Strona główna serwisu
Tragiczny wypadek k. Inowrocławia
Tragiczny wypadek k. Inowrocławia

Tragiczny wypadek k. Inowrocławia

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska od rzecznika prasowego komendanta wojewódzkiego w Bydgoszczy kom. Moniki Chlebicz w miejscowości Szadłowice, koło Inowrocławia, doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu samochodu osobowego z autobusem jedna osoba zginęła, a 38 zostało poszkodowanych. Droga krajowa nr 15 była w tym miejscu zablokowana przez osiem godzin.



Ofiarą śmiertelną jest kierowca, który prowadził auto. Samochód osobowy marki audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka autobus.

Autokar przewoził 40 pracowników jednej z fabryk. Na miejsce przyjechały cztery karetki pogotowia, które przewiozły do Powiatowego Szpitala im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu aż 38 pasażerów autobusu, skarżących się na dolegliwości po wypadku. Stan kilku z nich lekarze określają jako poważny, ale życiu żadnego z poszkodowanych nic nie zagraża.

Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, a ruch kierowano objazdami. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policyjni biegli.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (107)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~xyz 2010-04-07 (11:49) 15 godzin i 11 minut temu

Powiem jedno INOWROCŁAW MUSI MIEC OBWODNICE!!!!!!!!!! - Kiedy ona bedzie??????to pytanie do Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / obiecanki cacanki a głupiemu radość!!!!!!!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ig88 2010-04-09 (17:38) 9 godzin i 22 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~litwin 2010-04-07 (09:09) 17 godzin i 51 minut temu

To napewno wina TIRa. TIRy na tory.!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~medor z lotwy 2010-04-07 (09:08) 17 godzin i 52 minut temu

To wina TIRa. TIRy na tory. Zlikwidowac transport kolowy w polsce.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 11

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~ciekawski 2010-04-07 (09:07) 17 godzin i 53 minut temu

Dlaczego na załączonej czerwonej mapie wszystkie województwa mają zaznaczone jedno miasto, a kujawsko-pomorskie dwa?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 24

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~franco 2010-04-07 (09:22) 17 godzin i 38 minut temu

TIR'y na tory? RACJA! W ciężarówkach siedzą psychole!! Każdy badania ma za 100 u łapówkarza.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
basiol74 2012-06-24 (14:52) 12 godzin i 8 minut temu

ja tez nie mam prawa jazdy na tiry, ale jezdze duzo poniewaz pracuje w niemczech. nauczcie sie jezdzic samochodami osobowymi, barany jedne. jakos jak ja widze to kierowcy tirow maja wieksza kulture jazdy niz kierowcy osobowek, widze to w Polsce i na zachodzie... szacun dla wszystkich kierowcow...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~basiol74 2012-06-24 (14:40) 12 godzin i 20 minut temu

a co wam tiry winne, barany jestescie !!!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Susanna 2010-04-08 (13:08) 13 godzin i 52 minut temu

Ci, którzy go nie znali niech się w ogóle nie odzywają. On był spokojnym i dobrym człowiekiem. ...był...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~kierowca 2010-04-07 (21:22) 5 godzin i 38 minut temu

Zwolnij ! Jeżdżę codziennie i widzę jak kretyni pędzą po śmierć swoją i niewinnych ludzi. Nie potrafimy jeździć normalnie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~tez kierowca 2010-04-07 (12:37) 14 godzin i 23 minut temu

prawda pewnie jest gdzies pośrodku. Zwłaszcza ze nawet trudno ustalic czy audi prowadzila kobieta czy mezczyzna. A wydawaloby sie ze jest to oczywiste juz na pierwszy rzut oka... ja mialem w ubieglym roku 3 stluczki i wszyscy "poszkodowani" twierdzili ze OCZYWISCIE to moja wina. Szkoda tylko ze policja miala na ten temat inne zdanie. A tu zaraz sie dowiem, ze gdybym byl dobrym kierowca to bym nie mial 3 stluczek, bo wystarczylo zahamowac. I pewnie ze wystarczylo, ale nie lubie cwaniaczkow za kierownica skrecajacych z lewego pasa w prawo...:)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~DONA 2010-04-07 (10:27) 16 godzin i 33 minut temu

