Strona główna serwisu
Żenujący dyplom dla kobiet

Żenujący dyplom dla kobiet

Jestem zszokowana, że takie zachowania mają miejsce w XXI w., to nieprzyzwoity, nieakceptowalny żart - mówi "Gazecie Wyborczej" pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania o seksistowskich życzeniach, które na 8 marca dostały urzędniczki ratusza w Pyrzycach.
Na dyplomie od kolegów z pracy mogły przeczytać m.in., jakie są rodzaje kobiet np. "Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał", "Damy - temu damy, tamtemu damy".

Nikt nie powinien sobie na to pozwolić, a co dopiero urzędnicy; ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. W urzędzie doszło do naruszenia konstytucji i kodeksu pracy - wskazuje pełnomocniczka, która zamierza zasugerować ratuszowi szkolenie nt. równych praw.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (93)
Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
67
~jak 2014-03-18 (08:26) 16 godzin i 28 minut temu

"ten żart ośmiesza nasze państwo - mówi Agnieszka Kozłowska-Rajewicz" - Naszego państwa POd wodzą obecnej ekipy już nic nie jest wstanie ośmieszyć bardziej!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
49
~marek 2014-03-18 (07:04) 17 godzin i 50 minut temu

żart tak samo idiotyczny jak ten cały feminizm! Nie dziwiłoby mnie i to ,że inicjatorkami życzeń były same p-anie!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
26
~Aga 2014-03-18 (07:59) 16 godzin i 55 minut temu

chyba w związku z szmuglowaniem ideologi dżender do przedszkoli i szkół trzeba będzie jeszcze dwa kibelki dobudować dla tych co są chłopakami ale czują się dziewczynami i dla tych coi są dziewczynami i czują się chłopakami. Tylko co bedzie jak taki się zakocha w płci przeciwnej, a już sobie zmanipulował krocze na inna płeć?

odpowiedz

zgłoś do moderacji