Strona główna serwisu
Rosyjska armia przejęła m.in. 65 gruzińskich czołgów

Rosyjska armia przejęła m.in. 65 gruzińskich czołgów

Armia rosyjska potwierdziła przejęcie w strefie konfliktu gruzińsko- południowoosetyjskiego ponad stu gruzińskich ciężkich pojazdów wojskowych, w tym 65 czołgów.
Wśród przejętych pojazdów jest także pięć wyposażonych w rakiety ziemia-powietrze - podał przedstawiciel dowództwa rosyjskich sił lądowych płk Igor Konaczenkow.

Gruziński sprzęt wojskowy, zajęty przez armię rosyjską, zaprezentowano w sobotę dziennikarzom w Cchinwali. Sprzęt ten m.in. pochodził z USA, Czech i Turcji. Wśród czołgów znalazły się też rosyjskie T-72, poddane remontowi i modernizacji na Ukrainie.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (42)
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~FREDO 2008-08-16 (15:44) 9 godzin i 38 minut temu

polscy "gieroje", jak Rosjanie wejdą do nas. Niedługo.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~obiektywny gosc 2008-08-16 (23:51) 1 godzinę i 31 minut temu

bo to Gruzja za podszeptem Usa .zaatakowal separtaystow w Osetii takie sa slowa prez Gruzjii i tego sie nie da zatuszowac .. ale przekrecac i manipulowac sie niektorym udaje .

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~wiera 2008-08-16 (15:52) 9 godzin i 30 minut temu

Bohaterscy Gruzini zostawili czołgi bo na lawetach więżli autka z zachodu.

odpowiedz

zgłoś do moderacji