więcej

łódzkie

Problemy na lotnisku w Łodzi. Samolot nie wylądował.

PAP |  aktualizacja 2011-11-17 (22:36) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 2 godziny i 12 minut temu
drukuj

Gęsta mgła utrudnia ruch na łódzkim lotnisku im. Władysława Reymonta - z tego powodu samolot z East Midlands został przekierowany na lotnisko w Katowicach, a ostatni lot z Londynu Stansted - do Warszawy.

- Pasażerowie, którzy mieli odlecieć tym samolotem z Łodzi autokarami przewiezieni zostaną do Katowic i Warszawy - powiedziała rzeczniczka Portu Lotniczego Łódź Ewa Bieńkowska.

Przedstawiciele lotniska nie wykluczają, że mgła może się utrzymać do piątku rano.

Wieczorem, zgodnie z rozkładem, lądowały i wystartowały z Łodzi samoloty do Londynu Luton, Edynburga i Liverpoolu.

Zobacz: Prognozę pogody w Łodzi

(bart, ah)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 23 65.71%
nie 12 34.29%

Przeczytaj też

Potężna wichura sparaliżowała lotnisko

dodane 2011-12-07 (13:31) 2 lata 10 miesięcy 18 dni 11 godzin i 17 minut temu

Wpadka linii lotniczych: zapomnieli o rządowej delegacji

dodane 2011-11-25 (20:40) 2 lata 11 miesięcy 4 godziny i 8 minut temu

Gęsta mgła sparaliżowała lotnisko w Holandii

dodane 2011-11-23 (12:43) 2 lata 11 miesięcy 2 dni 12 godzin i 5 minut temu

Utrudnienia na jednym z największych lotnisk w Europie

dodane 2011-11-22 (08:55) 2 lata 11 miesięcy 3 dni 15 godzin i 53 minuty temu

Gęsta mgła sparaliżowała europejskie lotniska

dodane 2011-11-21 (13:34) 2 lata 11 miesięcy 4 dni 11 godzin i 14 minut temu

O włos od tragedii - piloci samolotu zgubili się we mgle

dodane 2011-11-18 (05:10) 2 lata 11 miesięcy 7 dni 19 godzin i 38 minut temu

Mgła opóźni przylot Janukowycza do Polski

aktualizacja 2011-11-15 (11:16) 2 lata 11 miesięcy 10 dni 13 godzin i 32 minuty temu

Mgła nad Okęciem. Odwołane i przekierowane samoloty

dodane 2011-11-03 (18:01) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 6 godzin i 47 minut temu

Synoptycy ostrzegają: to może utrudnić loty samolotów

dodane 2011-11-03 (13:15) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 11 godzin i 33 minuty temu

Krakowskie Balice już nie są sparaliżowane mgłą

aktualizacja 2011-11-03 (13:39) 2 lata 11 miesięcy 22 dni 11 godzin i 9 minut temu

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (40)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

12
7
AZAZEL 666 2011-11-17 (21:05) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 43 minuty temu

I znowu mgła tylko strzałów nie było słychać

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

4
1
~obserwator 2011-11-18 (03:09) 2 lata 11 miesięcy 7 dni 21 godzin i 39 minut temu

Zauważyliście że kiedy jest mowa o wypadkach samolotowych,albo o tym co było na lotnisku w Warszawie,czy Łodzi to chore mutanty od razu nawiązują do Smoleńska.Pisząc o brzozie,MAKU,Macierewiczu itp.Tu w większości nie piszą normalni ludzie, tu piszą internetowi mutanci którym powoli mózgi sie cofają do wstecznictwa zezwierzęcenia.Poronione dzieci neo.

odpowiedz

1
1
~herman van R. 2011-11-17 (23:23) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 25 minut temu

Nie ma pieniędzy na ILS III. Dotowanie rolnictwa i górnictwa jest najważniejsze.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
4
~łodziak 2011-11-17 (22:44) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 2 godziny i 4 minuty temu

Nic ci ludzie nie stracili ,w łodzi z oszczędności latarnie nie świecą tak że nic nie widać ,czuć tylko smród w tramwajach i autobusach .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~nick 2011-11-17 (23:40) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 8 minut temu

A nasz Adaś M kilka razy lądował we mgle. Startował nie było mgły i lotniska nie zmieniał.