Ten łysy który jechał osobowym samochodem zapewne był pod wpływem alkocholu, albo jechał z nadmierną prędkością.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~adam s 2010-04-07 (10:13) 16 godzin i 47 minut temu

przed laty miałem podobny wypadek ,jadący przede mną samochód ciężarowy zaczepił na zakręcie drogi przyczepą o nadjeżdżający z przeciwko samoćhód ciężarowy,który na skutek uderzenia zjechał na lewą stronę i zderzył się czołowo z moim samochodem osobowym- cud ,że przeżyłem z niewielkimi obrażeniami z mojego samochodu tylko pokrywa bagażnika i tylna oś nadawały się do dalszego użytku ,współczuje ofiarom wypadku

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~twardy 2010-04-07 (09:42) 17 godzin i 18 minut temu

a czemu nikt nie pomyślał przy remoncie drogi żeby ją poszerzyć. Przecież jest to droga z Poznania na Olsztyn. Ruch duży. Wielokrotnie widziałem tam zdesperowanych kierowców chcących kogoś wyprzedzić.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~*** 2010-04-07 (09:41) 17 godzin i 19 minut temu

Szadłowice - Latkowo - do pierwsza (z dwóch) długa prosta, gdzie można wyprzedzić inne samochody na trasie Ino - Toruń. Tam zawsze będą wypadki, dopóki Inowrocław nie doczeka się obwodnicy i dwupasmowych dróg do Torunia i Bydgoszczy. Ino - to miasto jest skazane na zaściankowość, niestety władze ciągle 'miotają' się między fikcyjną wizją miasta uzdrowiskowego (to nigdy nie podniesie gospodarczo 80 tys miasta !!!) a utrzymaniem dochodów z setek prywatnych zakładów, "PPH" itp. - gdzie jedynie pewną pracę mają 'twórczy' księgowi.... ja jestem już daleko ...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Marian 2010-04-07 (09:39) 17 godzin i 21 minut temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst. Pomóżcie!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~mike 2010-04-07 (09:35) 17 godzin i 25 minut temu

a skad wiesz? moze tylu zatrudnial a oni bede na zwolnieniui kto zarobi aby im wyplacic ? pomyslales lecac z graba po forse kazdego pierwszego?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Marian 2010-04-07 (09:34) 17 godzin i 26 minut temu

Nie rozumiem o czym jest ten tekst

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
depa3 2010-04-07 (09:34) 17 godzin i 26 minut temu

Widoczne musimy wiecej płacić na takie instytucje, bo nie sztuka jest zrobic jakis "kurs" i pracować. a gdzie są szkolenia dla takich pracowników? a podnoszenie kwalifikacji? nic takiego nie ma wiec nie ma co sie dziwić. a pamietajcie o tym ze podatki płacicie głownie na ul. Wiejską i na kryminał!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~bm 2010-04-07 (09:19) 17 godzin i 41 minut temu

Zablokowali dzisiaj z powodu tego wypadku wyjazd na Toruń. Dwóch młodych gliniarzy postawiło sobie samochód w poprzek ronda i zadowoleni usmiechnięci prowadzili pogawędkę. Nie miałem pojęcia czy mam ominąć wogole te trasę czy tylko wyjechać na nią inna drogą. Zrobiłem to drugie i musiałem zawracać. Lepsi są jeszcze strażacy z Ina. To sa dopiero zakute łby. 3 tygodnie temu podczas mgły (3 wypadki na trasie) postawili samochód w poprzek drogi, przed wypadkiem, ludzie wyjeżdżając z mgły chamowali aby w nich nie uderzyć i wpadali jeden na drugiego.

odpowiedz