więcej

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera.

Radio Zet, WP.PL |  dodane 2012-09-07 (13:45) 2 lata 4 miesiące 18 dni 19 godzin i 39 minut temu
drukuj


Tomasz Kaczmarek
Tomasz Kaczmarek opinie
Poseł PiS Tomasz Kaczmarek wezwał policję do kancelarii premiera - podaje Radio ZET. Kontrowersyjny agent Tomek wezwał funkcjonariuszy, gdyż odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał "tajną notatkę" ABW o Amber Gold.

W ocenie Kaczmarka ten dokument jest jawny, dlatego wezwał posiłki. W rozmowie z reporterem Radia ZET tłumaczył, że Donald Tusk mówił wcześniej, że chce aby ta notatka była odtajniona. - Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił - mówi poseł.
Premier nabił wszystkich w butelkę, bo tylko on może odtajnić ten dokument, a tego nie zrobił Tomasz Kaczmarek


Sprawą zainteresował się już rzecznik rządu Paweł Graś. Poseł Kaczmarek wyszedł już z kancelarii premiera.

Wezwał policję do studia TVN24

Wcześniej Kaczmarek wezwał policję do studia TVN24, gdzie poseł Andrzej Dera dyskutował z przedstawicielem Wolnych Konopi Andrzejem Dołeckim o legalizacji miękkich narkotyków. Dołecki w pewnym momencie wyciągnął z kieszeni foliową torebkę i zasugerował, iż może w niej być marihuana. Wtedy to postanowił działać agent Tomek.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przeszukali Dołeckiego oraz inne osoby obecne w tym czasie w studiu, nie znaleźli jednak narkotyków.

(tw)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 759 61.51%
nie 475 38.49%

Przeczytaj też

Ryszard Czarnecki: to próba przerzucenia winy na posła PiS

dodane 2012-09-09 (10:15) 2 lata 4 miesiące 16 dni 23 godziny i 9 minut temu

"GPC": Wojna Tuska z ABW

dodane 2012-09-06 (13:20) 2 lata 4 miesiące 19 dni 20 godzin i 4 minuty temu

Tomaszowi Kaczmarkowi grożono śmiercią

aktualizacja 2012-09-06 (11:17) 2 lata 4 miesiące 19 dni 22 godziny i 7 minut temu

PiS chce, by ABW upubliczniła notatkę dla premiera ws. Amber Gold

dodane 2012-09-05 (13:10) 2 lata 4 miesiące 20 dni 20 godzin i 14 minut temu

Paweł Graś odpiera zarzuty wobec Donalda Tuska

aktualizacja 2012-09-04 (21:05) 2 lata 4 miesiące 21 dni 12 godzin i 19 minut temu

Kiedy premier zapoznał się z notatką ABW? PiS domaga się wyjaśnień

aktualizacja 2012-09-04 (12:20) 2 lata 4 miesiące 21 dni 21 godzin i 4 minuty temu

Szef ABW Krzysztof Bondaryk będzie najpoważniejszą ofiarą afery Amber Gold?

aktualizacja 2012-09-03 (10:14) 2 lata 4 miesiące 22 dni 23 godziny i 10 minut temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Spisała was kiedyś policja ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (829)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1915
1554
~Kanis 2012-09-07 (14:58) 2 lata 4 miesiące 18 dni 18 godzin i 26 minut temu

Brawo agencie Tomek. Praworządny obywatel wzywa policję gdy widzi przesłanki przestępstwa.

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

173
23
Głos prawdy 2012-09-07 (16:42) 2 lata 4 miesiące 18 dni 16 godzin i 42 minuty temu

Agent Tomek to Dyzma polskiej kryminalistyki.Dostał się do sejmu dzięki temu że uwodząc kobiety brał udział w procederze polegającym na tym że instytucja powołana do zwalczania przestępczości zamiast zwalczać przestępczość już istniejącą sama ją inicjowała.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

158
36
~ss 2012-09-07 (16:19) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 5 minut temu

Brawo Tomek głosuję na ciebie brawo.

odpowiedz

145
32
~ups 2012-09-07 (15:55) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 29 minut temu

Ale te wasze "płytkie sztuczki" na forum krytykujące zachowanie P. Tomka, sądzę że dlatego że pokazał prawdę. Chyba tylko wy wierzycie że wzbudzicie u kogoś albo u niego samego uczucie pogardy wyzywając od donosicieli etc. Donald napluł wam ponownie na twarz a wy siedzicie i nie przeszkadza że cieknie wam po gębach... Panie Tomku - gratuluje pomysłu, róbcie tak dalej! Może takie metody pomogą uświadomić większości co się dzieje w naszym kraju. Należy pokazywać prawdę!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

370
273
~Terebententen 2012-09-07 (15:36) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 48 minut temu