odpowiedz

2
12
~szok 2011-11-17 (22:50) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 58 minut temu

to tam jest lotnisko???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~marek 2011-11-17 (23:22) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 26 minut temu

a nie lepiej do poznania jest chyba blizej i szybciej bo maja autostrade

odpowiedz

4
3
~irek 2011-11-17 (21:10) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 38 minut temu

dziadostwo haha

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
2
~df 2011-11-17 (23:15) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

takie zjawisko jak mgła widocznie znana jest od niedawna, że do dzisiaj inżynierowie i specjaliści nie poradzili sobie aby wyprodukować specjalnie czujniki lub kamery, które wspomogą pilotów podczas takich warunków.

odpowiedz

29
9
~Artiiii 2011-11-17 (21:00) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 48 minut temu

Mgła ? Taką mgłę to Kapitan wrona wciąga lewą dziurką w nosie , a staruje i ląduje z zawiązanymi oczami . Gęsta mgła to była we wtorek w Zelowie koło Bełchatowa . Była tak gęsta , że chłopu wszystkie konie w stajni podusiła !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
1
~reporter24 2011-11-17 (22:01) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 2 godziny i 47 minut temu

Palikot : Zalegalizujmy londowanie we mgle .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
1
ttt6 2011-11-17 (22:01) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 2 godziny i 47 minut temu

A nie blizej lotnisko w Poznaniu i AUTOSTRADA szybka

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
1
~pilot 2011-11-17 (22:48) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 2 godziny i 1 minutę temu

I po co w ogóle o tym piszecie??? mgła na lotnisku i przekierowania na inne lotniska to codzienność. Nic nadzwyczajnego!!!!!!!!!!!

odpowiedz

9
4
~ASD 2011-11-17 (21:23) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 25 minut temu

Wow niemożliwe mgła w Łodzi , news na wagę Nobla , Oscara , Złotych Lwów , Pulitzera i Wirtutti Militari.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
18
~A 2011-11-17 (21:39) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 9 minut temu

Pewnie ten samolot pilotowali jacyś nieudacznicy wojskowi, jak ci pod Smoleńskiem ?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
1
~Tomasz 2011-11-17 (20:56) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 52 minuty temu

Ryanair z Londynu wlasnie leci do Katowic .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
7
~nike 2011-11-17 (21:15) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 33 minuty temu

Lot z Londynu do Łodzi linii lotniczych Ryanair został również przekierowany Boeeling 737

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~turysta 2011-11-17 (22:09) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 2 godziny i 39 minut temu

Wracając z Marsa El Alam do W-wy pilot SROKA wylądował we mgle . A jakie uniki robił aby nas piorun nie trafił w czasie nocnego lotu w burzy . O pięknych widokach nie wspomnę.

odpowiedz

1
1
~pkp 2011-11-17 (21:49) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 2 godziny i 59 minut temu

Nie wyladowal bo zabraklo ruskich kontrolerow lotu

odpowiedz

4
11
~arianin 2011-11-17 (21:24) 2 lata 11 miesięcy 8 dni 3 godziny i 24 minuty temu

Chciał się kmiot i chłoptaś podlansować to nasmarował na Twitterze bzdetów na prezydenta i PO... Lepiej bys zrobił chłopcze gdybys zwalił sobie gruche w kiblu! Podniecenie by cie szybciej opuściło!

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Ukraińska CKW: wyborów nie będzie w 15 okręgach na wschodzie
dodane 2014-10-25 (13:43) 11 godzin i 5 minut temu

materiał wideo

Amerykanin skoczył z ponad 41 km. Pobił kosmiczny rekord Felixa Baumgartnera
dodane 2014-10-25 (14:56) 9 godzin i 52 minuty temu

"Samotne wilki" dżihadu polują na Zachodzie z inspiracji Al-Kaidy i IS
dodane 2014-10-25 (12:03) 12 godzin i 45 minut temu

Donald Tusk zabrał głos w sprawie spotkania z Władimirem Putinem
dodane 2014-10-24 (07:35) 1 dzień 17 godzin i 13 minut temu

Wybuch gazu w Katowicach. Akcja została zakończona
dodane 2014-10-24 (06:24) 1 dzień 18 godzin i 24 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 15628