Strona główna serwisu
Z czego żyje i ile zarabia Jerzy Owsiak?

Z czego żyje i ile zarabia Jerzy Owsiak?

Z czego żyje Jerzy Owsiak? Co robi, gdy nie organizuje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Prowadzi wykłady dla managerów wyższego szczebla - czytamy w najnowszym numerze tygodnika "Wprost".
Jerzy Owsiak podczas 21. finału WOŚP Jerzy Owsiak podczas 21. finału WOŚP ()
W rozmowie z gazetą Jerzy Owsiak wyjawia, że źródłem jego utrzymania są wykłady dla takich koncernów, jak Tchibo, 3M czy Nestle. - Zapraszają mnie, żebym opowiedział, jak zbudować sukces i go nie stracić. Mówię, jak zaczynałem od zera, jak urosła Orkiestra, jak sam czuję, że osiągnąłem sukces. Tłumaczę, co zrobić, żeby nie zaszumiało w głowie i żeby mieć plany na przyszłość - tłumaczy Owsiak.

- Pokazujemy film o osiągnięciach Fundacji, o naszych ogólnopolskich programach medycznych. Ogromne emocje wzbudzają obrazki z obecnego "Woodstocku", gdzie przyjeżdżają setki tysięcy ludzi i odwiedzają nas tacy ludzie, jak Prezydenci Niemiec i Polski. Bywa, że na wykładzie ludzie wstają i zaczynają śpiewać "Sto lat!". W sumie takie zajęcia trwają godzinę i 15 minut. Za nie wystawiam rachunek - mówi Owsiak.

Jak przyznaje, takich wykładów w ciągu roku daje około 20. Na pytanie, czy jest to dobrze płatne zajęcie, odpowiada, że "jest to bardzo dobre źródło utrzymania".


Jaką sumę Owsiak otrzymuje za jeden wykład? Nie wiadomo. - Jest to absolutnie tajemnica kontraktu - zastrzega.
Wprost

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (326)
Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
135
~xzx 2013-03-25 (07:52) 1 godzinę i 57 minut temu

Mnie interesują dwie sprawy: 1. Dlaczego Jurek zastępuje ministra zdrowia w zaopatrywaniu w sprzet medyczny. 2 Ile kosztuje cała oprawa medialna tego całego przedsięwzięcia WOŚP

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
26
Zgadzam się z opinią
151
rychul3 2013-03-25 (03:17) 6 godzin i 32 minut temu

SZKODA, ŻE NIE POWIEDZIAŁ (I NIKT GO NIE ZAPYTAŁ) ILE Z KAŻDEJ OTRZYMANEJ OD LUDZI ZŁOTÓWKI FAKTYCZNIE PRZEKAZUJE NA POMOC DLA DZIECI!!! - WTEDY BYŚMY WIEDZIELI JAK TO RZECZYWIŚCIE WYGLĄDA!!!. ROCZNE SPRAWOZDANIA FINANSOWE WSZYSTKICH ORGANIZACJI T.Z. CHARYTATYWNYCH W POLSCE WINNY BYĆ PUBLIKOWANE WE WSZYSTKICH MEDIACH!!! - MOŻE BY TO WRESZCIE POKAZAŁO STAN FAKTYCZNY!!!.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 13

Nie zgadzam się z opinią
50
Zgadzam się z opinią
162
~kasa 2013-03-24 (23:56) 9 godzin i 53 minut temu

Żyć dostatnio za 20 wykładów rocznie? To musi być ponad 10 tys. zł za jeden godzinny wykład, jak nie więcej. Dobrze sie zarabia w przemysle dobroczynności. Przy tym 20 wykładów rocznie, co za wysiłek!! Ciekawe co na to naiwniaki, gratis biegające z puszkami na datki. I emeryci wrzucajacy do puszek ze swoich groszowych emerytur.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 8