Strona główna serwisu
Rzecznik ministra sportu po wpisie na Twitterze rezygnuje z funkcji

Rzecznik ministra sportu po wpisie na Twitterze rezygnuje z funkcji

• Bartosz Zbroja pełnił funkcję rzecznika od 5 stycznia. Wcześniej pracował jako dziennikarz oraz konsultant ds. public relations
• Po wpisie na Twitterze, komentującym galę Człowieka Roku "Wprost", podał się do dymisji
W poniedziałek odbyła się gala Człowieka Roku "Wprost". Tytułem za 2015 rok nagrodzony został Jarosław Kaczyński.

Bartosz Zbroja, rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki opublikował sondę, w której nie przebierając w słowach zapytał o to, kto w pochlebstwach jest najlepszy. We wtorek z kolei przeprosił za swoje zachowanie i napisał: "Przepraszam za swoje nieodpowiedzialne i niefortunne zachowanie". Dodał, że zrezygnował z funkcji rzecznika.




Redakcja tygodnika "Wprost" na internetowej stronie tygodnika podkreśliła, że prezes Prawa i Sprawiedliwości "posiada dziś wpływy, o jakich polscy politycy w ostatnich 27 latach mogli tylko pomarzyć". "Jako przywódca obozu politycznego, który zdobył pełnię władzy w kraju, może dziś wyznaczać kierunki polityki wewnętrznej i zagranicznej" - uzasadniła redakcja.

View post on imgur.com


Następnie dodał:


View post on imgur.com


Sonda na koncie rzecznika wzbudziła na Twitterze skrajne emocje.












Zbroja zaczął pracę jako rzecznik prasowy Ministerstwa Sportu i Turystyki 5 stycznia 2016 roku. Wcześniej pracował jako dziennikarz oraz konsultant ds. public relations i marketingu sportowego - czytamy w serwisie WirtualneMedia

Zobacz również: Atak śmiechu Kaczyńskiego w Sejmie. Co go tak rozbawiło?

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (204)
Nie zgadzam się z opinią
280
Zgadzam się z opinią
854
primjack 2016-02-02 (09:52) 22 godzin i 29 minut temu

Brawo chłopaku , w końcu ktoś nazwał rzeczy po imieniu i nie włazi kaczorowi w kuper , BRAWO

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 7

Nie zgadzam się z opinią
71
Zgadzam się z opinią
279
~JJ 2016-02-02 (08:49) 23 godzin i 32 minut temu

Panie Bartoszu jest Pan "Kimś". Jest Pan Super.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
56
Zgadzam się z opinią
240
PaniXX 2016-02-02 (09:46) 22 godzin i 35 minut temu

Brawo ,żeby wszyscy pisowcy byli tacy uczciwi ,ale to MARZENIA

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
60
Zgadzam się z opinią
239
~xwe3rx 2016-02-02 (10:17) 22 godzin i 4 minuty temu

brawo, ma gość gest a to Kaczyński powinien podać się do dymisji że takie nagrody odbiera. Ciągnie Polskę na dno i jeszcze śmietankę spija i nabija kabzę kolesiowi z radja maryja

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
35
Zgadzam się z opinią
185
~patriota 2016-02-02 (11:06) 21 godzin i 15 minut temu

Ma chłopak racje, tylko nieliczni ludzie z klasą mogą powiedzieć co myślą o tych bezmózgowcach.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
50
Zgadzam się z opinią
170
~Hal Ambler 2016-02-02 (10:04) 22 godzin i 17 minut temu

Dowalił Panu Kaczyńskiemu, a następnego dnia złożył rezygnację ze stanowiska... No rzeczywiście - prawdziwy ''bohater'' :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
44
Zgadzam się z opinią
156
~? 2016-02-02 (11:12) 21 godzin i 9 minut temu

Kempa to bez nawilżania na sucho daje się w...mać, zresztą takie paskudztwo kto by chciał, pies z kulawą nogą omija dużym łukiem to niekształtne, przygarbione monstrum...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
114
~AZOt 2016-02-02 (11:26) 20 godzin i 55 minut temu

Wpis rzecznika na Twitterze sensowny. Ale pojawia się pytanie - Po co wcześniej pchał się w PiSowskie bagno?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
13
Zgadzam się z opinią
101
~arti 2016-02-02 (11:16) 21 godzin i 5 minut temu

Przyznaję...temperament,jakiego nie spotkałem dotąd w PiSie.Pomijając,kto nawilzal,a komu zrobiono dobrze (bo tu Pana Zbroje w pełni popieram),sprawa odkrywa inna kwestie -niedojrzałość emocjonalna tych naszych 'elit'.Tak na Face,jak i Twitterze plotą co im ślina na język przyniesie,czy to po lufce whisky czy zupełnie na trzeźwo,jak nastolatki po udanym melanżu.Nie godzi się,a konsekwencje jak widac tragikomiczne😊

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
96
~And 2016-02-02 (12:01) 20 godzin i 20 minut temu

Brawo! zachował Pan siebie a nie sprzedał się!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
97
~Normalny 2016-02-02 (11:06) 21 godzin i 15 minut temu

Od wieków prześladowano mówiących prawdę ( najsłynniejszym przykładem jest Jezus ) .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
97
~AMA 2016-02-02 (08:29) 23 godzin i 52 minut temu

POWINIEN GOSCIU SAM SIE SPAKOWAC...[O KONFITURACH TO BYLO TTRAFNE]

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
17
Zgadzam się z opinią
81
~Koneser 2016-02-02 (12:28) 19 godzin i 53 minut temu

Szacuneczek dla Pana Bartka, bardzo ładnie załatwiony temat, przed i po. Chętnie bym postawił Panu browarka, cieszę się że mam takiego współobywatela.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
18
Zgadzam się z opinią
79
~brattttt 2016-02-02 (11:15) 21 godzin i 6 minut temu

musi mieć lepszą pracę, pozdrawiam na nowej drodze życia :) (może w kodzie?)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
35
Zgadzam się z opinią
81
~Liar 2016-02-02 (09:54) 22 godzin i 27 minut temu

Pewnie na tego wstrętnego żyda kalksteina jarusia ma haki. Choć żydzi zadbali, żeby teczka balbiny zniknęła i było czysto.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
38
~rupert21 2016-02-02 (10:25) 21 godzin i 56 minut temu

Przecież to jest szyderstwo z wazaliniarzy a nie z Kaczyńskiego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
31
Zgadzam się z opinią
53
~Vito 2016-02-02 (09:23) 22 godzin i 58 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
23
~lizanie duuu..... 2016-02-02 (12:02) 20 godzin i 19 minut temu

Gosciu pokazal ze ma.jaja i jest inteligetny nie ma za co przepraszac uderzyl w 100 % prawdą .....a reszta niech uderzy sie w piers a szczegolnie z S.P

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
28
Zgadzam się z opinią
41
~John 2016-02-02 (11:22) 20 godzin i 59 minut temu

Niezły z niego konsultant PR. Ciekawe ile kasy zgarnął za ten numer.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
55
Zgadzam się z opinią
68
~jabol 2016-02-02 (09:13) 23 godzin i 8 minut temu

No wszystko cacy.....Tylko co to ma wspólnego ze sportem?????? Widać chłopczyna się baaaardzo nudzi!!!!!!

odpowiedz