Strona główna serwisu
Waldemar Pawlak: Niech się Piechociński bierze do roboty
Waldemar Pawlak: Niech się Piechociński bierze do roboty

Waldemar Pawlak: Niech się Piechociński bierze do roboty

Nowo wybrany prezes PSL poza rządem grozi powtórką z AWS czy SLD, gdzie partyjni liderzy próbowali sterować gabinetem z tylnego siedzenia - mówi "Gazecie Wyborczej" wicepremier Waldemar Pawlak.
B. prezes PSL Waldemar Pawlak B. prezes PSL Waldemar Pawlak ()
- Koncepcja, że szef partii nie wchodzi do rządu, była może dobrym chwytem, żeby zamieszać na chwilę w głowach działaczy na kongresie, ale realnie to zły pomysł - podkreśla.

Dlatego b. szef ludowców podtrzymuje zapowiedź, że w poniedziałek zrezygnuje z funkcji wicepremiera i ministra gospodarki. - Jeżeli większość kandydatów na zjazd uznała, że Janusz Piechociński będzie lepszym robotnikiem, to niech się bierze do roboty - mówi Pawlak.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (227)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
180
~ojoj 2012-11-19 (05:56) 23 godzin i 7 minut temu

No to Walduś z jadu się udusi. Już po występie było widać jak " bufon" to żuje ale tutaj chodzi o sprawy państwa - otrzeźwij człowieku i ty się weź do roboty.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
8
Zgadzam się z opinią
157
~figaro 2012-11-19 (05:51) 23 godzin i 12 minut temu

Patrzcie panstwo najwiekszy leser w histori Polski po 'okraglym stole'goni kogos do roboty !!! Pawlak spadaj i wiecej nie draznij swoja facjata !korzystaj z tego czego sie nachlapales przez te wszystkie !Won

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
150
~dw 2012-11-19 (05:56) 23 godzin i 7 minut temu

O 7 lat za długo ipad siedział na stołku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
131
~figaro 2012-11-19 (05:54) 23 godzin i 9 minut temu

Patrzcie panstwo najwiekszy leser po 'okraglym stole'goni do roboty !!!Panie zejdz juz ze sceny i oszczedz nam nerwow !!! Korzystaj z tego czego sie nachapales przez te wszystkie lata i zniknij !!! Won!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
128
~Cichy 2012-11-19 (05:52) 23 godzin i 11 minut temu

No proszę jak się WAŁACH obraził .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
119
~kasia 2012-11-19 (05:54) 23 godzin i 9 minut temu

cham ten Pawlak!sztywniak!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
114
~Bezposredni 2012-11-19 (05:51) 23 godzin i 12 minut temu

Nerwy mu puszczają???!! Za chwilę będzie szlochał spazmatycznie, kupi sobie pistolet i postara się otruć. Żałosny aparatczyk.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
102
~JAKUB 2012-11-19 (05:49) 23 godzin i 14 minut temu

Napewno sie wezmie niema ludzi niezastapionych !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
81
~Ed 2012-11-19 (05:52) 23 godzin i 11 minut temu

Panie Waldku, pan się nie boi ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
54
~longiś 2012-11-19 (07:54) 21 godzin i 9 minut temu

Pawlaka na kierowcę ciężarówki i niech tyra do 67lat -zobaczymy co będzie gadał albo na szwaczkę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
43
~gol 2012-11-19 (07:12) 21 godzin i 51 minut temu

Jak taki chłopek mógł być 7 lat w rządzie.Stworzył klikę.Świetnie , że został nie wybrany, ze straży też wynocha.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
37
~mar 2012-11-19 (07:54) 21 godzin i 9 minut temu

Cyniczny Walduś zupełnie bez klasy. Wyszła słoma z butów

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
38
~Anna 2012-11-19 (07:59) 21 godzin i 4 minuty temu

Bufon cholerny. Mumia chodząca. Jeszcze śmie pouczać Piechocińskiego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
28
~IP kontrolowane 2012-11-19 (07:52) 21 godzin i 11 minut temu

cyt ciężko pracować na najwyższe ceny gazu w (mowa o pawlaku )......zgadzam sie załatwił nas bez mydła. i w nagrode miał kase naszą. OK ale do tego jeszcze był miler !! tez swoje zrobił a dzis znowu dryguje w sld. Moje mysli ida raczej gdzie indziej. To MY płacimy za miernoty w rządzie! To My idziemy na wojny za idiotycznych wojskowych. Pytanie mam skromne- jak wybierać normalnych ludzi do partii do rządu...na stanowisko dyrektora szpitala. itp.. mowa o Państwowych funkcjach !! Do dzis nie sprawdza sie nic--moż e nowym kryterum bedzi e zapis w konstytucji ---jak niedostanie kwitu zaufania to na szafot !!. Przynajmniej byłoby czysciej w świecie polityki . Cos musimy z tym zrobic bo jak nie to mamy 500 lat wegetacji z szaleńcami.Miłego dnia !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
28
~Julek 2012-11-19 (07:04) 21 godzin i 59 minut temu

Pawlak przegrywa bez klasy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
28
~ds 2012-11-19 (07:06) 21 godzin i 57 minut temu

ten cały PSL,to ma tyle z rolnictwem wspólnego,co Żyd z Katolikem !!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
23
~rolo 2012-11-19 (05:58) 23 godzin i 5 minut temu

powiedział pierwszy hamulcowy

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
23
~KILER 2012-11-19 (08:25) 20 godzin i 38 minut temu

Panie Pawlak przegrana należy przyjąć z pokora :) co gniewamy sie na DEMOKRACJE!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
22
~nieznana 2012-11-19 (07:34) 21 godzin i 29 minut temu

To tylko przez Pawlaka będziemy dłużnej pracować. Poszedł za PO .Jemu nigdy nie zależało na ludziach tylko na stanowiskach. Bardzo dobrze ,że go wreszcie odsunęli od koryta

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
20
~Rolniczka 2012-11-19 (07:30) 21 godzin i 33 minut temu

Prawdoodobne,że beton niereformowalny z PSL zniszczy Piechocińskiego. Panie Pawlak może wszyscy w PSL są zaskoczeni ale nie rolnicy np.z mojego dośc szerokiego grona.Cieszymy się ,że Pana nie wybrano.Panie Piechociński życzymy wytrwałości i nowego spojrzenia na problemy rolnictwa . To,że Pan chce odejść nie dziwię się.Ale to ,że Pan chce tym zrobić na złość Piechocińskiemu,świadczy o prymitywiźmie i barku odpowiedzialności.

odpowiedz