więcej

małopolskie

Satanistyczne symbole w logo miasta?.

Polska |  dodane 2010-07-20 (11:52) 4 lata 5 miesięcy 23 godziny i 7 minut temu
drukuj


Satanistyczne symbole w logo miasta?
opinie
Młodzi ludzie z Duszpasterstwa Akademickim "Strych" dopatrzyli się znaków okultystycznych i satanistycznych oraz odniesień do symboliki środowisk homoseksualnych w logo Nowego Sącza. Wysłali w tej sprawie list do mieszkańców i domagają się zmiany nowego logo - informuje 'Gazeta Krakowska".

Nowe Logo miasta, to otwarta kolorowa dłoń z czarną kropką w środku i z hasłem "Nowy Sącz dobrze wróży".

Sprzeciw autorów listu budzą trzy elementy logo: dłoń skojarzona z hasłem "dobrze wróży", która w ten sposób nawiązuje do wróżenia z dłoni, czego kościół katolicki nie akceptuje.Czarna kropka pośrodku dłoni, to ich zdaniem znak w środowisku satanistów zwany "zakropkowaniem", czyli oddaniem się we władanie szatana. Ostatni element, który wzbudza sprzeciw, to wielobarwność logo, który autorom listu kojarzy się z symboliką środowisk homoseksualnych.

Ojciec Robert Więcek, który jest opiekunem duszpasterstwa zaznacza, że nie jest autorem listu, ale podziela opinie wychowanków. - Jeśli ktoś wyznaje chrześcijański system wartości, to nie może pozostać obojętny- - uważa.

Prezydent Ryszard Nowak (PiS) powiedział gazecie, że jest zaskoczony treścią listu i nie jest pewien, na ile poważnie powinien ją traktować. Nie wykluczył, że akcja została przez kogoś zainspirowana, aby go zdyskredytować przed wyborami samorządowymi.

Polecamy w wydaniu internetowym: www.polskatimes.pl

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 21 39.62%
nie 32 60.38%

W innych serwisach

Oficjalne wydanie internetowe: Polska - Gazeta Krakowska


Opinie (253)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~ddd 2010-07-27 (11:51) 4 lata 4 miesiące 23 dni 23 godziny i 9 minut temu

Czy ci ludzie mają dobrze z głową?
Nawet jeśli Kościół Katolicki nie akceptuje wróżenia z dłoni, to co z tego? Czy to jest logo Kościoła czy miasta?!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~cienciv 2010-07-25 (12:15) 4 lata 4 miesiące 25 dni 22 godziny i 45 minut temu

Nie wierzę, że można być tak nawiedzonym!!!
Ale jak widać...Tragedyja

odpowiedz

1
0
~adam 2010-07-22 (19:02) 4 lata 4 miesiące 28 dni 15 godzin i 58 minut temu

to w indiach jest pelno satanistow ,tam kropki
nosza na czolach .jacy ludzie potrafia miec pokrecone rozumki szczegolnie nasi polscy pseudo katolicy .zacznijcie sami myslec katole nie sluchajcie wrogiej (watykanskiej ) propagandy .

odpowiedz

1
0
~aneczka wałcz 2010-07-21 (10:21) 4 lata 5 miesięcy i 39 minut temu

bez przesady !!
już nie mają się o co czepiać????? gdyby zaproponowali nowe kolory, to też by było źle!!!!! jacyś chorzy ludzie, normalnie! nudzi im się chyba!

odpowiedz

1
0
~Nekromanta 2010-07-21 (07:52) 4 lata 5 miesięcy 3 godziny i 8 minut temu

phi, idioci!
Znajdą się idioci co im się wszystko przypomina satanizm!

odpowiedz

1
0
~Kazimierz 2010-07-20 (14:55) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 5 minut temu

Jak już zaczniemy czukać ...
W każdym kościele propaguje się okrutną zbrodnię -męczeńską śmierć na krzyżu. Czy taką propagandę powinni oglądać ludzie młodzi, jeszcze nie skażeni złem tego świata?

