więcej

lubuskie

Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą.

PAP |  dodane 2011-12-22 (14:55) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 15 godzin i 18 minut temu
drukuj

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 27 w pobliżu Nowogrodu Bobrzańskiego w powiecie zielonogórskim. Doszło tam do zderzenia renaulta laguny z samochodem ciężarowym.



- Na miejscu zginął kierowca pojazdu osobowego - poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny. Organizowane są objazdy.

Droga nr 27 łączy na tym odcinku Zieloną Górę z Żarami, a sam Nowogród Bobrzański znajduje się mniej więcej w połowie odległości między tymi miastami.

(aka)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 1 11.11%
nie 8 88.89%

W innych serwisach

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (19)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~SIWY 2012-12-22 (13:39) 1 rok 7 miesięcy 5 dni 16 godzin i 34 minuty temu

BACA - POKÓJ TWOJEJ DUSZY ***

odpowiedz

0
0
~świdnica 2012-07-26 (18:59) 2 lata 1 dzień 11 godzin i 14 minut temu

bezmyślność ludzi to jedno a wykonanie i parametry drogi to drugie w pakiecie daje tragedie

odpowiedz

0
0
~glada 2012-07-26 (01:10) 2 lata 2 dni 5 godzin i 3 minuty temu

połowa ludzi powinna jezdzic rowerami to by żyli długo i szczesliwie

odpowiedz

0
0
~Piorun 2012-07-25 (20:46) 2 lata 2 dni 9 godzin i 27 minut temu

Nie umita jezdzic tonie jezdzijta

odpowiedz

0
2
~alantransports 2012-07-25 (10:51) 2 lata 2 dni 19 godzin i 22 minuty temu

Fajny odcinek...niezle mozna pocisnac heh jak sie ma czym:)

odpowiedz

2
0
~majesiu 2012-07-24 (18:40) 2 lata 3 dni 11 godzin i 33 minuty temu

To jest droga smierci. Tam tez zgineli kilku moich znajomych.

odpowiedz

1
0
~nb 2012-07-19 (22:58) 2 lata 8 dni 7 godzin i 15 minut temu

N.B-Z.B---------------na tej trasie zginela rodzina 3 osoby ojciec matka i syn i dalej nikt ztym nic nie robi

odpowiedz

3
0
~Zielonogórzanin 2012-07-17 (16:53) 2 lata 10 dni 13 godzin i 20 minut temu

Ta droga ma do siebie to, że jest tam masa wypadków. Co z tego, że nawierzchnia jest nowa, równa etc. skoro ludzie jeżdżą tam jak wariaci ? Nie piszę tutaj oczywiście o tym akurat wypadku, bo żadnych szczegółów w artykule nie podano, ale wiem, co tam się czasami dzieje.

odpowiedz

21
0
~nikt wazny 2011-12-22 (15:46) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 14 godzin i 27 minut temu

dlaczego nikt nie moderuje tych komentarzy? czy ja zawsze musze sie zdenerwowac ? ludzie nie maja sumienia rozumu i juz sama nie wiem czego piszac tak bezmyslne komentarze.Szczere wyrazy wspolczucia dla tych ktorym smierc zabrała radosc

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~JA 2011-12-22 (16:30) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 13 godzin i 43 minuty temu

Boże ludzie jak możecie -przecież on miał rodzinę która go kochała....ja niedawno straciłam syna w wypadku i też o nim pisali chociaż był tylko pasażerem.Zastanówcie się....POKÓJ JEGO DUSZY-kondolencje dla rodziny.

odpowiedz

2
6
~pawel 2011-12-22 (16:15) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 13 godzin i 58 minut temu

no proszę zginął w Polsce ,a mógł pojechać do Afganistanu i tam byłby...bezpieczny!

odpowiedz

1
12
~Mikołaj 2011-12-22 (16:07) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 14 godzin i 6 minut temu

I dobrze. Znów poprosił o Renault w tym roku. Miałem tego dość.

odpowiedz

4
0
pawelno18 2011-12-22 (15:58) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 14 godzin i 15 minut temu

brawura robi swoje !

odpowiedz

3
0
~slavvciu 2011-12-22 (15:46) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 14 godzin i 27 minut temu

a może dokładniejsze info??

odpowiedz

0
5
~longer21110 2011-12-22 (15:44) 2 lata 7 miesięcy 5 dni 14 godzin i 29 minut temu

czyli ktoś taki jak Ty???

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Sondaż IBRiS Homo Homini: wielka premia za zjednoczenie dla PiS
dodane 2014-07-28 (04:15) 1 godzinę i 58 minut temu

Obama do Netanjahu: konieczne jest natychmiastowe wstrzymanie ognia w Gazie
dodane 2014-07-27 (23:05) 7 godzin i 8 minut temu

Prof. Chazan wróci do szpitala im. Świętej Rodziny?
dodane 2014-07-28 (00:15) 5 godzin i 58 minut temu

Prof. Wiesław Binienda doradcą Baracka Obamy
dodane 2014-07-27 (21:10) 9 godzin i 3 minuty temu

Polska dziennikarka ciężko raniona w strefie walk na wschodzie Ukrainy
dodane 2014-07-27 (17:55) 12 godzin i 18 minut temu

10 osób rannych, w tym dwoje dzieci. Wypadek w Łódzkiem
dodane 2014-07-27 (19:15) 10 godzin i 58 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie czujesz się bezpiecznie w Polsce?

liczba oddanych głosów: 11167