

2
1
~mama 2009-09-28 (00:20) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 13 godzin i 28 minut temu

do pewniej dorotki z tucholi
a ja opowiem jak ja to przyzylam,teraz juz jestem pewna ze nidy nie wdam sie w romans z zajetym mezczyzna,a oto dlaczego- z moim narzeczonym bylismy para kilka lat,namowil mnie na dziecko,gdzy bylam w osmym miesiacu ciazy znalazlam smesy od jego "kuzynki" dorotki.gorace wyznania i zdjecia z kapieli,jeszcez goretsze zapewnienia o wydolnosci seksualnej,coz,tak bywa.nie moglam odejsc,po prostu nie mialam pieniedzy,wydalam wczesniej wszysto zeby sie utrzymac bo przeciez on mial inne wydatki a powiekszjaca sie rodzina nie zostala zarejestowana w jego buzdzecie,nie mialam dokad pojsc,co z soba zrobic,to byl jedyny raz w zyciu kiedy blagalam boga zeby odebral mi zycie,przetrwalam =,jednak rozstalismy sie kiedy dziecko mialo 3 miesiace.radze sobie dobrze,pracuje,wychowuje dziecko sama,on jest niedzielnym ojcem,,od czasu do czasu.i pewnie zapomialabym o wszystkim gdybym przypadkiem nie dowiedziala sie ze pani dorotka przyjezdza,za pieniadze mojego bylego,i to pewnie tez pominelabym gdyby nie to ze on nie placi na dziecko,i nie zamierza. przepraszam ze to pisze,to takie prozaiczne,ale nie potrafie sie z tym pogodzic,nie moge zapomnoec ze ktos sobie chodzi po swiecie,podczas gdy ja nadal pamietam jak plakalam i blagalam zeby umrzec,jak nie widzialam wyjscia z tej sytuacji,tylko ten kto to przezyl zrozumie

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
1
~Zosia 2009-11-12 (13:41) 4 lata 10 miesięcy 7 dni i 7 minut temu

ta pierwsza
a ja jestem tą pierwszą mimo że jestem "kochanką". o moim istnieniu wiedzą wszyscy. jego rodzice, żona, dziecko przyjaciele i wrogowie. z żona nie sypia i praktycznie nie rozmawia. przebywa w domu tylko dlatego że jest dziecko, a najcześciej jest ze mną. narazie nie chce się całkowicie przeprowadzić bo córka na początku nie zareagował na ta sytuację najlepiej ale powoli i z tym się oswaja. wie że na noc chodzi do mnie. a jego zona jest poprostu załosna. od dwóch lat (a my znamy się pół roku) skutecznie próbowała go zniechęcić do siebie pod każdym względem. wyzywała go od najgorszych bo nie zarabiał tyle ile by chciała, bo nie pozmywał za sobą talerza (dosłownie) itp.itd. nie mam poczucia winy.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

1
0
~elka 2009-09-26 (21:32) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 16 godzin i 16 minut temu

jestem tą.....
a ja własnie szukam kochanka..............dopiero teraz mając 50 lat ( jestem atrakcyjną osobą) dorośłam do tego............tyle czasu straciłam......ale nadrobię........bez skrupułów

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Ciekawska 2010-08-30 (18:27) 4 lata 19 dni 19 godzin i 21 minut temu

Kochanka-szantarzystka
Witam. Poszukuję do programu telewizyjnego, kobiet, które były kochankami żonatych mężczyzn, a teraz szantażują swoich byłych partnerów, dla pieniędzy, bądź z miłości, bo chcą ich odzyskać. Jeśli możesz nam pomóc w tym temacie, bardzo proszę o kontakt pod numerem: 605 210 287

odpowiedz

0
1
~Druga? 2010-08-16 (23:13) 4 lata 1 miesiąc 2 dni 14 godzin i 35 minut temu

Druga żona?
Ja już nie wiem ,czy jestem kochanką ,czy drugą żoną -taką zagraniczną -wyjazdową .W Polsce z żoną ,za granicą w pracy ze mną .Za granicą więcej niż w domu .Żonka nic o mnie nie wie ,a może się domyśla ?Ale emeryturka wojskowa i zagraniczna pensja mężusia wystarcza na otarcie łez?Jestem na własnym utrzymaniu na życie składamy się po połowie .Nie chcę być z nim na stałe ,po prostu taki wyjazdowy wygodny dla obojga układ.

odpowiedz

1
0
oonna 2010-05-08 (22:53) 4 lata 4 miesiące 10 dni 14 godzin i 55 minut temu

no
a ty po nim poprawiasz

odpowiedz

0
1
~Mgx 2009-09-25 (21:42) 4 lata 11 miesięcy 24 dni 16 godzin i 6 minut temu

Małżeństwo - droga do przedwczesnej śmierci.
Już dawno bym nie żył gdyby nie moje kochanki, kłamstwa i ucieczki. Po prostu zdechł bym – zapewne na zawał – z nudy, stresu, beznadziei, szarzyzny u boku bardzo porządnej żony, gospodyni, matki itp, itd. Naprawdę bym zdechł.