Pan Kaczmarek zrobił to, co należało zrobić. I nie jest to dla was żaden Tomek, tylko poseł, pan Tomasz Kaczmarek

odpowiedz

pokaż 18 ukrytych odpowiedzi

142
57
~KM 2012-09-07 (14:58) 2 lata 4 miesiące 18 dni 18 godzin i 26 minut temu

Brawo tylko odważni osiągają cele

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

142
70
~Pisoff 2012-09-07 (15:56) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 28 minut temu

Oszołom nie wie już co wymyślać dla wątpliwej popularności !!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

116
44
~agencie 2012-09-07 (15:55) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 29 minut temu

ten człowiek jest chory i nawiedzony jakiś, ta praca go przerasta, zrobiłby cos pozytecznego a jak mu sie nudzi to niech sciagnie majtki i pilnuje bo nic wiecej nie potrafi

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

157
87
~qe 2012-09-07 (15:42) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 42 minuty temu

lowelas ,ktory bawił sie za publiczne pieniadze won

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

315
252
~antyelektortat 2012-09-07 (15:55) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 29 minut temu

Przynajmniej poseł Kaczmarek ma jaja.

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

87
26
~dyf 2012-09-07 (20:37) 2 lata 4 miesiące 18 dni 12 godzin i 47 minut temu

wielki szacun dla pana Kaczmarka

odpowiedz

221
161
owrank 2012-09-07 (14:27) 2 lata 4 miesiące 18 dni 18 godzin i 57 minut temu

można go lubić lub nie, ale facet przynajmniej w życiu wykonywał jakąś pracę i na czymś się zna w przeciwieństwie do 90% polityków z pierwszych stron gazet, którzy całe życie są tylko politykami

odpowiedz

pokaż 16 ukrytych odpowiedzi

61
4
~cierp i żłop 2012-09-07 (17:00) 2 lata 4 miesiące 18 dni 16 godzin i 24 minuty temu

Szczerze mówiąc, to zarówno Tusk, jak i prawie cały TVN24, powinni siedzieć. Chyba jednak w zastępstwie posadzą Antykomora...

odpowiedz

144
87
~bercek 2012-09-07 (15:37) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 47 minut temu

Działał w ramach immunitetu poselskiego i nie naruszył prawa.Jeśli jest inaczej to niech go wsadzą za kratki. Poseł ma prawo do wglądu do dokumentów które nie są tajne.Sprawdzał prawdomówność premiera!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

79
27
~tas 2012-09-07 (20:36) 2 lata 4 miesiące 18 dni 12 godzin i 48 minut temu

brawo panie pośle Kaczmarek tak trzymać !!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

63
12
~Poprawność 2012-09-07 (15:40) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 44 minuty temu

Ten kto jest prawy to oszołom! Tak to wygląda w naszym kraju!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

109
59
~pikuś 2012-09-07 (15:42) 2 lata 4 miesiące 18 dni 17 godzin i 42 minuty temu

Brawo, Tomek! Chociaż tam przydałoby się ZOMO!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

276
227
~Normalny Polak 2012-09-07 (16:41) 2 lata 4 miesiące 18 dni 16 godzin i 43 minuty temu

Policja powinna mieć zakaz interwencji na wezwanie tego pajaca, wychowanka wice szefa PIS-u (wtym środowisku nic innego się nie ulęgnie (chory z nienawiści policmajster , skończony agent itp.) , za każde bezpodstawne wezwanie policji powinien odpowiadać jak każdy obywatel. Kiedy ten parlament powróci do normalnych, pod każdym względem ludzi?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

85
37
~job jewo 2012-09-07 (15:05) 2 lata 4 miesiące 18 dni 18 godzin i 19 minut temu

MA FACET JAJA

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

77
31
~idzia 2012-09-07 (17:20) 2 lata 4 miesiące 18 dni 16 godzin i 4 minuty temu

ja nie wiem czym/dokładnie czym/sie zauroczyły te dwie panie,którym miał wreczyc łapówke.Ani to ładne,ani to przystojne

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Przywódcy europejscy zaniepokojeni sytuacją na wschodzie Ukrainy
dodane 2015-01-25 (21:20) 12 godzin i 4 minuty temu

Sondaże exit poll: wybory wygrała lewicowa Syriza
dodane 2015-01-25 (18:15) 15 godzin i 9 minut temu

Ogólnopolski Dzień Transplantacji
dodane 2015-01-26 (03:36) 5 godzin i 48 minut temu

Ławrow: za zaostrzenie sytuacji odpowiada Ukraina
dodane 2015-01-25 (16:25) 16 godzin i 59 minut temu

Trzy ataki separatystów na Mariupol. Jest wiele ofiar i rannych
dodane 2015-01-24 (10:20) 1 dzień 23 godziny i 4 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy pigułka "dzień po" powinna być dostępna bez recepty?

liczba oddanych głosów: 15233