odpowiedz

1
0
~alcia1234 2010-07-20 (14:54) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 6 minut temu

symbole
RĘCE OPADAJĄ!- chory kraj,chorzy ludzie...

odpowiedz

1
0
~JA 2010-07-20 (14:42) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 18 minut temu

Głupia moda na jeszce głupsze loga na które wydaje się duże pieniądze
nawiedzeni PO szkoleniach transeuropejskich narażaja na koszty miasta głupawymi promocjami jakz szablonu głupiego naśladuje głupszy

odpowiedz

1
0
~Leszek 2010-07-20 (14:41) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 19 minut temu

i
Ludzka głupota faktycznie nie zna granic. To oni pisząc ten sprzeciw nie używali czarnej kropki nad "i". Tragedia umysłu, o ile ten umysł jeszcze u nich jest, inaczej już tylko tragedia.

odpowiedz

1
0
~janzbigo 2010-07-20 (14:40) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 20 minut temu

Upiory inkwizycji?
Czyzby upiory inkwizycji powstaly? Szukajcie szatanow w swoich szeregach. Jest ich wielu, i nadal bezkarni.

odpowiedz

1
0
~stefan 2010-07-20 (14:38) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 22 minuty temu

do szpitala psychiatrycznego z nimi
zanim zrobią komuś krzywdę

odpowiedz

1
0
irbis61 2010-07-20 (14:35) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 25 minut temu

Kazdy widzi swait przez przymat swojego własnego umysłu !
Jesli umysl jest zawirowany i zaciemniony - tak tez i bezie widzial swiat i ludzi !

odpowiedz

1
0
~yo 2010-07-20 (14:31) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 29 minut temu

Proponuje poddac badaniom psychiatrycznym autorow listu
moze nie jest jeszcze za pozno na leczenie.

odpowiedz

1
0
~wawa77 2010-07-20 (14:27) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 33 minuty temu

buhahahahahahahahaha

odpowiedz

1
0
~unih 2010-07-20 (14:27) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 33 minuty temu

a skąd oni to wiedzą ?
Większość obywateli nie zna takiej symboliki, ponieważ nie ma nic wspólnego z rzekomym wróżbiarstwem i homoseksualizmem, i tu rodzi się pytanie skąd taka wiedza u wychowanków kościoła, a może właśnie oni to uprawiają ?

odpowiedz

1
0
~myślący 2010-07-20 (14:26) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 34 minuty temu

SATANIŚCI ?
Wyznawcy "kultu szatana" są łatwo rozpoznawalni: ubierają sie na czarno, nie zakładają rodzin, starają się werbowac młodzież i twierdzą, że robią wszystko dla dobra ludzi. Wśród nich często jest uprawiany homoseksualizm i pedofilia, ale nigdy sie do tego nie przyznają. Złapani na gorącym uczynku twierdzą, że są tylko słabymi ludżmi którzy pobłądzili.

odpowiedz

1
0
irbis61 2010-07-20 (14:15) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 45 minut temu

Ciekawe ...
A skad ci Młodzi ludzie z Duszpasterstwa Akademickim "Strych" sa tak dobrze zaznajomieni z symboliką gejowską ?

odpowiedz

1
0
~mw 2010-07-20 (14:12) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 48 minut temu

upały jednak szkodzą
jak w tytule.

odpowiedz

1
0
~Marker 2010-07-20 (14:12) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 48 minut temu

Wycofajcie jeszcze 666! A najlepiej liczbę 6, bo to może byc skrót!
Oj! Nie dostało się niektórym rozumku.....!

odpowiedz

1
0
~Belaspoon 2010-07-20 (14:05) 4 lata 5 miesięcy 20 godzin i 55 minut temu

Oszołomstwo
Nie brak ludzi, których klapki na oczach przesłaniają, to że średniowiecze się już skończyło. Nadchodzi wolność i swoboda, a takie karaluchy przesiąknięte zabobonami niech swe obliczę schoweają za grube mury klasztorne albo domostwa, bo coraz więcej jest tych, którzy widzą prawdę i wolni są od mistyfikacji i oszustwa trwającego od ponad dwuch tysiącleci. Zaprawdę!

odpowiedz