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

0
1
~Mezczyzna 2009-09-26 (18:28) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 19 godzin i 20 minut temu

Opinia faceta
A ja, jak moge, chciałbym wyrazić swoją opinię na ten temat. Jestem normalnym facetem, który ma 31 lat, własną rodzinę, własną firmę, własne problemy. Z moją żoną znamy sią już 8 lat, od 3 lat jesteśmy małżeństwem (przedwczoraj mieliśmy rocznicę). Poznaliśmy się przez internet, zaczynaliśmy razem od totalnego zera. Jak się poznaliśmy byliśmy biednymi studentami a teraz....... a teraz jest lepiej. Nie musimy się martwić bo mamy co jeść, mamy co pić, mamy gdzie mieszkać, mamy czym jeżdzić, generalnie mamy za co żyć. Bardzo mocno kocham moją żonę i jestem z nią bardzo szczęsliwy kiedy jest obok mnie. No właśnie...... kiedy jest obok mnie. Cały problem tkwi w tym że za tą całą pogonią za "ustatkowaniem sobie życia" powoli się z żoną rzadko się widujemy. Ciągle jest w rozjazdach, ciągle gdzieś wyjeżdza, ma jakieś delegacje. Rozmawiałem o tym wszystkim z moją żoną, o tym, że powoli gubi proporcje praca=dom ale jak to u was, u kobiet, zawsze było - przesadzam, panikuje, szukam dziury w całym. Okey, przyjełem do to wiadomości. Parę miesięcy temu poznałem pewną kobietę. Kobietę troszeczkę młodszą ode mnie, samą ale ustatkowaną. Od początku super nam sie dogadywalo. Świetnie sie nam rozmawiało, mieliśmy (nadal mamy) wiele wspólnych tematów. Z miesiąca na miesiąć bardziej sie przyjaźnimy. Ona i ja wiemy że gdyby nie moja zona to byśmy byli swietną parą. Rozmawiamy ze sobą praktycznie codziennie..... Co mnie w niej tak urzeka?!? Może to że ona jest tak podobna do......mojej żony. Ma taki sam wygląd, podobny charakter. I co sie stało, co sie dzieje ?!? "Jeszcze" nic..... Nie zdradziłem swojej żony i będę siemocno starał nigdy tego zrobić. Brzydzę się kłamstwem, a żeby od kogoś coś wymagać muszę tego samego wymagać od siebie. Ale teraz, tak na chłodno, chyba powoli rozumiem dlaczego mężczyni zdradzają swoje kobiety (przy najmniej staram się zrozumieć). Każdy facet ma swoje potrzeby, w końcu jest normanym człowiekiem. Potrzeby to nie tylko seks, ale również potrzeba rozmowy, być z kimś. Mieć jakiś sens w życiu, mieć osobę która ma dla Ciebie czas, wysłucha Ciebie, doradzi się, pomoże. I może własnie tego szukają u "innych" kobiet faceci którzy regularnie zdradzają swoje żony. Prawda jest taka, że gdyby moja żona miałaby dla mnie czas, doceniła to co ma, to ja bym w ogóle nie musiałbym się "zaprzyjażnić" z żadną inną, drugą kobietą. A tak....... Prawda jest taka że o męża (jak i o żonę) trzeba zawsze dbać, zawsze doceniać, trzeba spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.... I co teraz będzie? Nie wiem.... Nadal będę próbował rozmawiać, dotrzec do mojej żony. Nadal będę walczyl, o nią, o naszą coraz słabszą miłość, ale jeśli ona nic nie zrozumie, nie będzie widziała swojego błędu to nię będę miał ŻADNYCH skrupułow aby od niej odejść . Nic mnie nie powstrzyma aby odejść do innej kobiety, aby rozpocząc nowe życie. Uważam, że życie jest tylko jedno i trzeba je jak najlepiej wykorzystać.... Po co ja to wszystko piszę!? Bo bardzo chciałbym aby każda z Was pomyślala sobie dlaczego tak własciwie faceci zdzradzają. Dlaczego Wasi partnerzy, Wasi mężowe odeszli do innej kobiety, mają kochanki, prowadzą podwójne zycie !?! Może nie tylko faceci są tutaj winni ?!? Może nie doceniałyście to co było? Może nei miełyscie zcasu dla swoich mężów? Powtarzam jeszcze raz: nie bronie facetów którzy regularnie zdradzają swoje żony ale staram sie zroumieć ich życiowe postepowania, ich decyzje. Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 19 ukrytych odpowiedzi

1
0
~fajermen 2009-10-01 (10:21) 4 lata 11 miesięcy 18 dni 3 godziny i 27 minut temu

dopisek
wczoraj tez było ale krócej 1,5 godz - prosiła - jeszcze 3 minuty. A jej mąż nie dotykał jej od miesiąca. smutne

odpowiedz

0
0
~xxl73 2009-09-28 (23:06) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 14 godzin i 42 minuty temu

jestem facetem - do aaaaaaaaaaaaaaaaa -
dzięki że to napisałaś - dałas mi wiarę że są jeszcze prawdziwe kobiety

odpowiedz

1
0
~Myslacy 2009-09-27 (11:54) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 1 godzinę i 54 minuty temu

