Strona główna serwisu
Zagadkowa śmierć. Ojciec mówi, że zabił dziecko, ale...
Zagadkowa śmierć. Ojciec mówi, że zabił dziecko, ale...

Zagadkowa śmierć. Ojciec mówi, że zabił dziecko, ale...

W ubiegłym tygodniu w jednym z mieszkań w Trzebini znaleziono zwłoki trzyletniego chłopca. Na policję zgłosił się ojciec dziecka, który twierdzi, że to on je zamordował. Jego wersja nie pokrywa się z wynikami sekcji zwłok - informuje RMF FM.
Z sekcji zwłok wynika, że osoby trzecie nie przyczyniły się do śmierci dziecka. Ojciec chłopca twierdzi jednak, że to on zabił chłopca. Mówi, że udusił dziecko.

Niewykluczone, że sekcja zwłok dziecka zostanie wykonana ponownie.

NaSygnale.pl: To, co z nią zrobili, mrozi krew w żyłach!
RMF FM, wp.pl

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (102)
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
62
~miki09 2012-02-13 (18:23) 7 godzin i 57 minut temu

W Sosnowcu ginie 6 miesieczne dziecko...... w innym miejscu Polski ojciec zabija synka, w jeszcze innym kobieta pali niemowle w piecu...... inna wyrzuca do piwnicy przypadkowym ludziom... Ostatnio pijany ojciec dusi i gwalci 3, albo 2 miesieczną córkę.... JA SIE PYTAM - do czego ten swiat zmierza???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
56
~m 2012-02-13 (17:02) 9 godzin i 18 minut temu

jest zbyt wiele tragedii z udzialem niewinnych i bezbronnych dzieci! Juz dawno prawo powinno ulec zmianie!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
46
~inka 2012-02-13 (17:16) 9 godzin i 4 minuty temu

Temu nikt nie wierzy choć się przyznaje, a Kasia W. robi wszystkich w bambuko i jej wierzą.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
22
~kosiarz 2012-02-13 (16:52) 9 godzin i 28 minut temu

Ludzie co sie z wami dzieje !!! ? :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
26
~Ula 2012-02-13 (16:58) 9 godzin i 22 minut temu

No proszę - tu gość się sam przyznaje, a nikt mu nie wierzy, a ewidentnej kłamczuchy prawie wszyscy bronią! Odpoczywaj w pokoju dziecko!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
20
~jkmw 2012-02-13 (19:44) 6 godzin i 36 minut temu

Facet po prostu ma tak wielkie poczucie winy że bierze na siebie odpowiedzialność za śmierć dziecka chociaż ono zmarło bez jego udziału. Biedny człowiek. Na pewno jest w rozpaczy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
21
~adam 2012-02-13 (19:11) 7 godzin i 9 minut temu

tak go milicja palowala ze chlop sie przyznal! a co mial zrobic jak juz tracil powoli przytomnosc

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
21
~Gienek 2012-02-13 (17:05) 9 godzin i 15 minut temu

Chyba wziął sobie za bardzo do serca,że dostanie NOWE ŻYCIE od p.Rutkowskiego ...? już się zaczyna...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
21
~Max 2012-02-13 (19:04) 7 godzin i 16 minut temu

Może chce zostać CELEBRYTĄ jak rodzice Madzi. Wiać teraz to prosta droga do sławy.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
15
~mama 2012-02-13 (19:10) 7 godzin i 10 minut temu

to nieźle wykonali tą sekcję zwłok. Ciekawe czy sekcja Madzi też tak wyglądała???

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
14
~jh 2012-02-13 (19:05) 7 godzin i 15 minut temu

co to za kraj sama patologja albo psy zagryzaja albo rodzice dzieci morduja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
13
~Darwin 2012-02-13 (18:30) 7 godzin i 50 minut temu

W Polsce prawie wyginęły już rotwailery zagryzające dzieciaki to teraz rodzice mordują. Tak tak...przyroda nie znosi pustki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
9
~k 2012-02-13 (17:48) 8 godzin i 32 minut temu

teraz nagle znajdujemy sie w swiecie rodzicow zabojcow o podwyzszonym ryzyku.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
10
~analizator 2012-02-13 (17:07) 9 godzin i 13 minut temu

W ramach treningu z kasy państwowej może tak po 10 sekcji zwłok na każdym nieboszczyku, wtedy patolodzy może czegoś nauczą się, przecież ten co zleca to nie płaci,m a w budżecie full kasy a jak zabraknie, to rząd znowu komuś skubnie i znów będzie można dysponować kasą niczyją jak mówili za komuny i za to nikt nie odpowiada, dobre, tak trzymać, tylko pamiętajcie od demokracji to krok od anarchii.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
12
~abcd 2012-02-13 (19:49) 6 godzin i 31 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
10
~Dorota 2012-02-13 (17:41) 8 godzin i 39 minut temu

Niestety konieczna jest kara śmierci. Śmierć za śmierć

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~Morriss 2012-02-14 (07:07) 19 godzin i 13 minut temu

Coraz więcej dzieci ginie tragicznie . Smutne to ale nic nie zapowiada zmiany na lepsze. Bieda,niedojrzałośc rodziców , brak perspektyw na wychowanie w godnych warunkach prowadzą do takich tragedii.I żadne nauki Kościoła tu nie pomogą.Bo ludzie mają już dość pustego gadania. Gdy już trafi się niechciane dziecko nikt tej rodzinie nie pomoże. Więc może lepiej umożliwić kobietom legalną aborcję a przynajmniej zakup w aptece środków wczesnoporonnych po które jeżdżą za granicę i bez problemu kupują. A kogo na wyjazd nie stać to właśnie tak rozwiązuje swoje problemy-zabijając. Mohery i nawiedzeni pewnie się oburza ale jak ta sytuacja się nie zmieni to takich tragedii będzie coraz więcej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
7
~an. 2012-02-13 (17:57) 8 godzin i 23 minut temu

co za okropny świat :(

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
8
~ja 2012-02-13 (17:36) 8 godzin i 44 minut temu

co sie dzieje z tym swiatem z tymi ludzmi.......

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
9
~Emeryt 2012-02-13 (16:55) 9 godzin i 25 minut temu

Może ze zdrowiem psychicznym ojca jest coś nie tak ?

odpowiedz