Kochanka nie daje szczescia .
Zycie jest jedno,ale jak ktos mysli,ze konczy sie na sferze cielesnej wraz ze smiercia ciala,to jest glupcem. Ktos pisze rowniez,ze oboje(raczej troje) sa winni zdrady. To prawda,ale od mezczyzny zawsze sie powinno wymagac wiecej. On powinien byc trzezwo - poprawnie myslacym i opanowanym w dzialaniu,i nie dawac sie zadnej prowokacji ani kokieterii pozamalzenskiej. I nie moze poblazac zonie. Kochac ją,szanowac,byc dla niej namietnym kochankiem. Ale nie poblazac. Kobiety sa z natury bardziej uczuciowe i ulegaja emocjom i chwilowym namietnosciom -nie panuja nad nimi. Mezczyzna powinien nad tym panowac za nich oboje. Jestem pewien,ze w zadnym wypadku nikt nigdy nie powinien zdradzac. Ja sam bym potrafil wybaczyc jednorazowy akt zdrady swojej kochającej zonie. Sam bym nie zdradzil. Jestem jeszcze kawalerem i wiem,ze bede mial wspaniala i wierna zone,gdy bede sam wspanialym-madrym mezem i zdrowym moralnie czlowiekiem. Pozdrawiam wszystkich.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

3
0
~malwina 2009-09-28 (15:21) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 22 godziny i 27 minut temu

Czym wy się tak bulwersujecie
Szkoda czasu na siedzenie przed komputerem. Żony, ucałujcie swoich mężów. Mężowie, przytulcie czule swoje żony. A wy kochankowie, czerpcie z zakazanej miłości ile się da. Człowiek zawsze będzie szukał szczęścia albo jego namiastki. Powodzenia wszystkim życzę i proszę uśmiechajmy się do siebie nawzajem na ulicy. Życie stanie się ciut radośniejsze i bardziej znośne.

odpowiedz

2
0
~Tomek 2009-09-27 (23:32) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 16 minut temu

Trzeba dobrze wybrac.
Sexualne zycie pozamalzenskie jest zlem i prowdzi bezposrednio do piekla,nawet juz tu na ziemii,o czym tu pisza osoby nieszczesliwe -zdradzane i zdradzajace. Pan Bog chce dobra i szczescia dla wszystkich,ale niekoniecznie tu na ziemii ,wiec trzeba przetrzymac te wszystkie trudy i doswiadczenia na ziemi aby byc potem szczesliwym na zawsze. Diabel istnieje. Polecam zainteresowanie sie egzorcyzmami . np.film Egzorcyzmy Emili Rose.

odpowiedz

0
0
~luka 2009-09-27 (22:14) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 15 godzin i 34 minuty temu

uwielbiam byc kochanką żonatego, robic to z nim,,,,
n.a drągu , w pociągu w przeciągu. mam swój powód ale go nie zdradzę na forum, kto ciekaw, niech mnie spyta....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ja 2009-09-27 (20:22) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 17 godzin i 26 minut temu

jesteś
Prostytutką

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Złośnica 2009-09-25 (11:04) 4 lata 11 miesięcy 25 dni 2 godziny i 44 minuty temu

Ja też jestem tą trzecią
i doskonale rozumiem kobiety z artykułu. Byłam 4 lata w związku, wszystko było ok ale powoli zaczęło się wypalać to uczucie. Rozstaliśmy się, każde poszło w swoją stronę. I nagla pojawił się M. Widziałam, że mu się podobam, czułam jego wzrok na sobie. Rozmowa, kilka spotkań i tak się zaczęło. Od razu powiedział, że jest w stałym związku ( ok 6 lat ) i, że bardzo kocha swoją K. - widzialam na czym stoje. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Spotkania w kinie, noce spędzone w hotelach. Taki stan trwa już ok 6-7 m-cy. Czy czuję się winna? -Nie Czy szkoda mi jej? - Nie Czy rozbijam ten związek? - Nie - on go niszczy Czy ich związek się rozpadnie? - Nie wiem A jeśli się rozpadnie, to czyja to będzie wina? Moja czy jego? - czas pokaże WIem, że to jej mówi czułe słowa, że to przy niej się budzi i zasypia. Że jedzą razem śniadania i kolacje i razem spędzają urlop. Ja mam z tego przyjemność i jest mi dobrze. Pozdrawiam "Te Trzecie"

odpowiedz

pokaż 46 ukrytych odpowiedzi

1
0
~aaaaa 2009-09-26 (21:01) 4 lata 11 miesięcy 23 dni 16 godzin i 47 minut temu

Wiadomosc dla Mala
Mala, zobacz ile negatywnych odpowiedzi wywolal Twoj post. Rowniez uleglas pokusie, zeby na te odpowiedzi odpowiadac. Przeanalizuj te negatywne odpowiedzi i pomysl: Czy to przypadek, ze tak duza ilosc respondentow ma zdanie odmienne od Twojego, czy po prostu wiekszosc ludzi uwaza ze to co robisz jest naganne?

odpowiedz